Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Mamce @ 2007 05 18, 11:58)
Gal galit padeti nustatyti "liga"? Sita gelyte (tikriausiai, sprige) gavau dovanu praeita sekmadieni. Pradejo vysti, galvojau, perdziuvus - paliejau ir ji patapo va tokia:


Taip, tai sprigė thumbup.gif o gal kaip tik buvo perlaistyta ir tu ją dar paliejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 05 18, 15:32)
Taip, tai sprigė  thumbup.gif o gal kaip tik buvo perlaistyta ir tu ją dar paliejai?  g.gif


Gali but ir taip ax.gif . Neziurejau pries liedama, nes ji suvyniota i toki dekoratyvini audini/popieriu blush2.gif
Bet tai ka man dabar daryt? g.gif Einu, iskrapstysiu is vazoneliu ir paziuresiu. Gal nusausinsiu, jei ka....
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2007 05 18, 14:52)
Ar toksai:
user posted image

Jie graužia viską, ne tik pomidorus. Su išnaikinimu sunku, bet atbaidyti turėtų tabako nuovirai  g.gif Ir šiaip yra visokiu liaudiškų priemonių  ax.gif
Aš asmeniškai turiu bėdą su Paprastuoju grambuoliu - jo lervos pastoviai nuėda mano braškėms šaknis. Bandėm viską, bet geriausiai padeda labai labai atskiestas DECIS, kai juo šiek tiek palieji tarpvagius...

aciu labai uz patarimus o zinokit as tos slykstynes nesu net maciusi tik kaimyne sake kad tai kurklio darbas, o viespatie kaip juos ir surinkti reikes ir traiskyti , dieve reikes vyrus i pagalba prasyti , oi net ziureti bijau o ka sakyti apie rinkima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 18, 18:14)
aciu labai uz patarimus o zinokit as tos slykstynes nesu net maciusi tik kaimyne sake kad tai kurklio darbas, o viespatie kaip juos ir surinkti reikes ir traiskyti , dieve reikes vyrus i pagalba prasyti , oi net ziureti bijau o ka sakyti apie rinkima blink.gif

Jei ne kurklys, tai gali būti dar ir šitas vabaliukas:

http://insektenfotos...kaefer)_022.jpg

http://tbn0.google.c...nborre_larv.jpg

Jo lervos graužia iš esmės visų augalų šaknis, bet pas mus labiausiai mėgaujasi braškėmis doh.gif tai vat tas lervas traiškom ir traiškom, varnėnus lesinam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Padaugėjo šitų vabalų ypač tada, kai kaimynai paskutinį kurmį pribaigė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 20 gegužės 2007 - 10:53
QUOTE(Mamce @ 2007 05 18, 14:58)
Gal galit padeti nustatyti "liga"? Sita gelyte (tikriausiai, sprige) gavau dovanu praeita sekmadieni. Pradejo vysti, galvojau, perdziuvus - paliejau ir ji patapo va tokia:

o kartais ne saulėj ją laikai, tokia gėlytė tampa kai jai per karšta g.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULĖGUNDA @ 2007 05 15, 21:29)
LAUKIU, GAL KAS ŽINO KAIP VISIEMS LAIKAMS ATSIKRATYTI VORATINKLINIŲ ERKUČIŲ? 


Sveikos 4u.gif

Parsinešiau augalą iš mamos, nes krito lapai, pasak jos tai gėlei nepatiko pas ją, gal patiks pas mane biggrin.gif Taigi žiūriu, kad prie kamieno vos matomas voratinklis... aš kaip ką tik pradėjusi augalininkystę, bet jau šiek tiek pasiskaičius apie bėdas, labai gerai nuploviau kamieną ir lapus su vandeniu, tada nupurškiau su APHISOL BIO kelis kart (žalias skystis), be to reguliariai apipurškinėju vandeniu... tpfu tpfu tpfu... jau 3-4 sav. nepastebiu, kad būtų koks voratinkliukas unsure.gif ir lapeliai pradėjo augti nauji... ax.gif

Tačiau kita bėda su difenbachija... užkrėčiau difenbachiją amaru nuo dovanoto ciklameno... doh.gif purškiau su muilo tirpalu, bet be spirito ir su tuo Aphisol Bio, tačiau kol kas veltui... nes ėda šviežutėliausią lapą, kuris buvo susisukęs, nuvalyti neina prieiti... tačiau lapas baigia išsiskleisti, bandysiu su dilgėlių tirpalu...
gal dar kuri žinot kokį efektingą būdą?
be to, mano difenbachija pradėjo pro visus beveik įtrūkimus (kur buvę seni lapai ir pan.) leisti šakas, taip įtariu, kol kas tokie gumbai... matyt viršūnei vargstant, gyvybė lenda per kitur wub.gif žiūrėsim, kas čia bus toliau... cool.gif
šalia stovi juka, tikiuos neužkrės, kol kas tai nieko... unsure.gif
Atsakyti
musu geles irgi kazkokie balti apseda doh.gif
Atsakyti
sveikutes...mamukes.....va as tai beda turiu su gelem lauke....sraiges suvalgyt baigia visas.... mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif negaliu ypac petunijas myli....
oi negaliu kaip pyktis ima....
viena pazystama sake kiausiniu lukstais aplink apibarstyt tai jom ten sliaust nepatinka bet kur tau dra smagiau.... thumbup.gif
Atsakyti
tokį gėrį turi ir dar naikint nori lotuliukas.gif Rink, palaikyk dvi tris dienas miltuose, kad jų skrandžiai išsivalytų nuo turinio, pamarinuoji ir gamini skanėstus. Neragavau, bet įtariu delikatesas turėtų būt geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 25, 12:30)
tokį gėrį turi ir dar naikint nori  lotuliukas.gif Rink, palaikyk dvi tris dienas miltuose, kad jų skrandžiai išsivalytų nuo turinio, pamarinuoji ir gamini skanėstus. Neragavau, bet įtariu delikatesas turėtų būt geras  bigsmile.gif

...as tau jas surinksiu ..tada... sudesiu i vokeli ir atsiusiu... galesi valgyt.... biggrin.gif man tai kas kad tik dingtu... lotuliukas.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif turiu ir pati gėrio, nebent nori mainyt į baltas, riebias, piršto storumo... kirmelaites - Australijos aborigenų delikatesas. Tik pasičirškini laužiuke ir pietai ant stalo laugh.gif
Atsakyti
Gal kas galit padeti, mano orchidėją užpuolė kažkokie maži sidabriniai vabaliukai, bandziau purkšti su schultz purškalu kenkėjams, beveik nepadėjo, žiedai nužiūvo, lapai nyksta. Kai apžiūrėjau šaknis pamačiau nemažus žele pavidalo kiaušinių telkinius (bent aš taip manau). Gal kuri žino kaip su tuo kovoti ir kas čia per parazitai
Atsakyti