Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

O gal reikėtų pavasarį persodinti ?
Atsakyti
Labux gėlininkės gal galit padeti, mano gele "Nematanthus gregarius" vysta ir lapai pradejo kristi.Ka galit patarti?[B][/B]
Atsakyti
Niekad neturėjau tokios gėlės...
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2006 02 16, 00:06)
Labux gėlininkės gal galit padeti, mano gele  "Nematanthus gregarius" vysta ir lapai pradejo kristi.Ka galit patarti?[B][/B]

gal per daug lieji,nes jų žemė turi būti vos drėgna,o žiemą-beveik sausa g.gif
mėgsta šviesią,bet ne saulietą vietą ir negalima purkšti ax.gif
Daugiau kaip ir nieko nežinau ax.gif
net apsidairiau kaži kur manoji dingo iš namų g.gif
Atsakyti
Turiu problemu su fikusu... bet ne tuo smulkialapiu, o stambialapiu. Lapai krinta, jau tik kotas ir beliko... Ar yra vilties, kad is to koto dar bus lapuku?
Turiu ir antra toki... Ziuriu ir antrojo lapai svyra i apacia, panasu, kad kris...

Tiesa, jei geles buvo perlaistytos, ar nevertetu ju persodinti i sausa zeme? ax.gif
Atsakyti
[dekui uz patarimus
Atsakyti
[quote=Lali,2006 02 17, 17:31]
Turiu problemu su fikusu... bet ne tuo smulkialapiu, o stambialapiu. Lapai krinta, jau tik kotas ir beliko... Ar yra vilties, kad is to koto dar bus lapuku?
Turiu ir antra toki... Ziuriu ir antrojo lapai svyra i apacia, panasu, kad kris...

Buvo ir mano fikusui stambialapiui taip. Neskubėk su juo atsisveikinti. Pavasarį išnešiau laukan, tai beveik iš visų buvusių lapų "pažastų" pradėjo šakotis, ir toks visai nieko pasidarė. Bet aš nuskyniau tas atžalas, jos labai sėkmingai įsišaknijo, apdalinau drauges, ir pati pasisodinau - turiu gražų jauną fikusą.
Atsakyti
O mano viena gėlė pardėjo vysti , tai nusipirkau žemių persodinti ir štai ką pamačiau. žemėje, kur augo gėlė asirado kažkokie balti riebūs kirminai, tai kadandi turėjau dar vieną tokią gėlę, tai tą su kirminais išmečiau lauk. O tie kirminai manau atsirado nuo per didelės drėgmės. Nes pernai buvau pirkusi tokią žemę maišeklyje, tai ji labai ilgai būdavo drėgna, tai tokios žemės daugiau nenoriu, tai visas gėles prarasiu. tai geriausiai gėlės sodinu į durpes ir nėra problemų, kai žemė sausa, tai ir palaistai, o kai per daug vandens išpili iš lėkštelės.
Atsakyti
Labas, merginos,
Padėkit išgelbėti surfinijas, jas užpuolė amarai. Tokie žali vabaliukai http://upload.wikime..._Aphis_pomi.jpg
Ką daryti, kaip jų atsikratyti? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linyt @ 2007 05 02, 18:18)
Labas, merginos,
Padėkit išgelbėti surfinijas, jas užpuolė amarai. Tokie žali vabaliukai http://upload.wikime..._Aphis_pomi.jpg
Ką daryti, kaip jų atsikratyti?  g.gif  verysad.gif

Sitie tai greit marinami,su deciu papursk.
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 05 02, 21:39)
Sitie tai greit marinami,su deciu papursk.


Ačiū, rimusia, reikės ieškoti, jei iki rytojaus nesunaikins gėlyčių.
O kiek jo ten dozuoti, ar nereikia skiesti? O daugiau niekas jų neima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linyt @ 2007 05 02, 21:39)
Ačiū, rimusia, reikės ieškoti, jei iki rytojaus nesunaikins gėlyčių.
O kiek jo ten dozuoti, ar nereikia skiesti? O daugiau niekas jų neima?  g.gif

Jima ji visi chemikalai, tai vienas is nekalciausiu kenkeju. Doduote bus ant pakelio.
Atsakyti