Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 10 06, 13:36)
Gal kam teko susidurti su tokiu dalyku...

Į pirktinį substratą kambarinėms gėlėms pasodinome baltąją plumeriją, o po kelių mėnesių ant žemės paviršiaus pradėjo "rodytis" skirtingo dydžio balti kirminai ir iki 1 cm ilgio šimtakojai.

Kuo reikėtų palaistyti žemę, kad nenukentėtų gėlė ir kad atsikratyti įnamių?

Ačiū.


na ir man panaši problema, tokios kirmėlytės po gėlių žeme ropineja. bandžiau laistyti kaliopermanganato tirpalu, dabar laukiu rezultatu g.gif
Atsakyti
Mano bazilike apsigyveno baltos musytes arba jos ten jau buvo kai persodinau is sodo.... blink.gif gal kas zinto kaip jas isnaikinti? Jos gyvena nepalei zeme, o tarp lapeliu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murkis @ 2009 10 09, 15:55)
na ir man panaši problema, tokios kirmėlytės po gėlių žeme ropineja. bandžiau laistyti kaliopermanganato tirpalu, dabar laukiu rezultatu g.gif



Et, kažkaip nesinorėtų, kad augalas numirtų. Gal yra kokių specifinių chemikalų parduotuvėse ir kokie yra efektyviausi?
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 10 09, 21:59)
Et, kažkaip nesinorėtų, kad augalas numirtų. Gal yra kokių specifinių chemikalų parduotuvėse ir kokie yra efektyviausi?

ar ne lengviau būtų pakeisti žemę g.gif
Atsakyti
Na, tik tiek ir lieka...O kas žino, gal kitą žemė su kitokiais parazitais nusipirksiu biggrin.gif...
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 10 10, 23:14)
Na, tik tiek ir lieka...O kas žino, gal kitą žemė su kitokiais parazitais nusipirksiu biggrin.gif...

Kažkodėl turiu jausmą kad Juknevičiaus firmos žemes pirkot unsure.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, kas per liga puola mano sukulentus? sad.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 10 11, 00:05)
Kažkodėl turiu jausmą kad Juknevičiaus firmos žemes pirkot  unsure.gif

Perkant šią žemę priedas - "gyvūnai" gun_smilie.gif Jau senokai jos neperku schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 10 06, 12:36)
Gal kam teko susidurti su tokiu dalyku...

Į pirktinį substratą kambarinėms gėlėms pasodinome baltąją plumeriją, o po kelių mėnesių ant žemės paviršiaus pradėjo "rodytis" skirtingo dydžio balti kirminai ir iki 1 cm ilgio šimtakojai.

Kuo reikėtų palaistyti žemę, kad nenukentėtų gėlė ir kad atsikratyti įnamių?

Ačiū.

Gal pabandyk actaros tirpalu - nupurkšti ir palaistyti žemę - turėtų išnykti. Tik tai geriau daryk lauke ar balkone, nes tai stiprokas sisteminis insekticidas.
Atsakyti
gal žinot nuo triksų ką veiksmingo, niekaip neatsiginu puola difenbachiją ir amarilį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(idn @ 2009 11 03, 13:48)
gal žinot nuo triksų ką veiksmingo, niekaip neatsiginu puola difenbachiją ir amarilį  unsure.gif


ne taip parasiau - TRIPSAI blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti