Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(kristij @ 2008 10 29, 22:54)
Ka reikia daryti, jei vazonuose zemes eme pelyti. Galvojau, gal per daug laistau, nuemiau tas zemes, uzpyliau nauju, nelaisciau geliu pora savaiciu, o zemes ziuriu vistiek pradeda pelyti.


O as jau galvojau pas, kad tik pas mane tokia problema...
Atsakyti
gal kas susidurete su tokia liga - kai tokie balti vabaliukai ir pukeliai tokie balti ant geles? man rodos erkutes, ar kas ten?
kaip jas isnaikinot? nes man parduotuvej patare toki purskala, papurskiu, atrodo sumazeja, o paskui vel ju atsiranda... dar su vandeniu plaunu, bet iki galo tai ir neisnyksta... g.gif
Atsakyti
gal kas zinote nuo ko atsiranda tarsi pelesiukai balti ant zemes, kuroje pasodinta gele? turiu kambariniu roziu krumeli, tai zeme vos ne balta nuo ju, na ten kur ji padeta gana salta ir dregna labai, nors pati zeme kazkodel labai greitai dziuva, palaistau kai tik pamatau kad jau sausa....
Atsakyti
As savo fikusa su deciu perliejau ax.gif
Atsakyti
Padekit...turiu kaktusa...toki ale makarona...cia aisku su jumoru taip vadinu, salia jo auginu pelkiu...arba kitaip koralini kaktusa...tik va beda...jie apejo tokiais mazais mazais juodais voriukais, labai panasiais i amarus, bet juodais...Geles auga neblogai, tik va tu vabalu lavonais nuseta visa palange...ir slykstu ir nera jokio noro, kad jie i visa mano "gelyna" pasklistu....kuris nera mazas....o ismesti tiek augintas geles ir tokias grazias gaila....TAI GAL KURI ZINOT KAIP TA BEDA SUTVARKYTI...PIGIAI IR GREITAI...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 02 sausio 2009 - 22:52
Sveiki 4u.gif turiu ir as bėda, mano vienos orhcidėjos lapas nuejo tamsiai žaliom dėmėm, o pats pagelto... ir pumpuriukai pagelto... ji neseniai pirkta, šaknys gražios ir lapai standūs, nežinau, gal jai ko trūksta? verysad.gif prašau, padėtkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 01 03, 15:15)
Sveiki  4u.gif  turiu ir as bėda, mano vienos orhcidėjos lapas nuejo tamsiai žaliom dėmėm, o pats pagelto... ir pumpuriukai pagelto... ji neseniai pirkta, šaknys gražios ir lapai standūs, nežinau, gal jai ko trūksta?  verysad.gif prašau, padėtkit  blush2.gif

Gali būti, kad laistote per kietu vandeniu, užtat gelsta lapai, o dėmės galėjo atsirasti dėl kenkėjų. O ir sausas oras tikrai ne į naudą žiemą augalams. Susiraskit internete yra daug informacijos apie orchidėjas - įveskit pavadinimą ir tikrai rasit savo auginamą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2009 01 03, 15:37)
Gali būti, kad laistote per kietu vandeniu, užtat gelsta lapai, o dėmės galėjo atsirasti dėl kenkėjų. O ir sausas oras tikrai ne į naudą žiemą augalams. Susiraskit internete yra daug informacijos apie orchidėjas - įveskit pavadinimą ir tikrai rasit savo auginamą  ax.gif


Labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuneles @ 2008 12 18, 22:16)
gal kas susidurete su tokia liga - kai tokie balti vabaliukai ir pukeliai tokie balti ant geles? man rodos erkutes, ar kas ten?
kaip jas isnaikinot? nes man parduotuvej patare toki purskala, papurskiu, atrodo sumazeja, o paskui vel ju atsiranda... dar su vandeniu plaunu, bet iki galo tai ir neisnyksta...  g.gif

Jeigu būtų erkutės, tada augalas būtų apvoratinklėjęs. Bet jeigu kaip pasakojat susidaro pūkeliai, tada greičiausiai užpuolė miltuotieji skydamariai. Jie gyvuoja kolonijomis užtat ir matot pūkelius. Jei jų daug, tada reikia purkšti insekticidu. Paklauskit specialioj parduotuvėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 01 03, 15:44)
Labai aciu  smile.gif

Nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano sudygusius krokus užpuolė kažkokie žali vabalai ar musytės su baltais sparneliais. Purškiau Previcuru, bet nepadeda, jų tik daugėja mad.gif Ka daryt? cry.gif Gal žino kas nors?
Atsakyti
turiu koraline begonija ir jau kuris laikas kaip normaliai neapsilapuoja, isskleidzia kelis lapukus ir tuos ismeto rudomis dememis ir numeta, internete info neradau, ir neturiu supratimo kaip ja priziuret.. unsure.gif
Atsakyti