Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Linyt @ 2007 05 02, 21:39)
Ačiū, rimusia, reikės ieškoti, jei iki rytojaus nesunaikins gėlyčių.
O kiek jo ten dozuoti, ar nereikia skiesti? O daugiau niekas jų neima?  g.gif

Tai tirpalas,reikes skiesti.Decis yra kontaktinis insekticidas,turietu padeti.Jei nepades tai dar yra milteliai actara,tai sisteminis insekticidas,apnuodei visa augala. Sekmes.
Atsakyti
Nauji namučiai. Buvau užvedus temą, bet ji dingo, gal ką nors ne taip padariau.
Atsakyti
Kaip smagu kad pas visas augaliukai sveiki. thumbup.gif
Atsakyti
na tikrai smagu lotuliukas.gif
tik as dar norejau paklaust, o tuos viksrus kaip i pavirsiu isprasyt g.gif . nes kiek radau tiek nurinkau, bet gal ju dar yra kur zemeje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 05 08, 11:38)
na tikrai smagu  lotuliukas.gif
tik as dar norejau paklaust, o tuos viksrus kaip i pavirsiu isprasyt g.gif . nes kiek radau tiek nurinkau, bet gal ju dar yra kur zemeje doh.gif

Bandyk ant žemės padėti obuolio lupenų, turėtum išvilioti jei jų yra. Neesu išbandžiusi tik taip pamasčiau.
Atsakyti
Sveikutes mano kelias gelytes pastebejau uzpuole musytes mazos kas tai kaip isnaikinti? g.gif
Atsakyti
O gal kas gali pasakyti kas yra mano pelergonijai? Jos lapai pradeda riestis i apacia, o po to pagelsta ir nukrenta g.gif
Atsakyti
Labas, vėl turiu rūpestėlį, kažko nyksta dvi surfinijos, lapai tokie paliko kaip skudurai, žemė gera, su trąšomis, kas nepatinka nesuprantu. Gal jūs žinote?
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2007 05 08, 17:57)
Sveikutes mano kelias gelytes pastebejau uzpuole musytes mazos kas tai kaip isnaikinti? g.gif

Tai turbut tripsai,reikia purksti deciu.Po 7-10 dienu pakartot.
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2007 05 08, 17:57)
Sveikutes mano kelias gelytes pastebejau uzpuole musytes mazos kas tai kaip isnaikinti? g.gif

Nueik į seniau užbaigtą tema tuo pačiu pavadinimu ir paskaityk rasi atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Linyt @ 2007 05 08, 18:52)
Labas, vėl turiu rūpestėlį,  kažko nyksta dvi surfinijos, lapai tokie paliko kaip skudurai, žemė gera, su trąšomis, kas nepatinka nesuprantu. Gal jūs žinote?

Gal pertrešei, gal koks kirminas žemėje gyvena, o gal perlaistei ir įsimetė puvinys. nematant augalo sunku pasakyt.
Atsakyti
O gal kas gali pasakyti kas yra mano pelergonijai? Jos lapai pradeda riestis i apacia, o po to pagelsta ir nukrenta
Atsakyti