Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip man šią gėlę gydyti? Nupurškiau deciu, bet nepadeda. Negi viską nukirpt? Gaila, net nespėjo pražydėti doh.gif
Atsakyti
[quote=TaGre,2007 07 04, 17:10]
Sveikos, kaip man šią gėlę gydyti? Nupurškiau deciu, bet nepadeda. Negi viską nukirpt? Gaila, net nespėjo pražydėti doh.gif
Decis insekticidas(nuo kenkeju),o cia liga,reikia fungicidu.Pabandyk PREVICUR.
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2007 06 29, 19:19)
Help verysad.gif

Gal kas žinote, kas nutiko mano vijoklinėms pupelėms, kad jų lapukai džiūti ir raitytis pradėjo, net tie, kurie gerai dar neužaugę. Gal čia kažkokia liga? Jokių vabaliukų nepastebėjau...
[attachmentid=103179]

O apie mano bėdas niekas neturi minčių? verysad.gif
Atsakyti
HELP! Mano orchideja ir fikusa apipuole kazkkokie balti vabaliukai, nuvalius ta baltuma pasirodo juoda. Zemese dar radau tokia baltu kiausineliu. Patarkit prasau kuom purksti ar laistyti geles ir kur galeciau nusipirkti tos chemijos (Vilniuje). Turiu nemazai geliu, bet dar niekada neteko ju gydyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo future: 04 liepos 2007 - 17:48
QUOTE(future @ 2007 07 04, 18:46)
HELP! Mano orchideja ir fikusa apipuole kazkkokie balti vabaliukai, nuvalius ta baltuma pasirodo juoda. Zemese dar radau tokia baltu kiausineliu. Patarkit prasau kuom purksti ar laistyti geles ir kur galeciau nusipirkti tos chemijos (Vilniuje). Turiu nemazai geliu, bet dar niekada neteko ju gydyti.

Tai baltasparniai,nesenai jau rasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 04 liepos 2007 - 18:33
[quote=rimusia,2007 07 04, 17:33]
[quote=TaGre,2007 07 04, 17:10]
Sveikos, kaip man šią gėlę gydyti? Nupurškiau deciu, bet nepadeda. Negi viską nukirpt? Gaila, net nespėjo pražydėti doh.gif
Decis insekticidas(nuo kenkeju),o cia liga,reikia fungicidu.Pabandyk PREVICUR.
[/quote]
Ačiū, pabandysiu
Atsakyti
Gal galit padėti 4u.gif Šiemet pirmą kartą auginu balkone surfinijas ir palergonijas. Ir užpuolė kažkokia zaraza surfinijas, užsidėjo toks baltas voratinklis ir tokie maži balti vabaliukai užpuolė.Žiedelių koteliai nužiūsta ir nukrenta neprasiskleidę pumpurai.Kaip pagydyti?
Beja, palergonijoms nieko g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 07 04, 19:30)
Tai baltasparniai,nesenai jau rasiau.

Nu kad tikriausiai ne baltasparniai. Atidziau apziurejusi geles pamaciau, kad prie ziedo yra tokie mazuciai rudi vabaliukai, kurie veliau paaugus pasidengia baltu sluoksniu, atsiranda lyg ir tokie plaukeliai. Kas tai galetu buti? Gal tai voratinklines erkutes g.gif ?
Atsakyti
Merginos,Forget-me-not ir future,jeigu atsirado vabaliuku tai reikia purksti insekticidu.Visi insekticidai naikina kenkejus.Yra keliu rusiu insekticidai:kontaktinis pav.decis,sisteminis- actara, apnuodija visa augala ir insekticidas-akaricidas,jis padengia augala plona plevele.Dar reikia ziureti kokia veiklioji medziaga,buna ta pati v.medziaga,bet kitas gamintojas,pavadinimai skirtingi.Bandykit viena,nepades -kita,dabar tu insekticidu begale.
Forget-me-not ant nuotraukos tai ne surfinija o fuksija lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Tai rašiau, kad iš manęs gėlininkė nekokia, jei net pavadinimus maišau blush2.gif
O tą insekticidą tikriausiai Senukuose galima įsigyti? g.gif O jei šale auga sveika gėlė, jei nepakenks?
Atsakyti
Rimusia, labai aciu uz pagalba mano gelytems 4u.gif
Atsakyti