Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio tortai

O aš tortus ir šiaip pyragus perku "Mažojoje ragainėje" tongue.gif Man ten patys skaniausi. O dar kai kepykla mano fakulteto kieme, tai po paskaitų dažnokai užsuku ir visada šviežiausią gaunu ax.gif Vakar ten užsakiau regbio kamuolio formos tortą...na, žiūrėsim kas čia gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 03 29, 00:25)
Mes jei kokia proga tortus perkam is Biolos arba Gulbinienes,mums ten skaniausi ir pagal uzsakyma padarys koki nori. wub.gif


Va butent, pvz. pasakiau, kad reikia torto, iskart klausia, kokiai progai. pasakiau, kad teises laistysiu, tai sako, masina ispiesim, ar gerai? sakau thumbup.gif , net nesumasciau taip staigiai.

P. S. Cia apie Gulbinienes imone kalbu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2007 03 08, 18:01)
Taip, saknūs tortai Bijolos, J.Gulbinienės, Mažosios ragainės  drinks_cheers.gif
Bet kas nenorit nusivilti, niekad neužsakykit UAB "Proginiai tortai" doh.gif
Praeitais metais užsakiau pas juos du firminius tortus krikštynoms (sūnelio ir dukterėčios, tą pačią dieną krikštijom), tai visiškas ššš.... verysad.gif o prieš tai kaip gyrė, kad ir skanūs, ir gražūs  doh.gif Teisybė, internetiniame psl. tai krikštynų tortai  thumbup.gif atrodo, bet matyt čia kopijos iš užsienietiškų žurnalų...o kaip vyras atsiėmė ir aš pamačiau, vos šoko negavau - bandos kažkokios nežmonišku kiekiu kiaušinio baltymu su cukrum apipiltos  doh.gif ir skonis  schmoll.gif saldus neišpasakytai, nors matosi, kad geri produktai buvo sudėti (riešutai, šokoladas)...žodžiu, nei vaizdo, nei skonio...paskambinau su pretenzija, tai man pasakė "gaila, kad jums nepatinka, o mums patinka labai"  doh.gif  lotuliukas.gif nuo to karto šios firmos produkciją toliausiu ratu aplenkiu  tongue.gif šiaip net "atminimui" tų "žymių" tortų foto padariau  lotuliukas.gif jei kas, kad žmonės galėtų palyginti ...

Mes vestuvem buvom pas juos uzsake.tai apsaugok ir apsvieks nuo tokiu gamintoju doh.gif doh.gif doh.gif Kai pamatem vestuviu isvakarese tai nei verkt nei juoktis,bet nusprendem nuotaikos nesigadinti del tortu.ir kas valge sake visai neskanus buvo schmoll.gif jau nekalbu apie isvaizda verysad.gif Po to kai paziurejom nuotraukas tai kazkokie nesamoningi,bet jie tuo ir naudojasi is pradziu prisivilioja pazadais o po to suda padaro verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekrioša: 05 balandžio 2007 - 13:21
Man skaniausi Baranauskienės tortai. Čia Šiauliuose. Niekada dar nusivylus nebuvau. Vaiko gimtadieniui užsakiau vaisinį. Labai skanus thumbup.gif Padarė mašinytę, o joje zuikis važiuoja. Įspūdingai atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Pirmajam leliuko gimtadieniui tortą užsakiau "Bijoloje".
http://www.bijola.lt/tortai_4.html
Išsirinkau būtent juos dėl vienos priežasties, tiksliau, dėl dviejų:
1. Tik pas juos radau tortą-kiškutį. Man žūtbūt reikėjo kiškučio biggrin.gif
2. Filialas - visai netoli namų. thumbup.gif

