Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Marzde @ 2005 08 23, 10:52)
Ant tavo gelytes juodos musytes? Greiciausiai tai zieminiai uodeliai ir jie nekenkia.Jie atsiranda kai zeme derlinga buna ir minta supuvusiom augalo saknelem.Jei jos tau trukdo,tai priplok ranka  ax.gif  smile.gif



musyte juoda, bet sparneliai balti, cia apie sitas musytes kalbi? g.gif
Atsakyti
Gelbėkit, mano kambarinis citrinmedis puolė gelsti ir baigia numesti visus lapus. Nuskyniau citrinas, bet jau visas mėnuo viskas tik blogyn. Parazitų ant lapų nėra. KAip išgelbėti????? cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Parazitų gali ir nebūt,citrinom rudenį mest lapus būdinga sad.gif
Atsakyti
Sveikutes geliu myletojos.Nutiko man toooks dalykas,kad nusprendziau kreiptis pas jus patarimo mirksiukas.gif Virtuvej ant palanges gyveno sau ramiai is darzo pries menesi iskasta petruska.Prie jos i vazona dar ikisau pora gelyciu,kad prigytu,galvoju pavasari iskelsiu jei prigis rolleyes.gif Savaitgali,nei is sio,nei is to mano petruska eme ir nuvyto cry.gif Neatsigavo po jokiu gaivinimo proceduru,tada jos nuvytusias sakelias apkarpiau,liko tokios dvi mazytes cry.gif cry.gif Nu vakar ir jos numire,o gi ziuriu,kad supuvus visa saknis mega_shok.gif mega_shok.gif O toj supuvusioj sakny mazos baltos kirmelytes fear.gif fear.gif Nu nieko nesuprantu,is kur jos?Buvau maximoj nusipirkus kaktusiuka kuris labai greit numiro,gal jis sirgo sitokiom baisybem ir mano petruska apkrete nes stovejo salia ?Istraukiau flencukus,jie su mazom saknytem,zemes is karto ismeciau,o tu prigijusiu gelyciu taip gailaaaa cry.gif cry.gif Vazona dezifekavau,nauju zemiu nusipirkau,bet jei as jas pasodinsiu,jos mano kitu gelyciu neapkres?Ka man daryti?Patarkit notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Merginos patarkit Gal cia tik pas mane viena tokiu parazitu prisiveise? cry.gif
Atsakyti
Na man atrodo veltui tu taip sielojiesi-tos baltos kirmėlytės ko gero visai paprastos,kurios ėda puvėsį.Tiesiog turbūt perlaistei petražolę,ėmė pūti,o čia ir tos zarazos atsirado.Nemanau,kad kitoms galėjo pakenkti,tuo labiau,jei tu viską dezinfekavai ir išplovei.Bet čia tik mano nuomonė. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2005 11 18, 17:06)
Na man atrodo veltui tu taip sielojiesi-tos baltos kirmėlytės ko gero visai paprastos,kurios ėda puvėsį.Tiesiog turbūt perlaistei petražolę,ėmė pūti,o čia ir tos zarazos atsirado.Nemanau,kad kitoms galėjo pakenkti,tuo labiau,jei tu viską dezinfekavai ir išplovei.Bet čia tik mano nuomonė. blush2.gif


Aciu,Fikuseli,nuraminai mirksiukas.gif Petruska,kaip petruska,bet va i ta pati vazona graziu gelyciu buvau ikisusi prisidaiginti.Tikiuosi,kad jos isgyvens verysad.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
Man padovanoja anturija...
Tokiais graziais ruzavais ziedais...
Atzydejo, praejo puse metu, ir lapai pradejo dziute, bet taip idomiai: kaip tokia besipleciancios demes verysad.gif
Kaip su tuo kovot?
Atsakyti
Ant vieno mano augaliuko lapų kitos pusės atsirado tokių kažkokių baltų taškelių (iškilių) ir musytės žiūriu prie jo randasi. Lapai lyg ir nevysta, vis naujus puikiai leidžia.
Kas tai galėtų būt? g.gif
Atsakyti
Sveikos, su Naujais 4u.gif
Gal kas galit patarti, ką daryti, jei visuose vazonuose paviršiuje pelėsis atsirado. Ar įmanoma jį kaip nors išnaikinti ar reikia persodinti gėles? Ir ką daryti, kad jis daugiau neatsirastų?
Atsakyti
QUOTE(Ryžulia @ 2006 01 03, 15:30)
Sveikos, su Naujais 4u.gif
Gal kas galit patarti, ką daryti, jei visuose vazonuose paviršiuje pelėsis atsirado. Ar įmanoma jį kaip nors išnaikinti ar reikia persodinti gėles? Ir ką daryti, kad jis daugiau neatsirastų?


Greičiausiai ten ne pelėsis schmoll.gif , o kalkių nuosėdos nuo vandens...
Atsakyti
sveikos, gavome per Kalėdas dovanų gėlę, bet staiga ji pradėjo sirgti, nežinom nei kas čia per gėlė nei kaip ją prižiūrėti. jau vieną tokią turėjom bet turbūt per neišmanymą numarinome.
Atsakyti