Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(levrete @ 2008 05 29, 11:46)
Padekit help.gif
mano kalamondino koteliu ir po zeme aplink ji ropineja mazulyciai balti lyg permatomi vabaliukai. augalas ka tik prikrove begale ziedu ir primezge vaisiu. Jokiu voratinkliu nesimato, tie vabaleliai vaiksto, ant lapu ju nera tik zemeje ir ant koto pradzios. Ka daryti, bijau prarasti savo grazuoli ir dar su tiek primegztu vaisiu.

g.gif Palaistyk silpnu kalio permanganato tirpalu.
Atsakyti
sveikos! Prasau patarimo! Mano juodieji serbentai taip graziai zydejo- bet visi ziedai nudziuvo. Patys krumo lapai zali- o ziedai nudziuve. Bijau kad neuzkrestu kitu vaiskrumiu. Ka jus manot apie tai?
Atsakyti
Nesuprantu doh.gif kodėl Decis nenumarina amarų gun_rifle.gif Niekaip neina, išnaikint jų nuo surfinijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 06 02, 22:54)
Nesuprantu  doh.gif  kodėl Decis nenumarina amarų  gun_rifle.gif Niekaip neina, išnaikint jų nuo surfinijos doh.gif

pursk Aktara.Ji tikrai pades.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

mano svieziai persodinta kokoso palmes zeme uzpuole mazos musytes, ka galvojat jei vel pakeisti zeme? bandziau nukasti dali, isnsiau augala i balkona, bet ziuriu vistiek tos bjaurybes.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 06 03, 14:02)
Sveikutes  4u.gif
mano svieziai persodinta kokoso palmes zeme uzpuole mazos musytes, ka galvojat jei vel pakeisti zeme? bandziau nukasti dali, isnsiau augala i balkona, bet ziuriu vistiek tos bjaurybes.. sad.gif


as tai bandyciau palaistyt silpnu kalio permanganato tirpalu keleta kartu
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 06 03, 15:14)
as tai bandyciau palaistyt silpnu kalio permanganato tirpalu keleta kartu


aciuks.gif aciu, na pabandysiu, jei nepades, persodinsiu vel, bet kiek skaiciau tema, atsinaujina jos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 06 03, 16:31)
aciuks.gif aciu, na pabandysiu, jei nepades, persodinsiu vel, bet kiek skaiciau tema, atsinaujina jos..  g.gif

As tai 3kart palaisciau dingo thumbup.gif ir nebeatsiranda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 06 02, 22:54)
Nesuprantu  doh.gif  kodėl Decis nenumarina amarų  gun_rifle.gif Niekaip neina, išnaikint jų nuo surfinijos doh.gif

Todėl kad amarai prie decio jau priprato, reikia stipresnių nuodų. Aktara tikrai suveiks. thumbup.gif
Atsakyti
Nieko sau priprato lotuliukas.gif Lėksiu aktaros pirkt.

p.s. vyšnes taip pat kažkokie juodi gyviai apipuolė, lapų apačioje plantacijos. Purškėm su deciu.
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 06 03, 22:38)
Nieko sau priprato  lotuliukas.gif Lėksiu aktaros pirkt.

p.s. vyšnes taip pat kažkokie juodi gyviai apipuolė, lapų apačioje plantacijos. Purškėm su deciu.

Žinai aš decio jau seniai neperku, nes jokios naudos nėra, kadangi reikia pakartotinai purkšti, tik pinigų leidinėjimas be reikalo. Nupirkti iš karto stipresnį ir tuos parazitus gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
Mes pirmi metai nuosavam name, tai nelabai dar gaudaus, dabar žinosiu.
Atsakyti