Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Achiu uzh nuoroda, radau atsakyma i savo klausima smile.gif Begu kreideliu ieshkot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 20, 13:19)
O įsivaizduojat, kad mums to laiko marios ir tik svajojam, kad kas šimtą kartų svarstytus klausimus uždavinėtų.

Labai atsiprašau, kad sutrukdžiau aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos augaliuku gydytojos, turiu problemele su kinroze, parasiau i kinietisku roziu temele, bet nesulaukiu atsakymo, gal jus man pagelbesit blush2.gif
QUOTE(Pukute6 @ 2007 09 23, 22:09)
Sveikos, kinrožių mylėtojos  4u.gif
turiu ir aš šį grožį, pirkau jau suformuotą "medeli" (laja apvali ant ilgo koto). Tik yra tokia problemėlė: ant lapų gelsvos dėmelės. Kai pirkau, buvo tik ant senų lapų, o nauji buvo gražūs, tamsiai žali, bet dabar ir ant jų pradėjo atsirasti tos dėmelės. Gal teko susidurt  su tokia problema  ax.gif , nezinau kas jai ir ar tai išgydoma  blush2.gif

Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukute6: 24 rugsėjo 2007 - 18:13
QUOTE(Pukute6 @ 2007 09 24, 19:12)
Sveikos augaliuku gydytojos, turiu problemele su kinroze, parasiau i kinietisku roziu temele, bet nesulaukiu atsakymo, gal jus man pagelbesit  blush2.gif

Dekoju is anksto  4u.gif

Gerai apžiūrėk antrą lapų pusę, ar nėra tos dėmelės apatinėje pusėje kokio mažo pelėsiuko ar pajuodavimo ?
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 09 19, 10:43)
Mamytes, patarkit... Kazhkaip staiga priviso musychiu. Tiek namie, tiek darbe... Ir pas mane, ir pas koleges po vazonus jos skraidzhioja. Niekaip nesuprantu, ish kur: nei geliu persodinejom shiuo metu, nei dregmes perdaug (greichiau sausoki tie musu augaliukai). Gal chia "rudens gerybiu" laikas suveike: skrenda parazites paskui obuoliukus ir pomidorus? Neisivazduoju, ka su jom daryti... Bijau, kad musu gelytes nuskriaus sad.gif

Išmesk praddėjusius pūti vaisius.Nuo jų atsiranda tos mažos musytės
Atsakyti
Tai kad nei vaisiu, nei darzhoviu kambaryje nelaikom... O darbovieteje juo labiau. Aplamai jokio maisto nera. O duzgineja tos parazites butent po vazonus...
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 09 25, 09:56)
Tai kad nei vaisiu, nei darzhoviu kambaryje nelaikom... O darbovieteje juo labiau. Aplamai jokio maisto nera. O duzgineja tos parazites butent po vazonus...

Ta va, kad ir aš iš čia negavau tinkamos info unsure.gif . Gal pas jus irgi po vazonėliais yra baltų kirminiukų? Mano supratimu, tos musytės yra kitos nei nuo vaisų ir daržovių, iš tų kirminiukų veisiasi kažkokios kitokios musytės mastau.gif . Nusipirkau purškiamus nuodus Schultz, jau du kartus purškiau, laisčiau su kalio permanganato tirpalu - kirminiukų nebematau, tik musyčių prie vazonų vis negyvų randu. O kas per parazitai, tai nesuprantu, tiksliau nežinau kaip jie vadinasi, ir parduotuvėje klausiau, pardavėjos nežino g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 24, 20:42)
Gerai apžiūrėk antrą lapų pusę, ar nėra tos dėmelės apatinėje pusėje kokio mažo pelėsiuko ar pajuodavimo ?

Apžiūrėjau, tikrai jokių pelėsiukų ar pajuodavimų nėra. Naujos dėmelės, kai atsiranda tai iš pradžių matosi tik pakėlus lapą prieš langą, tokios šviesesnės mini dėmelės, tarsi ten chlorofilo (žalio) nebūtų, o pats lapas nesuplonėjęs, nepadžiuvęs. Dar lygtais apatinėj pusėj yra tokie mikroskopiniai (vos įmanoma įžiūrėt) tarsi smulkaus smėlio grūdeliai, pabraukius sunkiai nusivalo. Senesnės dėmės geltonos, nelygiais į šviesiai žalią pereinančiais kraštais. Šiuo metu neturiu galimybės nufotografuoti, bet gal kas aiškiau dabar?
Atsakyti
Vene, tai vat ir man sunkiai su ta informacija... Kreideliu dabar niekur nerandu, lipuku irgi... Siulo universalius insekticidus - purkshti arba laistyti. Kalio permanganatu laischiau, bet niekuo nepadejo. Bandysiu kitus (jau trys rushys sudetos spinteleje). Itariu, greichiau pati nuo tos otravos nugaruosiu, nei tos muselkos smile.gif
Atsakyti
sveikutes, mano brugmansijos, kuri dabar lauke, sukasi lapeliai ir geltonuoja, ką reikėtų daryti?
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 09 26, 11:00)
Vene, tai vat ir man sunkiai su ta informacija... Kreideliu dabar niekur nerandu, lipuku irgi... Siulo universalius insekticidus - purkshti arba laistyti. Kalio permanganatu laischiau, bet niekuo nepadejo. Bandysiu kitus (jau trys rushys sudetos spinteleje). Itariu, greichiau pati nuo tos otravos nugaruosiu, nei tos muselkos smile.gif

O kirminiukų jūs nepastebėjote?
Atsakyti
Laba diena
help.gif help.gif help.gif
gelbėkit
kažkas užpuolė mano medeli doh.gif
kažkokios kirmelės blink.gif ir skruzdėlės ir baltos dėmelės doh.gif
padėkit prašau 4u.gif
Atsakyti