Štai taip atrodo reprezentacinis kiškutis:

user posted image

O štai tokį padarė mums (be žvakutės biggrin.gif ):

user posted image

O jau salduuuuuuuuuuuuuuuumas........... karsta.gif Patarimas: jei teks rinktis iš kietos tešlos, rinkites verčiau "Napoleoną", jokiu būdu ne "Greitutį" (kaip aš) lotuliukas.gif
Papildyta:
"Beatričės saldumynuose" užsakiau svečiams valgomų lauktuvių.
http://www.beatrices...nai.lt/nuot.php
Patiko, kad vaikišką tortą gali pasirinkti iš smagios spalvotos knygos thumbup.gif
Iš jos pasirinkau ir lauktuvėlių, tik paprašiau, kad vietoje meškiukų būtų kiškučiai. Mano pageidavimą užsirašė, bet vistiek padarė su meškiukais (pamiršo doh.gif )... tongue.gif

user posted image

Nepatiko dar vienas dalykas: tarėmės dėl mažyčių lauktuvėlių, o iškepė vos ne pyrago dydžio! Kai pamačiau, mano akys pasidarė tokios blink.gif Na, ir kaina, žinoma, 3 kartus padidėjo lotuliukas.gif
Čia dar ne viskas. Norėjau lauktuvių iš marcipano, bet man patarė, kad geriau daryti iš percipano (?) - jei teisingai atsimenu pavadinimą. Patikėkit, salduuuuuuuuuumas karsta.gif Valgyt neįmanoma lotuliukas.gif

Vėliau sužinojau, kad viena draugė užsisakė vaikišką tortą taip pat "Biatričės saldumynuose". Ji prašė, kad įdaras būtų avietinis, o padarė persikinį... doh.gif
Žodžiu, pageidavimus maloniai užrašo, bet į juos neatsižvelgia. tongue.gif Turėkit omeny. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirafos sese: 29 balandžio 2007 - 11:43
ruosiuosi uzsakyti gimtadieniui torta su nuotrauka, gal zinote kaip "Bijola" padaro su foto tortus , ar kokybiskai, labai reikia atsiliepimu aciu. 4u.gif
Atsakyti
Mergytes, kur galima gauti nusipirkti gimtadienio zvakuciu. Arba skaiciu(zvakuciu)? Neisivaizduoju kur ieskoti.
Aciu is anksto. blush2.gif
Atsakyti
Įvairiausių žvakučių galima rasti "Balionų šalyje" 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Taip pat žvakučių-skaičių būna "Maximoj" skyrelyje, kur parduodami balionai, vienkartinės staltiesės ir etc. Rasi ten ir žvakių-fejerverkų.
O kainos "Maximoj" ir "Balionų šalyje" tos pačios, nes ir prekės tos pačios. smile.gif
Atsakyti
manau galima ir siaip uzsisakyti savo sumastyta torta.

pvz:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 04 29, 11:41)
Pirmajam leliuko gimtadieniui tortą užsakiau [color=blue]"Bijoloje".

O jau salduuuuuuuuuuuuuuuumas...........  karsta.gif  Patarimas: jei teks rinktis iš kietos tešlos, rinkites verčiau "Napoleoną", jokiu būdu ne "Greitutį" (kaip aš)  lotuliukas.gif


Mes irgi uzsisakem pirmam gimt. is Bijolos masinyte, bet uzsakiau Greituti smile.gif o atsiliepimus tik dabar skaitau doh.gif o torta dideli uzsakem, tikiuosi sveciai labai neisbrokys cool.gif


O kur Vilniuje yra tie Gulbinienes tortai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romeo: 18 rugpjūčio 2007 - 21:27
Manoo sunaus gimtadienis bus svenciamas Utenoje, bet nesinori maximoje uzsakineti. Per krikstynas toks neskanus buvo pakliuves, kad net dabar pagalvojus bloga darosi.
g.gif g.gif
Atsakyti
Pirkom torta utenoje, laimingeje, ar kaip ten pavadinimas buvo paryzius labai skanus, kepa firma mazoji ragaine blush2.gif
Atsakyti