Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Man sanpaulijų auginti irgi kažkaip nesiseka... Aš tai pastoviai jas nupūdau... Žinau, kad jas reikia laistyti į lėkštutę, bet man kažkaip įdomiai vistiek žemė supuola į gabalą.. Tai tada aš ją iš viršaus atsargiai palaistau. Bet jau kelintą kartą nupūdau... O lapeliai kažkokie susisukę... Ką darau ne taip?
Atsakyti
Sveikos mamos, esu neišmanėlė floroje. Prašau patarimo. Turiu gėlę, kurią vadina"Kristaus kančia", nežinau, koks iš tikrųjų pavadinimas. Ji pas mane auga į viršų gan sparčiai, kokios keturios šakelės, visos žydi ištisai(puiku), bet apačioj meta lapus ir jie neatauga, lieka tik dideli spygliai. Ar ji vysta, ar taip ir turi būti?
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 01 11, 12:50)
Sveikos mamos, esu neišmanėlė floroje. Prašau patarimo.  Turiu gėlę, kurią vadina"Kristaus kančia", nežinau, koks iš tikrųjų pavadinimas. Ji pas mane auga į viršų gan sparčiai, kokios keturios šakelės, visos žydi ištisai(puiku), bet apačioj meta lapus ir jie neatauga, lieka tik dideli spygliai. Ar ji vysta, ar taip ir turi būti?

Turiu ir aš šitą gėlę, bet pas mane jinai dar maža. Bet aš mačiau ją labai didelę, išsišakojusią. Labai keista, bet paskaičiau gėlių knygoje, kad jinai yra iš tos pačios šeimos kaip ir Kalėdų žvaigždė, nors jos visiškai nepanašios... O dėl lapukų iš apačios geltimo tai Tu nebijok, taip ir turi būti! Pas mane irgi tas pats. O tą didelę kai mačiau tai irgi taip pat, tik ji labai išsišakojusi, tai tie stiebai visaip susiraizgę, tai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
pas mane fikusas kiekviena ziema meta lapus sad.gif kasdien sad.gif
bet pavasari atsigauna. dabar as nebeimu i sirdi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 01 13, 14:08)
Bet aš mačiau ją labai didelę, išsišakojusią.



O koio dydžio?Pas mane pusmetris, ir tai jau galvoju, kad didelė. Bet nesiraito- stati, kaip medis.
Atsakyti
Jei kas bunat Kaune, tai Laisves alejoj, prie centrinio pasto esancioj vaistinej ant palangiu kelios tos "kristaus kancios" auga. Bet jau tokios dideles, issiraizgiusios blink.gif Nu man tai labai grazu thumbup.gif is dar smulkiais raudonais ziedukais ta visa raizgalyne nuseta. smile.gif As kas diena pro ten praeinu, tai vis pavarvinu seile. Beje - nemaciau kazkaip sitos geles pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 01 14, 11:46)
O koio dydžio?Pas mane pusmetris, ir tai jau galvoju, kad didelė. Bet nesiraito- stati, kaip medis.

O tai pas Tave viena šakelė ir vis aukštyn auga? smile.gif Pas mane kol kas gal tik koks 30cm.... smile.gif Na, kur aš mačiau, tai jinai tokia kaip koks krūmas susiraizgiusi. O jei pabandytum vieną šaką ištiesti, tai manau ilga būtų... blink.gif

QUOTE(hereja @ 2005 01 14, 12:16)
Jei kas bunat Kaune, tai Laisves alejoj, prie centrinio pasto esancioj vaistinej ant palangiu kelios tos "kristaus kancios" auga. Bet jau tokios dideles, issiraizgiusios  blink.gif Nu man tai labai grazu thumbup.gif is dar smulkiais raudonais ziedukais ta visa raizgalyne nuseta. smile.gif As kas diena pro ten praeinu, tai vis pavarvinu seile. Beje - nemaciau kazkaip sitos geles pirkti unsure.gif

Va, panašią ir aš mačiau vienoj firmoj. Tai jinai tokia ten per visą langą išsikerojusi! O langas tai nemažas... Ten ir nusilaužiau "plencą"... biggrin.gif O tu irgi nežymiai taip padaryk, tada nereikės seilės varvinti! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 14 sausio 2005 - 12:26
QUOTE(Susiena @ 2005 01 14, 12:25)
Va, panašią ir aš mačiau vienoj firmoj. Tai jinai tokia ten per visą langą išsikerojusi! O langas tai nemažas... Ten ir nusilaužiau "plencą"...  biggrin.gif O tu irgi nežymiai taip padaryk, tada nereikės selės varvinti! biggrin.gif

Tai kad nesigaus nusilauzti schmoll.gif Ten vaistininkem grynai pries nosis tie vazonai susatyti sad.gif Sakiau, gal reik nueit su sokoladu ir paprasyt graziai, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2005 01 14, 12:29)
Tai kad nesigaus nusilauzti schmoll.gif Ten vaistininkem grynai pries nosis tie vazonai susatyti sad.gif Sakiau, gal reik nueit su sokoladu ir paprasyt graziai, a? g.gif

Taip ir padaryk! thumbup.gif Nemanau, kad jeigu augalai ten dideli, joms gaila būtų... Gal dar kokių patarimų duos apie auginimą. biggrin.gif Pasidalink ir su mumis tada! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 01 14, 12:25)
O tai pas Tave viena šakelė ir vis aukštyn auga?  smile.gif Pas mane kol kas gal tik koks 30cm....  smile.gif


Tai gal netikra pas mane biggrin.gif Vienas kotas storulis, o viršuj smulkūs, gražūs žiedeliai.


QUOTE(hereja @ 2005 01 14, 12:29)
Tai kad nesigaus nusilauzti schmoll.gif Ten vaistininkem grynai pries nosis tie vazonai susatyti sad.gif Sakiau, gal reik nueit su sokoladu ir paprasyt graziai, a? g.gif


Jei šokoladą nuneši, tai tau gėlė ne taip gražiai augs. Vogti reik tongue.gif
Atsakyti
prasau pagelbeti smile.gif darbe padovanojo difenbachija, laistau karta per savaite, o tai ir dar reciau, tresiu, purshkiu, bet jos lapai vistiek geltonuoja ir kazkokios musytes skraido, ka man su ja daryti?
Atsakyti
Gal tu ją tiesiog perlaistai? O su tom musytėm tai jau taip ir būna: kai prisiveisia, tai reikia purkšti jas chemikalais... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 20 sausio 2005 - 15:02