Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Man irgi nesiseka su tom gėlėm. iki šiol augęs smulkialapis fikusas masiškai pradėjo mesti lapus. Nepakeičiau nei vietos, nei priežiūros. Nesuprantu kas jam pasidarė....
Atsakyti
laba visoms..turiu tokia problemele.. kaip atgaivinti bonsa? seimininke paliko visa sudziuvusi, kazka minejo ji, kad bandys jį atgaivinti, bet ar tai imanoma? g.gif
Atsakyti
ziuriu, yra cia dar neatsakytu zinuciu, bet pridesiu ir as dar savo problema g.gif
Nusipirkau Ermitaze pries kokia savaite mirta, jau tada maciau, kad yra pabyrejusiu lapeliu vazonelyje, bet maniau, nieko baisaus. Bet jau savaite praejo, o jie vis toliau byra. Ka daryti? Mirta vis dar tose parduotuvinese durpese - gal persodinti? o gal dar blogiau nuo to bus? ir isvis nelabai zinau, kaip tos mirtos auga. Gal kas auginat namie?
va cia idedu paveiksliuka, taip jinai atrode is pradziu... dabar lapeliu jau maziau verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinėlis @ 2006 01 17, 12:06)
Man irgi nesiseka su tom gėlėm. iki šiol augęs smulkialapis fikusas masiškai pradėjo mesti lapus. Nepakeičiau nei vietos, nei priežiūros. Nesuprantu kas jam pasidarė....


maniškis irgi meta lapus sad.gif kai kurie net pageltonuot nespeja. skaičiau, kad žiemą (kadangi kambariuose oras būna labai sausas nuo radiatorių) patartina jį apipurkšt vandeniu. aišku tai reikėtų daryti kasdien ar bent jau kas antrą dieną.
Atsakyti
QUOTE(laputaityte @ 2006 01 20, 01:53)
maniškis irgi meta lapus sad.gif kai kurie net pageltonuot nespeja. skaičiau, kad žiemą (kadangi kambariuose oras būna labai sausas nuo radiatorių) patartina jį apipurkšt vandeniu. aišku tai reikėtų daryti kasdien ar bent jau kas antrą dieną.


Maniškis jau beveik visai be lapų doh.gif Pradžioj, kai tik pradėjo mesti, ir purškiau, ir drėgnoj vonioj pastačiau, ir vis tiek rezultatas baisus... Turbūt paguodžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 01 20, 00:58)
Maniškis jau beveik visai be lapų  doh.gif Pradžioj, kai tik pradėjo mesti, ir purškiau, ir drėgnoj vonioj pastačiau, ir vis tiek rezultatas baisus... Turbūt paguodžiau  biggrin.gif


nu negąsdinkit manęs, nes savajį fikusą nuo vestuvių dienos iš anytos nulaužtų šakelių išsiauginau virš metro, o jis dabar meta lapus verysad.gif
Atsakyti
mano raktazole kvailioja...ziedu ir pumpuru gal koks milijonas, o lapai raukslejasi, dziusta...nei persaldziau,nei perlaisciau...gal cia tas atvejis kai gele visa save atiduoda, o paskui mirsta..net neismanau kaip jai padeti, juk nepersodinsi dabar.................HELP@!
Atsakyti
Mano didžiulis fikusas taip pat meta lapus ir net nenudžiūvusius, o kuo žaliausius, neturiu vilties, kad atsigaus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Brigita* @ 2006 01 19, 19:04)
laba visoms..turiu tokia problemele.. kaip atgaivinti bonsa? seimininke paliko visa sudziuvusi, kazka minejo ji, kad bandys jį atgaivinti, bet ar tai imanoma?  g.gif



Turėjau ir aš nusipirkus du bonsus. Prie jų buvo pridėtas aprašymas, išsiverčiau iš vokiečių kalbos ir išsiaiškinau, kad rudenį jie numeta lapus, taip, kaip ir normalūs medžiai, o pavasarį atauga. Na mano lapus irgi numetė ir tokie negražūs pasidarė, o kai paskaičiau, kad negerai namuose auginti tokius nenatūraliai susiformavusius, tai ir išmečiau be gailesčio. Bandyk palaistyti karts nuo karto, turėtų atsigauti.
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2006 01 23, 15:33)
Turėjau ir aš nusipirkus du bonsus. Prie jų buvo pridėtas aprašymas, išsiverčiau iš vokiečių kalbos ir išsiaiškinau, kad rudenį jie numeta lapus, taip, kaip ir normalūs medžiai, o pavasarį atauga. Na mano lapus irgi numetė ir tokie negražūs pasidarė, o kai paskaičiau, kad negerai namuose auginti tokius nenatūraliai susiformavusius, tai ir išmečiau be gailesčio. Bandyk palaistyti karts nuo karto, turėtų atsigauti.

O man gražu, daug kas negerai, bet juk nemesi viso savo gėlyno iš namų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gugne @ 2006 01 19, 20:29)
ziuriu, yra cia dar neatsakytu zinuciu, bet pridesiu ir as dar savo problema  g.gif
Nusipirkau Ermitaze pries kokia savaite mirta, jau tada maciau, kad yra pabyrejusiu lapeliu vazonelyje, bet maniau, nieko baisaus. Bet jau savaite praejo, o jie vis toliau byra. Ka daryti? Mirta vis dar tose parduotuvinese durpese - gal persodinti? o gal dar blogiau nuo to bus? ir isvis nelabai zinau, kaip tos mirtos auga. Gal kas auginat namie?
va cia idedu paveiksliuka, taip jinai atrode is pradziu... dabar lapeliu jau maziau  verysad.gif

user posted image

g.gif mano mama augino mirtas, bet jos buvo krūmo pavidalo. O čia medelis žiūriu... gal ne apie tą augalą galvoju?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 01 27, 12:19)
g.gif mano mama augino mirtas, bet jos buvo krūmo pavidalo. O čia medelis žiūriu... gal ne apie tą augalą galvoju?


tas pats augalas. Tiesiog cia mirta taip suformuota. Jei nekarpysi, tai augs kaip krumelis, jei apkarpysi, tai ir augs, taip kaip apkarpysi. smile.gif
o kaip ten tos mirtos pas tavo mama? zydejo? normaliai augo? smile.gif
Atsakyti