Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(rimusia @ 2007 05 18, 17:54)
Slikstus padaras.Ir pas mane buvo.Kad atbaidyt reikia laistyti zeme sampunu arba indu plovikliu,dar galima nakciai padeti medine lenta arba molini vazona,kai oras atsala kurkliai po jeis slepesi,anksti ryte surinkti.


baigiu isproteti nuo tu kurkliu,net tema nauja paskelbiau,pagalbos ieskodama!!
Bet nematau sansu juos isnaikinti,nes gaudyti ir traiskyti tokius plotus,nerealu,o va palaistyti sampunu-pirmasyk girdziu,betgi ar nepakenks tas sampunas svogunams,braskems ir kitiems augalams,nes jie eda viska!!!!
gal kas dar ka zinot?atsiliepkit!!!!
Atsakyti
Cia truputi info apie kurkliu isgyvendinima is darzo:
http://www.rojaussod...3...;p=8&id=227
Papildyta:
Cia dar:
http://www.alunta.lt..._...54&Itemid=1
gal pades?
Atsakyti
o cia tai aciu,jau verdu kiausinius,maisysiu su aliejum ir galas tiems baisunams,pranesiu ar padejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 06 03, 14:02)
Sveikutes  4u.gif

mano svieziai persodinta kokoso palmes zeme uzpuole mazos musytes, ka galvojat jei vel pakeisti zeme? bandziau nukasti dali, isnsiau augala i balkona, bet ziuriu vistiek tos bjaurybes.. sad.gif



QUOTE(agnir @ 2008 06 03, 15:14)
as tai bandyciau palaistyt silpnu kalio permanganato tirpalu keleta kartu


tfu tfu tfu lygtais atsikraciau! thumbup.gif
visgi nusprendziau kokospalmes nepersodinti, kadangi pamaciau, kad ir naujai pasodinta Hoveja uzpuole tos pacios zarazos, tik niekaip negaliu suprast is kur jos buvo? negi jau zemes visas tokias brokuotas parduoda?
taigi, kaip ir siulet, nuliejau kalio permanganato tirpalu, ir dar supratau, kad jokiu budu nelaistyti geles pilant vandeni i vazono virsu, o tik i lekstute! o pacius palmiu lapus nupurksti! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 06 13, 23:59)
tfu tfu tfu lygtais atsikraciau!  thumbup.gif
visgi nusprendziau kokospalmes nepersodinti, kadangi pamaciau, kad ir naujai pasodinta Hoveja uzpuole tos pacios zarazos, tik niekaip negaliu suprast is kur jos buvo? negi jau zemes visas tokias brokuotas parduoda?
taigi, kaip ir siulet, nuliejau kalio permanganato tirpalu, ir dar supratau, kad jokiu budu nelaistyti geles pilant vandeni i vazono virsu, o tik i lekstute! o pacius palmiu lapus nupurksti! wink.gif

Dziaugiuosi, kad jusu geliukui geriau 4u.gif 4u.gif Jei dar atsiras tu zarazu, tai dar karta pakartokit procedura mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gal kuri zinote, kokie kenkejai galetu buti uzpuole mano pinigu medi? pries keleta menesiu gavome dovanu su daug besikalanciu nauju ugliuku, taciau jie visi pradejo nykti - daugelis sudziuvo. Vienas isaugo, taciau ant nauju lapeliu pastebejau amarus, reguliariai gele nuplaudavu po dusu ir vis nurinkdavau viena kita atsiradusi amara.. taciau zeme dvelkia pelesiu, ant jos tarsi kalkiu sankaupos susidare tokios balsvos, taciau visas geles laistuo ne is krano gautu vandeniu, tai nesuprantu, kad galetu buti geles lapeliu dziuvimo priezastimi? gal kas susidurete su panasiomis bedomis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2008 06 28, 16:45)
sveikutes  4u.gif
gal kuri zinote, kokie kenkejai galetu buti uzpuole mano pinigu medi? pries keleta menesiu gavome dovanu su daug besikalanciu nauju ugliuku, taciau jie visi pradejo nykti - daugelis sudziuvo. Vienas isaugo, taciau ant nauju lapeliu pastebejau amarus, reguliariai gele nuplaudavu po dusu ir vis nurinkdavau viena kita atsiradusi amara.. taciau zeme dvelkia pelesiu, ant jos tarsi kalkiu sankaupos susidare tokios balsvos, taciau visas geles laistuo ne is krano gautu vandeniu, tai nesuprantu, kad galetu buti geles lapeliu dziuvimo priezastimi? gal kas susidurete su panasiomis bedomis?  g.gif

Ko gero būsi perlaisčiusi ir pūva gumbai.Jei nori išsaugoti gėlyte,patikrink šaknis.
Jeigu pūsta,nupjauk viršūnes,sukišk i naują zemę{tik vazonas turi būti nedidelis}.
Man pavyko.Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aishaaa @ 2008 06 29, 14:24)
Ko gero būsi perlaisčiusi ir pūva gumbai.Jei nori išsaugoti gėlyte,patikrink šaknis.
Jeigu pūsta,nupjauk viršūnes,sukišk i naują zemę{tik vazonas turi būti nedidelis}.
Man pavyko.Sekmės 4u.gif


laba Aisha,
labai dekui uz patarima, kaip tik turiu nauja vazona, nupirksiu zemes ir tikiuos pavyks atgaivinti sia gele, tik keista, kad visoms kitoms mano gelems, tarp ju ir kitam pinigu medziui, tik gerokai vyresniam (jau penkeriu metu), kazkodel vandens nebuna per daug, tai galvojau, kad kazkur kitur dar cia problema yra, bet patarimu butinai pasinaudosiu, dekui dar karteli, kad atsiliepei 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Vakar apziurejus rozes pamaciau kad vienos lapeliai ima gelst kazin ko.Ir nauji ugliai sviesiau zali su gelsvu atspalviu isauge.Kur labiau gelsvi ir i deme ruda tamsiai pavirte.Ar tai trasu trukumas,ar tai perteklius g.gif Nes pavasari tresiau ilgalaikem granuliuotom trasom,veikianciom 3-4men.Purskiau Topu pries men mazdaug.O gal susirgimas koks? g.gif Ikeliu nuotr.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Radau patarimą Sodo sp. - nuo amarų purkšti coca cola. Reiks išbandyti smile.gif Įdomu šis būdas prie ekologiškų biggrin.gif Turint omeny prastą cocacolos reputaciją tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 03, 19:40)
Radau patarimą Sodo sp. - nuo amarų purkšti coca cola. Reiks išbandyti smile.gif Įdomu šis būdas prie ekologiškų biggrin.gif Turint omeny prastą cocacolos reputaciją tongue.gif

biggrin.gif oooo,geras budas amaram isbaidyti,ar kartais tie amari neuzpuls dar labiau biggrin.gif
Atsakyti