Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

Pritariu Jurgitak. SoDra ir valstybe tikrai nederetu pasitiket, o jei dar negirdejot apie pensiju reforma pradeta 2003 metais uzsukite i www.pensijusistema.lt.

Medinis, jusu zinai sodra naikinama ir valstybe kratosi nuo saves socialines sistemos finkcijos, mes jau nebegyvename socializme (tikiuosi girdejot tai) dabar kapitalizmas ir kiekvienas uz save, tiek versle tiek asmininiuose finansuose.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinasbut @ 2009 09 13, 18:21)
Medinis, jusu zinai sodra naikinama ir valstybe kratosi nuo saves socialines sistemos finkcijos...

Vajeeee blink.gif
Kaip manote, kokios yra valstybės funkcijos?
Ir dar būtų malonu, jei kokį įstatymo projektą apie Sodros naikinimą čia įdėtumėt.
Nekantriai lauksiu...

Žmonės, nejaugi jūs manote, kad kiti tokie kvaili? Neįžeidinėkit savęs...
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 09 13, 17:20)
sita sistema Prusijoj sukurta ir veikia ~200 metu. Pavadinimai keicias, bet principas lieka tas pats smile.gif

Apie pačią sistemą ir nieko nesakau. Bet negalėčiau būti 100 proc. tikra, kad po 30 metų Lietuvoje veiks Sodros sistema. Taip pat kaip ir negalėčiau pasakyti to paties apie privačius pensijų fondus.
Čia Lietuva - stebuklų šalis. Taigi, teigti, kad po 30 metų bus taip ir taip ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 09 13, 22:02)
Apie pačią sistemą ir nieko nesakau. Bet negalėčiau būti 100 proc. tikra, kad po 30 metų Lietuvoje veiks Sodros sistema. Taip pat kaip ir negalėčiau pasakyti to paties apie privačius pensijų fondus.
Čia Lietuva - stebuklų šalis. Taigi, teigti, kad po 30 metų bus taip ir taip ...  doh.gif
kaip pavadinsi, taip nepagadinsi - Sodros analogas tikrai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 09 14, 08:24)
kaip pavadinsi, taip nepagadinsi - Sodros analogas tikrai bus mirksiukas.gif


Aš tai realiai naikinčiau tokią instituciją, kaip Sodra... Na gal nenaikinčiau visai... gal tik atimčiau pensininkų išlaikymą smile.gif Bet labiau prižiūrėčiau Pensijų fondų valdytojus. Užmesčiau jiems atsakomybę, kad įmonės valdomi fondai turi būti absoliutaus augimo ir netaikytų valdymo mokesčių,. Būtų tik sėkmės mokestis maksimum 5 proc. Ir dar sąlyga, kad pensijų fondų rezultatai turi būti didesni bent 3 proc. nei metinė vidutinėpaskutinių 3 metų infliacija. Kaip manot ar įmonaomas toks fondas su tokiais rezultatais? Aš manau, kad tai gana vidutiniški fondo rezultatai. O ir įstatyminiai pakeitimai nedideli. Tik manau fondų valdytojai turėtų protestuoti ir pareikšti savo pasipiktinimą tokiais įstatymais. bet eiliniams žmonėms nesidomintiems investavimu būtų daugiau garantijų ir tikrai daugiau liktų nuo investuotų pinigų nei dabar smile.gif
Atsakyti
Estijoje – triukšmas dėl „Swedbank“ pensijų fondų 4u.gif
„Swedbank“ akcijų kursą šokdina kalbos dėl galimo susijungimo su „Nordea“ g.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 10 13, 21:56)


Įdomu, kaip suprast: "Be to, pasirodė „Swedbank“ pranešimas, kad jis „peržiūrėtų“ savo veiklą Latvijoje, jei būtų priimtas įstatymas, sumažinsiantis būsto paskolas paėmusių gyventojų nuostolius dėl galimo valiutos devalvavimo. "

Atseit Swedbankis pareikalautų grąžinti paskolas ar iškart antstoliams perduotų nemokius klientus? Ar imtųsi kokių rafinuotesnių būdų klientams baust devalvavus latą, jei Latvijos vyriausybė patvirtins apsaugos įstatymą?
Atsakyti
Sakes... nuejau i swed banka pasikeisti mokejimo korteles i nauja... na ten dave pasirasyt popierius as net neskaicius ir supyliau visur parasus... po menesio ateina laiskas sveiknu pasirasius penciju kaupimo suterti... dar kaiptik galvojau jokiu sutarciu nepasirasinesiu busiu sodroj nuors nuolat kisdavo pasirasyt.. ir va.. pagavo... dabar kaip suprantu kito kelio nebera.. sutarties nutraukt i negaliu....sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kycca @ 2009 10 14, 11:04)
Sakes... nuejau i swed banka pasikeisti mokejimo korteles i nauja... na ten dave pasirasyt popierius as net neskaicius ir supyliau visur parasus... po menesio ateina laiskas sveiknu pasirasius penciju kaupimo suterti... dar kaiptik galvojau jokiu sutarciu nepasirasinesiu busiu sodroj nuors nuolat kisdavo pasirasyt.. ir va.. pagavo... dabar kaip suprantu kito kelio nebera.. sutarties nutraukt i negaliu....sad.gif


Galit nutraukt. Pirmiausia eikit aiškintis į banką. Kitas variantas - teismas. Jei bankas jus apgavo, tai turit pilną teisę nutraukti sutartį.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 14, 11:13)
Galit nutraukt. Pirmiausia eikit aiškintis į banką. Kitas variantas - teismas. Jei bankas jus apgavo, tai turit pilną teisę nutraukti sutartį.

Buvau banke, pasake kad mano problema kad neskaitau ka pasirasineju.. stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(kycca @ 2009 10 14, 11:16)
Buvau banke, pasake kad mano problema kad neskaitau ka pasirasineju..  stupid.gif


O kai pasirašėt tą nelaimingą sutartį, ar su jumis kalbėjo apie pensijų fondus?
Bet kuriuo atveju, mano patarimas vienas - kreiptis į teismą, nes sutartys turi būti sudaromos laisva valia. Tai, kad neperskaičiusi padėjot parašą, dar nėra įsipareigojimas iki gyvenimo galo. Aišku, pastangų tai kainuos.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 14, 11:35)
O kai pasirašėt tą nelaimingą sutartį, ar su jumis kalbėjo apie pensijų fondus?
Bet kuriuo atveju, mano patarimas vienas - kreiptis į teismą, nes sutartys turi būti sudaromos laisva valia. Tai, kad neperskaičiusi padėjot parašą, dar nėra įsipareigojimas iki gyvenimo galo. Aišku, pastangų tai kainuos.
ne jokios kalbos apie penciju kaupimo sutartis nebuvo... manau jei kreipsiuos i teisma viena kovot su banku nieko nelaimesiu juk parasaas padetas... as neirodisiu kad man pakiso tuos popierius pasirasit man nezinant... visgi gal nera taip blogai tie fondai..
Atsakyti