Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Sveiki 4u.gif

ka daryti mano palmes Hovea zeme uzpuole kirmeles (su daug kojyciu), ziuriu, kad ir lapai pradejo keisti spalava sad.gif ar dabar rudeni persodinti nera blogai? nes va pavasari as jau ja buvau persodinusi is pirktinio i didesni vazona mastau.gif idomu ar isvis uztenka tik persodinimo? g.gif
aciuks.gif

QUOTE(studija @ 2008 06 08, 14:57)
baigiu isproteti nuo tu kurkliu,net tema nauja paskelbiau,pagalbos ieskodama!!
Bet nematau sansu juos isnaikinti,nes gaudyti ir traiskyti tokius plotus,nerealu,o va palaistyti sampunu-pirmasyk girdziu,betgi ar nepakenks tas sampunas svogunams,braskems ir kitiems augalams,nes jie eda viska!!!!
gal kas dar ka zinot?atsiliepkit!!!!


musu sodo kaimyne laisto zeme su skalbimo milteliu ir vandns misiniu, papila ir jie tada pradeda listi, o ji juos kapoja.. beje, kurmiai valgo kurklius, tai kadangi musiskis sodas tik veja, tai patapo tranzitiniu, visi kurmiai keliauja pas kaimynka, o musu zole vis baiseja ir baiseja nuo kurmiu doh.gif
Atsakyti
jau savo problema aprasiau truputi ne toj temoj, tai pasikartosiu blush2.gif
palmes zeme uzpuole kirmeles kazkokios, kaip simtakojai, yra tusciu kokonu pavirsiuje, ar uztenka tik persodinti gelyte i nauja zeme? ar isvis galima persodinti antakart per metus ir dar rudeni? o gal kokiu priemoniu uzteks, jusu minimos actaros? mastau.gif
kiek skaiciau temas, tai pas daug ka kirmeles "lydi" ir museles, pas mus ju nera..
aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norejau paklausti,kaip isnaikinti tas smulkias musytes,kurios atsiranda nuo geliu vazonuose? Visos palanges jomis nusetos doh.gif

Beje, pas mus mazas kudikelis auga tai chemikalu nenaudociau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aronaitė: 02 spalio 2008 - 17:13
QUOTE(aronaitė @ 2008 10 02, 18:10)
Sveikos 4u.gif

Norejau paklausti,kaip isnaikinti tas smulkias musytes,kurios atsiranda nuo geliu vazonuose? Visos palanges jomis nusetos doh.gif

Beje, pas mus mazas kudikelis auga tai chemikalu nenaudociau schmoll.gif


as tai isnakinau du kart nuliejusi kalio permanganato tirpalu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 10 02, 23:15)
as tai isnakinau du kart nuliejusi kalio permanganato tirpalu wink.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites.
Reikia jusu pagalbos. Mano pinigu medi uzpuole balti ropojantys vabaliukai. Nufotkinau, taciau nezinau kaip ikelt jums nuotraukyte sad.gif.
Kaip man isgelbet augaliuka? Pamaciusi is karto apipyliau gele siltoku (ir ganetinai stipriai) vandens dusu. Keleto nebera, taciau dar matau kelis isgyvenusius...
Pagelbekit , please... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indre0123 @ 2008 10 06, 11:11)
Labas mergaites.
Reikia jusu pagalbos. Mano pinigu medi uzpuole balti ropojantys vabaliukai. Nufotkinau, taciau nezinau kaip ikelt jums nuotraukyte sad.gif.
Kaip man isgelbet augaliuka? Pamaciusi is karto apipyliau gele siltoku (ir ganetinai stipriai) vandens dusu. Keleto nebera, taciau dar matau kelis isgyvenusius...
Pagelbekit , please... verysad.gif

nubėk į augalų parduotuvę ir paprasyk, gal ko nors pasiulys mirksiukas.gif arba dar geriau (aš pati ten radau) į sodininkų-daržininkų parduotuvę, jei tokią kur rasi, pas mus Klaipėdoj sportininkų gatvėj pvz yra ir paprašyk ax.gif man tai dave tokio purškalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svelniai @ 2008 07 20, 12:40)
Laba diena,

Gal zinote, kas per liga, kai balkone auganciu geliu (petuniju) lapai pilni baltu demeliu, lyg baltas pelesis ir koki vaista naudoti?
Reikia gelbet gelytes, bet nezinau kaip.


Pas mane ta pati problema, niekaip nesuprantu kaip savo gėlę išgydyti...
Kažkas rašė kad per daug drėgmės, bet nemanau, nes pas mane kaip tik po savaitgalio (gėlė darbe) kai niekas nelaisto atsirado, gal priešingai?
bet ir paliejus niekas nepasikeitė
Tie palti pelėsiukai vėliau dingsta tik toj vietoj lieka išdžiūvusi dėmelė, taip visi lapai dėmėti... schmoll.gif Gal kas žinot ka daryti?
Gėlių parduotuvėj tik pečiais pakraipė ir trašų pasiūlė doh.gif
Atsakyti
Sveikos augaliuku myletojos smile.gif . Apziurejau cia kuria diena savo rutulini klevuka ir pamaciau, kad beveik visi jo lapai lyg kokiais baltais milteliais nuseti verysad.gif . Kas tai galetu buti (gal cia miltlige) ir kaip medeli gelbeti g.gif . Ir ar neapsikres ta zaraza kiti mano augaliukai g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZYLĖ7: 08 spalio 2008 - 14:17
QUOTE(ZYLĖ7 @ 2008 10 08, 16:16)
Sveikos augaliuku myletojos smile.gif . Apziurejau cia kuria diena savo rutulini klevuka ir pamaciau, kad beveik visi jo lapai lyg kokiais baltais milteliais nuseti verysad.gif  . Kas tai galetu buti (gal cia miltlige) ir kaip medeli gelbeti g.gif . Ir ar neapsikres ta zaraza kiti mano augaliukai g.gif .

Taip,tai miltligė.Aš jau rašiau apie miltligę,nepamenu,kokioje temoje.Tai reta,bet nelabai sunki liga.Pašalinkite pažeistus lapus,nupurkškite augalą fungicidu ir vėdinkite patalpą.
Atsakyti
QUOTE(ZYLĖ7 @ 2008 10 08, 14:16)
Sveikos augaliuku myletojos smile.gif . Apziurejau cia kuria diena savo rutulini klevuka ir pamaciau, kad beveik visi jo lapai lyg kokiais baltais milteliais nuseti verysad.gif  . Kas tai galetu buti (gal cia miltlige) ir kaip medeli gelbeti g.gif . Ir ar neapsikres ta zaraza kiti mano augaliukai g.gif .

Paieškok info forume www.rojaussodai.lt. Daug naudingos info ten radau apie gėlių, medelių ir kitos augalijos priežiūrą bei ligas.

Beje, mano klevinio bonzo ne lapai, o žemė nusėta baltais taškiukais.. Ar tai blogiau nei lapinė miltligė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietus @ 2008 10 08, 19:58)
Taip,tai miltligė.Aš jau rašiau apie miltligę,nepamenu,kokioje temoje.Tai reta,bet nelabai sunki liga.Pašalinkite pažeistus lapus,nupurkškite augalą fungicidu ir vėdinkite patalpą.

Aciu uz pagalba aciuks.gif .
Atsakyti