Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Forget-me-not @ 2007 07 06, 14:11)
Dėkui  4u.gif  Tai rašiau, kad iš manęs gėlininkė nekokia, jei net pavadinimus maišau  blush2.gif
O tą insekticidą tikriausiai Senukuose galima įsigyti?  g.gif O jei šale auga sveika gėlė, jei nepakenks?

Tai reiketu visas geles nupurksti,profilaktiskai.Priemones as perku is 'Litagra',ten pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2007 07 05, 16:39)
Gal galit padėti  4u.gif  Šiemet pirmą kartą auginu balkone surfinijas ir palergonijas. Ir užpuolė kažkokia zaraza surfinijas, užsidėjo toks baltas voratinklis ir tokie maži balti vabaliukai užpuolė.Žiedelių koteliai nužiūsta ir nukrenta neprasiskleidę pumpurai.Kaip pagydyti?
Beja, palergonijoms nieko  g.gif


Mano gele irgi tokie uzpuole. Tie vabaliukai kai uzauga, tai net kojytes matosi, nors patys labai mazi. Fe ph34r.gif doh.gif
Bandziau pries tris dienas purksti cesnako tirpalu (tiesiog uzpyliau ispausta cesnaka vandeniu), kol kas nauju zidiniu nematau. Is kur tie zarazos atsiranda? Gele su kitom gelem, taip sakant, ,,nesantykiavo"... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilko Namai: 24 liepos 2007 - 14:26
QUOTE(Šilko Namai @ 2007 07 24, 16:26)
Mano gele irgi tokie uzpuole. Tie vabaliukai kai uzauga, tai net kojytes matosi, nors patys labai mazi. Fe    ph34r.gif  doh.gif
Bandziau pries tris dienas purksti cesnako tirpalu (tiesiog uzpyliau ispausta cesnaka vandeniu), kol kas nauju zidiniu nematau. Is kur tie zarazos atsiranda? Gele su kitom gelem, taip sakant, ,,nesantykiavo"...  schmoll.gif

O prie kotelio ties lapo augimo vieta nesimato tarsi vatos butu?Jeigu taip- tuomet turit problema su miltuotaisiais skydamariais unsure.gif
Atsakyti
Visą kas žalia jau baigia suniamnioti šitie padarai su sraigių pagalba doh.gif Net prie serbentų šaknų kalnai, pirmi metai tą sodą turiu, kokiu truču juos sunaikinti, nes jų laaaabai daug. Alaus metodas nelabai padės, nes negyvename tenai, kad galėčiau paskui juos lakstyti blink.gif
user posted image
Atsakyti
mano kaktusus buvo užpuolę miltuotieji skydamariai, fuu slykštynės.. nurinkau ir apipurškiau actara, vėl biški atsirado, vėl nurikau ir vėl apipurškaiu ir aciu dievui išnyko 4u.gif , bet prie savaite nusipirkau is senuku kaktusa, parnešu ir tas apkrėstas, o vabalu tai begalė g.gif nurinkau, apipurškiau ir dabar stovi lyg ir be vabalų, paziurėsiu kas toliau bus 4u.gif o nuo ko skydmariai atsiranda? g.gif gal dėl to kad kaktusai pakeitė gyvenamas patalpas? [persikraustėm] doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuzTea: 04 rugpjūčio 2007 - 17:21
QUOTE(JuzTea @ 2007 08 04, 18:18)
mano kaktusus buvo užpuolę miltuotieji skydamariai, fuu slykštynės.. nurinkau ir apipurškiau actara, vėl biški atsirado, vėl nurikau ir vėl apipurškaiu ir aciu dievui išnyko 4u.gif , bet prie savaite nusipirkau is senuku kaktusa, parnešu ir tas apkrėstas, o vabalu tai begalė g.gif nurinkau, apipurškiau ir dabar stovi lyg ir be vabalų, paziurėsiu kas toliau bus 4u.gif o nuo ko skydmariai atsiranda? g.gif gal dėl to kad kaktusai pakeitė gyvenamas patalpas? [persikraustėm] doh.gif

Kenkėjai iš "nieko" neatsiranda,turi patekt arba pačių kenkėjų,arba jų kiaušinių.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 08 04, 22:02)
Kenkėjai iš "nieko" neatsiranda,turi patekt arba pačių kenkėjų,arba jų kiaušinių.


unsure.gif unsure.gif unsure.gif nu tada nezinau iš kur atsiranda unsure.gif as taip dar galvoju kad nuo kopustu kieme ;D bet kad jie gan tolokai g.gif
Atsakyti
mergaites, patikekit- didziausias augalu kenkejas- tai kate.... namie ne vienos geles neturiu del savo kaciu.. o mamos kate zeme kasdavo, tai vazonelei buvo celofan. maiseliuose- atrode baisiai, gerai, kad kate suaugo ir rado kitu zaidimu....
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2007 08 05, 10:42)
mergaites, patikekit- didziausias augalu kenkejas- tai kate.... namie ne vienos geles neturiu del savo kaciu.. o mamos kate zeme kasdavo, tai vazonelei buvo celofan. maiseliuose- atrode baisiai, gerai, kad kate suaugo ir rado kitu zaidimu....



Draugai zemes apie augala apdejo akmenukais is pajurio, sake padejo, kate nebeliecia.

O pas mane akurat- skydamariai. Kaip naikint? Insekticidais (uz 30 Lt) du kartus nupurskiau, man atrodo nepadejo doh.gif
Atsakyti
gelbekit mano augaliukus uzpuole daug baltu erkuciu. kaip skubiai apgiti augaliukus. siandien tik pastebejau o i parduotuve jau nebenuleksiu. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kieme pamačiau vabalą rėpliojantį, didelį, apie 8 cm, ieškojau kas jis toks, bet neradau ats. Gal kuri pasakysite kas tai per vabalas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 08 06, 23:55)
Kieme pamačiau vabalą rėpliojantį, didelį, apie 8 cm, ieškojau kas jis toks, bet neradau ats. Gal kuri pasakysite kas tai per vabalas blink.gif

Tai kurklys, valgo visas šaknis. Baisuoklis tikras, manau sunaikinai jį, ar paleidai toliau naikinti viską ?
Atsakyti