Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

sveikos 4u.gif šiandien mane ištiko šokas mega_shok.gif mano visas gėlytes apniko kažkokie balti mažyčiai kenkėjai blink.gif mes neseniai persikraustėm į naują namą,tai iš pradžių nekreipiau dėmesio,kad gėlės meta lapus.galvojau,kad čia nuo aplinkos pasikeitimo ir pan. g.gif o dabar matau,kad gėlės miršta cry.gif beje,o gal joms dar ir kenkia šildomos grindys ohmy.gif mergaitės patarkit,nes nebežinau ką ir bedaryti doh.gif negi man visas reiks persodinti verysad.gif ,o jų tikrai nemažai g.gif kokias priemones naudoti,kad mano gėlytės nenuvystų help.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 14 kovo 2008 - 16:54
QUOTE(reksnyte @ 2008 03 14, 18:52)
sveikos  4u.gif  šiandien mane ištiko šokas  mega_shok.gif  mano visas gėlytes apniko kažkokie balti mažyčiai kenkėjai  blink.gif mes neseniai persikraustėm į naują namą,tai iš pradžių nekreipiau dėmesio,kad gėlės meta lapus.galvojau,kad čia nuo aplinkos pasikeitimo ir pan. g.gif  o dabar matau,kad gėlės miršta  cry.gif beje,o gal joms dar ir kenkia šildomos grindys  ohmy.gif mergaitės patarkit,nes nebežinau ką ir bedaryti doh.gif  negi man visas reiks persodinti  verysad.gif ,o jų tikrai nemažai  g.gif kokias priemones naudoti,kad mano gėlytės nenuvystų  help.gif  cry.gif  cry.gif

help.gif help.gif help.gif
persodinau savo didžiasias,o kitas nupurškiau su "KARATE zeon" g.gif nebežinau ką ir daryti,nes ant pačios didžiausios nebeliko beveik lapų cray.gif o kokia graži buvo sad.gif ką dar galėčiau padaryti,kad išgelbėčiau jas help.gif
Atsakyti
Reksnyte,
o konkreciau kokie tie balti kenkejai-pukuoti,skraido,judrus,nejudrus,gyvena zemej ar ant pacio augalo?
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2008 03 15, 23:07)
Reksnyte,
o konkreciau kokie tie balti kenkejai-pukuoti,skraido,judrus,nejudrus,gyvena zemej ar ant pacio augalo?

na jie tokie sakyčiau balti ar tai į rudumą g.gif .sunku įžiūrėti,nes jie tokie judrūs ir yra žemėse.dar laisčiau su kalio permaganatu ir kai persodinau,tose žemėse buvo kažkokių tai baltų gumuliukų,net nemoku pasakyti kas tai,bet nejudėjo tai tikrai blink.gif
Atsakyti
Reksnyte,
tai gali buti kolembolos.Jom labai patinka,kai gelytes buna perlaistomos,tada atsiranda daug.Siaip jos ypac gelem nekenkia,bet vis delto gali apgrauzt smulkias saknis.Pirmiausia maziau laistykite,leiskite zemei kiek pradziuti,siaip dar galima bandyt det bulviu griezinelius ant zemes pavirsaus-kolembolos juos megsta,eda,o jus kasdien bulviu griezinelius vis pakeiskite-su ismestom bulvem pasalinsite dali kenkeju.Kartais padeda zemes pavirsaus apibarstymas pelenais.
Atsakyti
as ir vos atgavau zada blink.gif kai pamaciau ant savo gelyciu zemiu pilna tu mazu baltu vabaliukiu-kirmeliuku, ir pas mene kazkodel labai megsta voratinkline erkute apsigyvent, nesuprantu kas cia yr verysad.gif . Tai siandien is pacio ryto nuejau i sodo prekiu parduotuve, tai man pasiule NeemAzal, sake nupurkst ir augalus ir zeme, eisiu tuoj bandyt
Atsakyti
Rramii,voratinklines erkutes labai veisiasi,jei sausas oras.Reiktu dazniau papurskaliot,nupraust,nors as kai auginau miniatiurines orzytes-tai galejau plaut kas diena,bet tos erkes vis tiek kamavo doh.gif Nimezilis labai gerai-tikrai pades,be to,ir zmogui nekenkia,nes pagamintas is naturaliu produktu.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2008 03 16, 13:40)
Rramii,voratinklines erkutes labai veisiasi,jei sausas oras.Reiktu dazniau papurskaliot,nupraust,nors as kai auginau miniatiurines orzytes-tai galejau plaut kas diena,bet tos erkes vis tiek kamavo doh.gif Nimezilis labai gerai-tikrai pades,be to,ir zmogui nekenkia,nes pagamintas is naturaliu produktu.

tai pas mane ir oras sausas, ir dar is meiles perlaistau, ax.gif tai visos salygos parazitam veistis
Papildyta:
QUOTE(rramii @ 2008 03 16, 13:53)
tai pas mane ir oras sausas, ir dar is meiles perlaistau,  ax.gif tai visos salygos parazitam veistis

o kokiu santykiu man skiest ta nimezili, kad per stipru nepasidaryciau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2008 03 16, 13:35)
Reksnyte,
tai gali buti kolembolos.Jom labai patinka,kai gelytes buna perlaistomos,tada atsiranda daug.Siaip jos ypac gelem nekenkia,bet vis delto gali apgrauzt smulkias saknis.Pirmiausia maziau laistykite,leiskite zemei kiek pradziuti,siaip dar galima bandyt det bulviu griezinelius ant zemes pavirsaus-kolembolos juos megsta,eda,o jus kasdien bulviu griezinelius vis pakeiskite-su ismestom bulvem pasalinsite dali kenkeju.Kartais padeda zemes pavirsaus apibarstymas pelenais.

ačiū už patarimus 4u.gif bandysiu pasinaudoti patarimais mirksiukas.gif lekiu ieškoti bulvių 4u.gif gal pavyks išgelbėti dar geles smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Jau uždaviau klausimą prie orchidėjų, bet dar ir čia paklausiu. Gavau prieš pora mėnesių dovanų orhidėją. Jau ir pora pumpuriukų užmezgė, o šiandien pasižiūriu ant vieno lapo kažkokie įtartini iškilimai du. Pasiimu arčiau, apžiūriu stiebą, o ten prie pumpuriukų kažkokie gyviai blink.gif Nebent čia taip turi būt, bet nepanašu, kad tai būtų normalu. Įkeliu nuotraukytę su tais "gyviais", gal patarsit ką nors g.gif Beje jie nejuda unsure.gif
user posted image
[/quote]

Atsakyti
[quote=Ingrida.S,2008 03 20, 18:44]

Tiksliai nežinau, bet man panašu į voratinklinę erkutę.Jei lipniai saldus stiebelis ir žiedelis, tai tikrai voratinklinė erkutė. Visų pirma atskirti nuo kitų augalų ir siūlyčiau nupurkšti tabako tirpalu. bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida.S. ten miltuotasis skydamaris,purksti actara,jos buna pirkt senukuose.
Atsakyti