Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos






QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 19, 12:30)
mano sprige, kuria auginu namie, apziurejau kad puola kazkokie keisti padareliai.

Ir kas cia per zarazos? Zarazos
Jie pas mus rusy gyvena, pas bulves  blink.gif islenda kartais koks, ir sudziusta siaubas.

panasu i amara. Man padeda ''Karate'' insekticidas [Senukuose]. ten mazas buteliukas, stipri koncentracija, pora lasu i litra is akies dedu. purksti, aisku, ne kambary.
"karate'' naikina daug kenkeju.
Jei ant augalo liks likuciai, apacioj apdek plevele, aprisk, palenk vonioj vazona ir nuplauk augala ukinio muilo tirpalu. turetu tie lipnumai nusipllaut.
tavo straipsnyje sako apie liaudiskas priemones:
''nuplauti arba apipurksti 1paros cesnako arba svoguno, t.p. svogunu lukstu istrauka [1valg.saukstas smulkinto svoguno arba cesnnako 1stiklinei vandens, neraso kad karsto/virinto, tai suprantu tiesiog uzpili ir palaikai para].
Augalams, kuriu negalima plauti/purksti: papjaustyti cesnako salia, ir uzmauti plast. maiseli kelioms valandoms.
ten pat nurodomi preparatai insekticidai: Карбофос karbofos, Интавир intavir, Децис decis, Фитоверм fitoverm, Каратэ karate.


nebijok ''zarazu'' lotuliukas.gif , neikas. retas rusys buna be ju, ar isvis buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2008 08 12, 12:54)
Niekad dar negenėjau šaknų, kaip tai daroma? Tiesiog nukirpti nesveiką gabalą ir pasodinti augalą į žemę?  ax.gif

sveiki,norejau paklausti,persodinau gele(fikusa) ir po keliu dienu zemese atsirado daug labai mazu vabaliuku.gal kas susidure su sia problema ir patars kaip juos isnaikinti,nes labai gaila geles verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(redulia* @ 2008 08 26, 15:16)
sveiki,norejau paklausti,persodinau gele(fikusa) ir po keliu dienu zemese atsirado daug labai mazu vabaliuku.gal kas susidure su sia problema ir patars kaip juos isnaikinti,nes labai gaila geles verysad.gif

siaip matyt dregnai laikai geliuka, del to ir atsirado tie vabaliukai g.gif

palaistyk ja actaru, 2gr skiesk ant 5l vandens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 08 26, 15:37)
siaip matyt dregnai laikai geliuka, del to ir atsirado tie vabaliukai g.gif

palaistyk ja actaru, 2gr skiesk ant 5l vandens smile.gif

yra buve taip pat ir kitai gelytei(pinigu medis),tai ko as nedariau unsure.gif ir nauji persodinau ir su vaistais purskiau,bet nieks nepadejo,o vabaliuku tik daugejo verysad.gif .teko panaikint gelyte.kazkur girdejau kad su margancovke rek palaistyt,tik kad dar blogiau nebutu.
Atsakyti
QUOTE(redulia* @ 2008 08 26, 15:50)
yra buve taip pat ir kitai gelytei(pinigu medis),tai ko as nedariau unsure.gif ir nauji persodinau ir su vaistais purskiau,bet nieks nepadejo,o vabaliuku tik daugejo verysad.gif .teko panaikint gelyte.kazkur girdejau kad su margancovke rek palaistyt,tik kad dar blogiau nebutu.


Pabandyk,tik vandeniuka rozini padaryk,kad nenudegintum gelytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2008 08 15, 15:09)
sveikutes  smile.gif  bukit geros, pagelbekit, gal zinote kas cia per vabalas? manau kad kenkejas, nes jis apspito mano gelyna ir kai kurie augalai pradejo nykti... dabar jie pradejo kraustytis ant mano zemuogiu, jos irgi pradeda nykti  verysad.gif

situ vabalu pas mus aplink "Liepas" pilna, lipa i medzius, nzn ka jos ten daro ir turi specifini toki kvapa
Atsakyti
Blakė kareivėlis, jei gerai įžiūriu
Atsakyti
sveikutes. as jau issiaiskinau senokai, bet vistiek aciu 4u.gif taip, cia blake kareivelis, o ju pilna aplink liepas, nes minta liepu seklomis, vat. ir pasirodo jie nekenkejai - anaiptol, kai kuriuos kenkejus net naikina blink.gif
na, tokia mano turima info, negarantuoju 100% kad ji teisinga ax.gif
Atsakyti
"Actara" galima rasti senukuose, kažkas klausė. nusipirkau 2 gramus už 4,99. bandysiu žudyt musytes ir kažkokius baltus vabaliukus iš savo kambarinių gėlių vazono...tik bijau persistengt;]
Atsakyti
QUOTE(Plunksnia @ 2008 09 19, 20:13)
"Actara" galima rasti senukuose, kažkas klausė. nusipirkau 2 gramus už 4,99. bandysiu žudyt musytes ir kažkokius baltus vabaliukus iš savo kambarinių gėlių vazono...tik bijau persistengt;]


Skaiciuokit pagal vandens kieki,kuriuo laistote savo gelytes 4u.gif
Atsakyti
Labas geliu myletojos

mano fikusas - ir persodintas ir mylimas - bet kaip meta lapus taip meta - jis turejo buti puoshmena, o dabar kaip shluota atrodo doh.gif - ir jau antra savaite nelaistau (nes pardavejos ryshkiai perlaiste) ir zeme vis tiek dregna ir lapai krenta

o gal jam tamsos per daug - nes shviesa jis turi nuo 10.30 iki 19.30 ???? - (sekmadieniais tamsu)


sos g.gif nes tuoj teks atidaryti fikusu kapines - jo man pagal stiliu reikia - bet kazkaip nemoku auginti
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2008 09 20, 16:37)
mano fikusas - ir persodintas ir mylimas

Pabandyk ten paieškot http://www.supermama...?...=57066&st=0
Atsakyti