Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(olyte @ 2009 06 06, 10:41)
Laba diena,
nezinau ar i sita temele kreipiuosi, bet mano kinroze upuole amarai, bandziau palauti su ukisku muilu, bet visvien ju daug priviso. Gal patartumete kaip man ja isgelbeti?


Pas anytą taip buvo. Amarai puolė, kol visi lapai nukrito.. g.gif O dabar ta kinrožė vėl leidžia šakeles ir lapelius..
Atsakyti
Nugi dieve nusipirkit chemikalu. Tinka decis, actara. Muilo metodikas gal ir naudoja kokios bobutės taupumo sumetimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominika_nika @ 2009 05 18, 21:15)
Sveikos, manau, jūs man tikrai padėsit. Tikiuosi. Norėčiau patarimo. Nesu gėlių augintoja, tačiau gavau dovanų sprigę vazonėly, rožiniai gražūs žiedeliai.... na tiesiog gražu! Tik ne kai į mano rankas papuola... Skaičiau, kad drėgmę mėgsta. Tai aš tas jos durpes palaistau kas antrą dieną. Per daug? Nes pradėjo geibti jos žiedeliai  verysad.gif ir tie neprasiskleidę nukrenta kartais. Trąšu prieš porą savaičių vieną lazdelę įkišau į žemes, tai ne per daug gi gal. Vadinasi, drėgmės per daug? Ar per mažai??? o patys žalių lapų galiukai apdžiūvę kai kurs. Padėkit padėkit padėkit  aciuks.gif

O sviesos jai pakanka? g.gif Kiek supratau, tai nepersodinai jos. Tuomet i tas durpes trasu, sakyciau, nereik kist g.gif Manyciau, kad jai vistik per mazai dregmes, nes maniskems vandens reikia pilti kasdien ryte ir vakare. Ipilk i dubeneli ir stebek - jei greitai isgere - vadinasi, truksta, jei ne - vadinasi, nereikia, ir vandeni gali ispilti.

Dabar kreipiuosi i kitas - mano naslaites lovelyje uzpuole miltlige verysad.gif Klausimas butu toks: ar ismetant jas lauk (nes jau vistiek peraugo), zemes taip pat reikia ismesti ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niridė: 06 birželio 2009 - 22:12
Sveikos mamytės,

Reikalinga pagalba,

Pirmą kartą gyvenime užsiveisiau daržą prie naujo namuko. Vakar pastebėjau problemą - kenkėjus ant kopūstų, cukinijų, pomidorų. Daržas lauke, šiltnamio neturime. Kenkėjai - baltasparniai vabzdžiai kokių 3 mm ilgo, šoklūs, ne rūku pakyla pajudinus augalus, o nušokliuoja.., Ką daryti? Chemikalų nenorėčiau naudoti, nebent niekas nepadėįtų.. Gal žinote liaudiškų patarimų? Ir kas tai per kenkėjai..?
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 02 24, 13:45)
tie zali vabaliukai bus greiciausiai amarai,as juos naikinu taip i buteli su purkstuku ylasinu paprasto indu ploviklio Fary pvz.kokius 6 lasus ir puse litro vandens.ir apipurskiu,labai nepatinka tiems amarams,jie gaista momentaliai,sitaip ir nuo rudu amaru apsaugojau augalus.

o ar galima tokiu budu skydamarius naikinti?
nusipirkau rododendra pries 2 men ir pries kelias dienas pstebejau skydamari doh.gif , o po dienos dar viena.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 23, 14:28)
4u.gif

Kas mano BIJUNAMS - ruduo ar liga?


ir man labai idomu,nes tas pats su augalais verysad.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif persodindma mandarinmedi aptikau mazu sraigiu ir kirmelyciu panasiu i simtakojus. Kiek ju ten maciau iskrapsciau, bet itariu kad senoj zemej ju dar liko.Tai kaip man juos isnaikint, senas zemes visas neimanoma pasalint, nes ten daug smulkiu sakneliu.Buvo atsirade ir museliu, bet isnyko po persodinimo.Laukiu labai skubaus atsakymo aciu
Atsakyti
Sveikutes

Vakar gryzus namo ,pastebejau ,kad mano akacijos medelio apgrauzti vienos sakutes lapukai,pasiziurejau o ten gal kokiu 10 mazu zaliu kirmelyciu ant uodegos galo geltonas taskelis,o siaube,pradejau purksti deciu o jos vistiek sliauzia,dar buvo juodu kazkokiu amaru tai tie parudavo ,o tom kirmelem nieko tai as jas su popierium virtuviniu nuemiau nuo sakeles.Gal kuri susiduret su tokiom g.gif
Atsakyti
kas čia?????????? help.gif
user posted image
user posted image
user posted image
[
Atsakyti
Sveikos,
vos infarkto negavau blink.gif , kai pamačiau, kad kažkokie parazitai mano gvazdikėlių (kitaip lyg tagetėmis vadinasi), lapelius ir dar dar nepražydusias galvutes nugraužė - liko tokie tik stagarėliai blink.gif ir eina tie rupūžės kenkėjai toliau... ant kitų persimetė.. Kas tai galėtų būti? Gal žinot kuo reikėtų nupurkšti ar dar ką padaryti? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitulis: 20 liepos 2009 - 14:50
Sveikos. Gal galit patarti? mano difenbachijos ir fikuso žemių paviršiuose pradėjo ropinėti tokie maži šviesiai rudi vabaliukai, forma panašus i voriukus, bet jie tokie miniatiuriniai ir jų daug. kas tai galėtų būti? ar jie nekenkia augalams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 07 11, 20:50)
kas čia?????????? help.gif


Jei gerai įžiūriu, tai baltasparniai.
Atsakyti