Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Sveikutės, gėlių mylėtojos 4u.gif

Nezinau kas su mano gelemis atsitiko, bet ju lapelius "apejo" kazkokie padarai verysad.gif Bandziau fotografuot, kad lengviau suprastumet apie ka kalbu, bet foto nelabai ryskios g.gif Zodziu ant lapuku atsirado kazkokie kaip gumbeliai...zalsvi-rusvi....O siandien ryte aplink geles ant palanges dar pamaciau ir kruva zalsvu kazkokiu vabaliuku blink.gif kame reikalas unsure.gif Gal kazkam irgi taip buvo...ir ka daryt g.gif

Va cia nuotraukos...tik kazi ar kazka suprasit is ju verysad.gif
Cia kaireje puseje ant ilgiausio lapuko matosi tokie "pumpurai".
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 30 liepos 2009 - 12:31
Tai niekas nepazista tokios ligos verysad.gif
Atsakyti
nieko iš foto nesimato schmoll.gif
Atsakyti
sveiki. Labai reikia pagalbos. unsure.gif Turiu kaktusa ant kurio atsirado tokie vabaliukai kaip pelesys. Tokie pilki, mazuciai. Ju darosi vis daugiau, atrodo kad puva tuoj vietoj. Dejau tokias lazdeles i zeme, bet nieko nepadejo. Nezinau kaip jie vadinasi net. unsure.gif Jei kas zino pavadinima, ar ar zino kaip juos naikint parasykit prasom. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2009 09 07, 11:45)
sveiki. Labai reikia pagalbos. unsure.gif  Turiu kaktusa ant kurio atsirado tokie vabaliukai kaip pelesys. Tokie pilki, mazuciai. Ju darosi vis daugiau, atrodo kad puva tuoj vietoj. Dejau tokias lazdeles i zeme, bet nieko nepadejo. Nezinau kaip jie vadinasi net.  unsure.gif  Jei kas zino pavadinima, ar ar zino kaip juos naikint parasykit prasom.  verysad.gif


Kažkada nuo panašios bėdos kaktusą išgelbėjau muilo tirpalu - paėmiau ir nuprausiau su muiliuku...
Atsakyti
Aciu. bandysiu.
O gal kas zino koki kita buda. Bandysiu. nes labai man to gelyte svarbi. verysad.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kokį patikimą būdą ar priemonę, kaip atsikratyti baltasparnių? doh.gif Neemezalis nepadeda schmoll.gif Puola fuksiją ir vieną pelargoniją... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2009 09 08, 14:23)
Gal kas žinote kokį patikimą būdą ar priemonę, kaip atsikratyti baltasparnių?  doh.gif Neemezalis nepadeda  schmoll.gif Puola fuksiją ir vieną pelargoniją... verysad.gif

pabandyk su Actara ar deciu.
mano gardeniją buvo užpuolę, kartą nupurškiau, šmirė visi, bet matyt kiaušinėlių nesunaikino, antrą kartą teko purkšt
Atsakyti
Sveikutes, tikrai neskaiciau jusu temeles, bet gal galit man padeti? Turiu klivija oranzine, man ja atidave anyta ir vat ji apkrete mano visas geles idedu nuotraukas kuo. Gal galit man pasakyti kas tai per bestija gal is nuotrauku matosi ten tokie apvalus kaip sausi "sasiukai"visi lapai aplipe, nuvalai ir vel jie karaliauja, nusiima lengvai, po kiek laiko tas pazeistas lapas buna sulaistytas tokiu lipniu skysciu ir atrodo, kad ta klivija verkia, visos palanges aplipusios tuo skysciu. Dabar ziuriu ir kitos jau uzsikrete tais sausais "sasiukais" Dracena mirti pradejo ir pinigu medis, bei orchideja, ar imanoma "isgydyti"? Labai lauksiu jusu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
Skydamarių invazija smile.gif Naikinami ilgai ir sunkiai.
Įsigykit Actaros. 1 g ištirpinkit 10 l vandens ir palaistykit visus augalus. Nuodų, kaip ir trąšų ant sausų šaknų pilti negalima. Augalai bent jau prieš valandą turėtų būti palaistyti.
Po poros savaičių manau procedūrą reiktų pakartoti.
Ir nuplaukit visą tą lipnų skystį. Dar kokia suodligė įsimes.
Atsakyti
Visos temos neskaiciau, bet supratau, kad atskira tema apie skydmariu naikinima tikrai neprosali butu... gun_rifle.gif Tie parazitai visai mane uzkniso, niekaip nuo savo sefleros nunaikinti negaliu... mad.gif
Minus, ar tinka tas receptukas visoms gelytems? ax.gif
As bandziauliaudiskai, kazkur prisiskaicius naikinti cool.gif pasidariau misini is muilo,indu ploviklio, spirito ir vandens ir apipurskiau visa gelyte pries tai muilu nuvalius visus skydmarius ir ju lipala... kartojau kokius tris kartus, laimei po tokios egzekucijos manoji seflera dar auga, bet tie parazitai vel atsiranda, siaubas kaip uzkniso... doh.gif
Pabandysiu nusipirti tos Actaros...
Minus, gal parasytum kur Vilniui Actara pirkti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kiek skaičiau, tai neradau parašyta, kuo ir kaip reiktų purkšyi rožes nuo žalių kirminų ir tokių žalių vabaliukų? Ir kada? Dėkui už ats. 4u.gif
Atsakyti