Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(jurkita @ 2009 09 17, 23:19)
Visos  temos neskaiciau, bet supratau, kad atskira tema apie skydmariu naikinima tikrai neprosali butu...  gun_rifle.gif  Tie parazitai visai mane uzkniso, niekaip nuo savo sefleros nunaikinti negaliu...  mad.gif
Minus, ar tinka tas receptukas visoms gelytems?  ax.gif
As bandziauliaudiskai, kazkur prisiskaicius naikinti  cool.gif pasidariau misini is muilo,indu ploviklio, spirito ir vandens ir apipurskiau visa gelyte pries tai muilu nuvalius visus skydmarius ir ju lipala... kartojau kokius tris kartus, laimei po tokios egzekucijos manoji seflera dar auga, bet tie parazitai vel atsiranda, siaubas kaip uzkniso...  doh.gif
Pabandysiu nusipirti tos Actaros...
Minus, gal parasytum kur Vilniui Actara pirkti?  4u.gif



Buvau siandien Zaliajam centre Zirmunuose, ten pirkau specialu purskala gelems nuo ivairiu kenkeju (apie 35 lt). Ispurskiau siandien savo gele, ziuresim kas bus... ax.gif Dar po savaites pakartoti reikes...
Tai va del Actaros, tai man viena konsultante Ermitaze pasake, kad kambario geliu ja purksi nerekomenduoja, del to , kad dideli nuodai ir labiau tinka Actara lauko kenkejams naikinti. gun_bandana.gif Bet jeigu kam reikia, sake Ermitaze yra.
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 09 17, 22:42)
Sveikos, kiek skaičiau, tai neradau parašyta, kuo ir kaip reiktų purkšyi rožes nuo žalių kirminų ir tokių žalių vabaliukų? Ir kada? Dėkui už ats.  4u.gif

Žali vabaliukai, tai amarai, nuo jų užtenka nupurkšti pamuilėmis arba kokiu deciu.
Atsakyti
Laba diena, o gal galit pasakyti kas mamos Pachirai atsitiko, kas tai per kenkejas? Visi lapai lipnus, kai kur net lasai tokie kaip sakai ir daugelis lapu nubarstyta tokiu "biesu" kaip cukrus ar kazkas panasaus. Gal zinot kaip kovoti su tuo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 20 rugsėjo 2009 - 11:05
QUOTE(Knifofija @ 2009 09 19, 17:40)
Žali vabaliukai, tai amarai, nuo jų užtenka nupurkšti pamuilėmis arba kokiu deciu.

4u.gif
Atsakyti
Praeita tema CIA

Sena tema jau uzbaigta tai uzvedziau nauja
Neturiu laiko perskaityt jos visos ir skubiai noreciau pagalbos, gal kas zino kas mano geles uzpuole, ant zemes pavirsiaus atsitado pilna baltu vabaliuku blink.gif Kas cia per velnias? unsure.gif Ka daryt? Gal kas ka patars kaip isnaikint? help.gif Buciau labai labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novela: 25 rugsėjo 2009 - 20:25
Būtų smagu, jei kurdama naują temą naudotumėte pavadinime Lt rašmenis wink.gif
Atsakyti
Nezinau, gal ir nelaai i tema, bet namie turiu gyva augalu kenkeja smile.gif kuris nugrauze kiniskai rozei kota, na ne visa, bet zieve apgrauze gerokai. kaip ta roze isgelbet dabar? nes gaila labai labai. ar gyvent dar ji, ar jau paskutinioji? patarkit prasau.
Atsakyti
Mane irgi domina, kaip su baltais vabaliukais kovoti... Užpuolė jie mano zamiokulką. Vaikšto arba žemės paviršiuje, arba į lėkštutę po vazonu išsiplauna, kai gėlę laistau. O kol vanduo būna nesusigėręs, tai vandens paviršiumi ir šokinėja doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 09 27, 13:26)
Būtų smagu, jei kurdama naują temą naudotumėte pavadinime Lt rašmenis wink.gif

Naudojau unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal yra jūsų tarpe susidūrusių su tokiu kenkėju: augalus užpuolė berods erkės (vyras biologas, pažiūrėjęs per mikroskopą, sakė kad panašu į jas ) - ropinėja jos žemėje, neskraido, tačiau nėra jokių voratinklių ant lapų, tik ant fikuso apatinės lapų dalies atsirado kaip spuogeliai-taškeliai, kurie panašūs į kokių tai gyvūnėlių lizdus - tik jie jau tušti unsure.gif
Schetelige pasiūlė pirkti Axoris, bet rezultato nepastebėjau teigiamo verysad.gif Kas čia per erkės - čia tos voratinklinės ar kokios kitos būna? Kaip jas išnaikinti?
Atsakyti
O ka daryt, jei perlaisciau gele? Zeme visa slapia, bijau, kad saknys nesuputu.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2009 09 28, 20:58)
O ka daryt, jei perlaisciau gele? Zeme visa slapia, bijau, kad saknys nesuputu.


manau tiesiog nelaistyk kol išdžius smile.gif jei yra pavertus nupilk vandenį
Atsakyti