Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Knifofija @ 2007 08 07, 00:06)
Tai kurklys, valgo visas šaknis. Baisuoklis tikras, manau sunaikinai jį, ar paleidai toliau naikinti viską ?

aha sunaikinau, nes as labai nemėgstu vabalų. Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kas galit pasakyti, nuo ko chlorofito lapu galiukai gali ruduot? Nerandu beveik nieko internete apie ji sad.gif
Atsakyti
Perskaičiau šią temą ir manau, kad mano spriges apniko voratinklinė erkutė. Tiesa aš jos nematau, bet pastebėjau kai kur vos įžiūrimus voratinkliukus, o nuo tos, kuri labiausiai pažeista krinta žiedų pumpurai ir susisukę ir praradę spalvą lapeliai.
Nusipirkau KARATE ZEON. Tik baisiai sunku ten tirpalą pasidaryt reikiamos koncentracijos, nes reikia 2ml 10l vandens doh.gif
Suskaičiavau, kad mano 0,5l purkštuvui reikia 2lašų blink.gif Ir tai man daug liko, o rašo, kad nepasilikti kitam kartui.
Nieko skirto kambariniams augalams neturėjo... tai aš išsinešiau į balkoną ir apgaubiau maišeliais.
Ar kas naudojot šį preparatą? Ar čia aš nenusipaisčiau skaičiuodama?
Ir kiek supratau, tai po savaitės reikia pakartotinai purkšti?
Atsakyti
mergaites pagelbekit siandien ant gluosnio koto pastebejau tokia kaip duobute o joje kazkokios musytes ar vabaliukai juodi, bijau prarast gluosni savo,pagelbekit 4u.gif is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 09 17, 18:34)
Ir tai man daug liko, o rašo, kad nepasilikti kitam kartui.

pasigaminto tirpalo negalima laikyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2007 08 06, 15:41)
Draugai zemes apie augala apdejo akmenukais is pajurio, sake padejo, kate nebeliecia.

O pas mane akurat- skydamariai. Kaip naikint? Insekticidais (uz 30 Lt) du kartus nupurskiau, man atrodo nepadejo  doh.gif

Man taip pat nepadeda purškimas nuo skydamarių, savo šeflerą purškiau Schultz, laisčiau Actara, pagaliau lapus valiau su degtine, bet niekas nepadeda, patarkit kam pavyko išnaikinti skydamarius.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 18, 13:08)
pasigaminto tirpalo negalima laikyti wink.gif


O kur jį geriausiai dėti , jei lieka? Ar į klozetą galima pilti?
Atsakyti
Mamytes, patarkit... Kazhkaip staiga priviso musychiu. Tiek namie, tiek darbe... Ir pas mane, ir pas koleges po vazonus jos skraidzhioja. Niekaip nesuprantu, ish kur: nei geliu persodinejom shiuo metu, nei dregmes perdaug (greichiau sausoki tie musu augaliukai). Gal chia "rudens gerybiu" laikas suveike: skrenda parazites paskui obuoliukus ir pomidorus? Neisivazduoju, ka su jom daryti... Bijau, kad musu gelytes nuskriaus sad.gif
Atsakyti
Kiek auginau gėles, niekada gyvenime nepuolė jų jokie kenkėjai. O šiandien norėjau nušluostyti vazonėlių lėkštutes ir vienoje lėkštutėje, kurioje auga kaktusas, radau daugybę smulkių baltų greitai judančių kirminiukų blink.gif , peržiūrėjau ir kitas gėles, ogi ir mano anturis beturintis tokių "svečių" doh.gif .
Mamytės, patarkite, ką man daryti. Kas tai per kenkėjai? g.gif verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 20, 11:30)
Kiek auginau gėles, niekada gyvenime nepuolė jų jokie kenkėjai. O šiandien norėjau nušluostyti vazonėlių lėkštutes ir vienoje lėkštutėje, kurioje auga kaktusas, radau daugybę smulkių baltų greitai judančių kirminiukų  blink.gif , peržiūrėjau ir kitas gėles, ogi ir mano anturis beturintis tokių "svečių"  doh.gif .
Mamytės, patarkite, ką man daryti. Kas tai per kenkėjai?  g.gif  verysad.gif .


Nagi nepatingėkit senas temas pavartyti.

http://www.supermama...?...1692&st=588
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 20, 11:44)
Nagi nepatingėkit senas temas pavartyti.

http://www.supermama...?...1692&st=588

Nėra kada vartyti, reikia lėkti ieškoti kokių tai priemonių nuo šitų parazitų g.gif , užtai ir prašau jūsų pagalbos aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 20 rugsėjo 2007 - 12:13
QUOTE(vene @ 2007 09 20, 13:12)
Nėra kada vartyti, reikia lėkti ieškoti kokių tai priemonių nuo šitų parazitų  g.gif , užtai ir prašau jūsų pagalbos  aciuks.gif

O įsivaizduojat, kad mums to laiko marios ir tik svajojam, kad kas šimtą kartų svarstytus klausimus uždavinėtų.
Atsakyti