Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Radau šiltnamyje vieną papriką su svečiais. Tai reiktų pavaišint cocacola tongue.gif O neseniai purškiau juos ant gėlyčių su pelynų nuovirų ir ūkišku muilu. Šiandien apžiūrėjau rožę- sudžiuvę bestijos, numiriojo thumbup.gif Bet ant kitų gėlių dar mačiau yra truputį.
Atsakyti
mano miniatiūrinę rožytę uzpuole miltlige doh.gif gal galit patarti kuo ja purksti? Niekad sito dziaugsmo dar neturejau doh.gif Gal kokiu ukisko muilo tirpalu?
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 07 08, 18:30)
mano miniatiūrinę rožytę uzpuole miltlige doh.gif gal galit patarti kuo ja purksti? Niekad sito dziaugsmo dar neturejau doh.gif Gal kokiu ukisko muilo tirpalu?

Nepades cia muilas, nes miltlige yra grybelinis susirgimas. Ir as su ja kovoju. Reikia purksti fungicidais.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 08, 18:47)
Nepades cia muilas, nes miltlige yra grybelinis susirgimas. Ir as su ja kovoju. Reikia purksti fungicidais.

Aciu 4u.gif reiks varyt ieskoti chemijos, kurios as taip nemegstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 07 08, 19:05)
Aciu 4u.gif reiks varyt ieskoti chemijos, kurios as taip nemegstu doh.gif

as kaip minejau ar tai Preceive purskaiu nuo maro,lygtai padeda ax.gif
Joo,niekas nenori tos chemijos,bet nera tarp ko rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 09, 16:48)
as kaip minejau ar tai Preceive purskaiu nuo maro,lygtai padeda ax.gif
Joo,niekas nenori tos chemijos,bet nera tarp ko rinktis doh.gif

previcur turbūt turėjai omeny rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 07 09, 16:55)
previcur turbūt turėjai omeny  rolleyes.gif

doh.gif taip,teisngai,tas pats,pavadinimo nepriminiau doh.gif
Tai gal ir tu purski juo rolleyes.gif ?
Atsakyti
nea, prieš kokį mėn rožes ir rododendrus nuo ligų purškiau, bet ne Previcur'u, o Efektorium. Daržovių dar neteko gelbėt. Tiesa, aš jas laistau su oksigumatu. Gal todėl prie jų nekimba ligos, tfu tfu.
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 05 05, 11:57)
na ir ka manot, tiesiog siaubas  fear.gif  ohmy.gif . ne tik museles toje zemeje (tiesa ju jau nebesimato po tos kreidutes panaudojimo  thumbup.gif ), bet ir kazkokie kirminai doh.gif , na lyg ir kokie simtakojai g.gif , tik mazesni, o gal kokie viksrai  g.gif, rudi tokie . nieko as nesuprantu, ar tai zeme kalta, ar mano gelikes uzkrestos? g.gif  bet jei gelikes uzkrestos, tai buciau pastebejus blink.gif  kai persodinau, o tai buvo vasari berods g.gif. tai nupurskiau as ja su kazkokiu purskalu, na ten raso, kad nuo viksru, bet nesu isitikinusi, kad tai tikrai jie. ka daryt  verysad.gif  ? gal ju daugiau yra toje zemeje? tuos kuriuos radau tai aisku ismeciau, bet gal ten dar jie duodas po gelikes saknis ir ja naikina g.gif  verysad.gif ?


Ir mane šita "laimė" užpuolė doh.gif Prieš kelias dienas persodinau kelias gėlytes, o šįvakar pastebėjau jose mikroskopinius baltus vabaliukus ar musiukus (neįžiuriu, nes klaikiai maži, matau tik, kad juda), ir tas daugiakojes kirmėles scare.gif Esu tikra, kad jos iš žemių, nes anksčiau nieko panašaus niekada nemačiau, o ir nepersodinėtos gėlytės paliko kuo sveikiausios, jokių gyventojų nėr, kenkėjų atsirado tik tose kurias persodinau g.gif Žemes naudojau nuo rudens atlikusias, buvo laikytos sandeliuke, kaži, ar galėjo ten joms būnant jose kažkas užsibveist g.gif? Ir kaip dabar tuos šlikštynes naikint? Sėdžiu prie kompo, skaitau panašias temas ir krataus nuo šleikštulio tas bjaurybes prisiminus, atrodo, kad po kūną ropinėja, net staiga visur niežėt pradėjo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 07 08, 17:30)
mano miniatiūrinę rožytę uzpuole miltlige doh.gif gal galit patarti kuo ja purksti? Niekad sito dziaugsmo dar neturejau doh.gif Gal kokiu ukisko muilo tirpalu?

mano kiniska roze taip pat kazkas uzpuole, kas keisciausia, salia auga lygiai tokia pati, bet dar neuzsikrete - kazi kas tai galetu buti? g.gif kazkokie mazi beveik nejudantys sviesus gyviai, gal 2 mm didumo g.gif ir kuo juos naukinti? ar imanoma isnaikinti? g.gif
Atsakyti
Laba diena,

Gal zinote, kas per liga, kai balkone auganciu geliu (petuniju) lapai pilni baltu demeliu, lyg baltas pelesis ir koki vaista naudoti?
Reikia gelbet gelytes, bet nezinau kaip.
Atsakyti
Savo gebeneje pastebejau tokius kaip ir voratinkliukus ir mazus mazus, vos iziurimus vabaliukus sad.gif Turbut tai voratinkliniai voriukai, ar erkutes sad.gif Kazkur labai senai esu skaiciusi apie tai, bet nebeprisimenu kas cia per parazitai sad.gif Kaip gelbeti savo gelyte nuo tu parazitu? unsure.gif Patarkit 4u.gif
Atsakyti