Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(kycca @ 2009 10 14, 11:46)
ne jokios kalbos apie penciju kaupimo sutartis nebuvo... manau jei kreipsiuos i teisma viena kovot su banku nieko nelaimesiu juk parasaas padetas... as neirodisiu kad man pakiso tuos popierius pasirasit man nezinant... visgi gal nera taip blogai tie fondai..


įrodysit cool.gif
dar kartą kartoju: pasirašydamas sutartį žmogus turi žinoti, ką jis pasirašo.

jei turėčiau galimybę, mielai iš pensijų antros pakopos išeičiau, nes kontrolės sistemos nėra, už nuostolius fondų valdytojams vis tiek turiu mokėti.
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 10 14, 09:15)
Įdomu, kaip suprast: "Be to, pasirodė „Swedbank“ pranešimas, kad jis „peržiūrėtų“ savo veiklą Latvijoje, jei būtų priimtas įstatymas, sumažinsiantis būsto paskolas paėmusių gyventojų nuostolius dėl galimo valiutos devalvavimo. "

Atseit Swedbankis pareikalautų grąžinti paskolas ar iškart antstoliams perduotų nemokius klientus? Ar imtųsi kokių rafinuotesnių būdų klientams baust devalvavus latą, jei Latvijos vyriausybė patvirtins apsaugos įstatymą?
zada pasitraukt is Latvijos rinkos smile.gif ta pasitraukima isivaizduoju, kaip viso Latvijos Swedbank su visais milziniskais nuostoliais pardavima kitam vietiniam bankui uz simbolini 1 lata. O paskui latvijos vyriausybe mestu milijardus latu tam bankui-pirkejui gelbeti arba leistu jam bankrutuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kycca @ 2009 10 14, 11:46)
ne jokios kalbos apie penciju kaupimo sutartis nebuvo... manau jei kreipsiuos i teisma viena kovot su banku nieko nelaimesiu juk parasaas padetas... as neirodisiu kad man pakiso tuos popierius pasirasit man nezinant... visgi gal nera taip blogai tie fondai..
greiciau bankui rasytkite rastu, kad norite su juo nutraukti tokia ir tokia sutarti. Berods buvo, kad per menesi ar tris nuo pasirasymo dienos galima persigalvoti. Konsultuokites pas teisininka, pasakys tiksliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 10 14, 12:26)
zada pasitraukt is Latvijos rinkos smile.gif ta pasitraukima isivaizduoju, kaip viso Latvijos Swedbank su visais milziniskais nuostoliais pardavima kitam vietiniam bankui uz simbolini 1 lata. O paskui latvijos vyriausybe mestu milijardus latu tam bankui-pirkejui gelbeti arba leistu jam bankrutuoti smile.gif
Papildyta:
greiciau bankui rasytkite rastu, kad norite su juo nutraukti tokia ir tokia sutarti. Berods buvo, kad per menesi ar tris nuo pasirasymo dienos galima persigalvoti. Konsultuokites pas  teisininka, pasakys tiksliau 4u.gif

ok, reiks kazka bandyt daryt:)
Atsakyti
As nepasirasius sutarties su jokiu fondu, nors aisku pasiulymu buvo daug is banku doh.gif
Atsakyti
Banko „Danske Markets“ Baltijos regiono padalinio vadovo Hovardo Wilkinsono teigimu, norint gauti maždaug 60 proc. atlyginimo dydžio pensiją, 40 metų reikia atidėti ketvirtadalį atlyginimo.

delfi
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 10 14, 21:44)
Banko „Danske Markets“ Baltijos regiono padalinio vadovo Hovardo Wilkinsono teigimu, norint gauti maždaug 60 proc. atlyginimo dydžio pensiją, 40 metų reikia atidėti ketvirtadalį atlyginimo.

delfi


O ką su tais atidėtais pingais daryt? Duot Danske bankui pavaldyt? smile.gif
Kad jie kaip ir visi fondų valdytojai už nuostolius ima mokestį... sad.gif
Atsakyti
man tame straipsnyje labiausiai patiko skaičiuojamas pensijos dydis - 5520 Lt.
nu blin, aš algos tiek norėčiau gauti, o pensijai užtektų ir 60 proc. nuo šios sumos biggrin.gif
taip kad tokie kosmonautai skaičiuotojai gali eiti šunim šėko pjaut cool.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 15, 09:24)
man tame straipsnyje labiausiai patiko skaičiuojamas pensijos dydis - 5520 Lt.
nu blin, aš algos tiek norėčiau gauti, o pensijai užtektų ir 60 proc. nuo šios sumos  biggrin.gif
taip kad tokie kosmonautai skaičiuotojai gali eiti šunim šėko pjaut cool.gif

thumbup.gif thumbup.gif

o PF turiu pasirasiusi ir as.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 15, 09:24)
man tame straipsnyje labiausiai patiko skaičiuojamas pensijos dydis - 5520 Lt.
nu blin, aš algos tiek norėčiau gauti, o pensijai užtektų ir 60 proc. nuo šios sumos  biggrin.gif
taip kad tokie kosmonautai skaičiuotojai gali eiti šunim šėko pjaut cool.gif
tokius skaiciuotojus nezinia kur deti - bet ju analizes bent prajuokina biggrin.gif kaip ir lietuviai, kurie copy&paste padaro nepasivargine bent jau pabandyti kazkur atlikta tyrima prie Lietuvos salygu "pritempti" biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif tai tokie ir analitikai smile.gif Bei žurnalistai smile.gif
Atsakyti
Pradėjau ir aš galvoti, ką daryt su būsima pensija smile.gif Kadangi valdžia pastaruoju metu labai jau dažnai skriaudžia pensininkus atimdama iš jų uždirbtus pinigus, pradėjau rimtai svarstyti, ar nereiktų pasirašyti pensijų kaupimo sutarties? Ką manot? Ar dabar tinkamas laikas pradėti kaupti?
Atsakyti
aš už kaupimą, vien todėl, kad valstybės politika neprognozuojama, ir nenoriu būti priklausoma nuo to meto dirbančiųjų kartos ax.gif
Atsakyti