Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(prieblanda @ 2009 04 10, 10:37)
aš tą patį pagalvojau apie "peticiją". parėkavimai tyruose ir tiek.
o kokius dokumentus renki? aš irgi mielai pasibylavočiau biggrin.gif
svarbiausia bus teisingai ieskini suformuluoti biggrin.gif as nesu teisininke, tai cia sunkiausia dalis blush2.gif
dokumentu jau neblogai susikaupe - renku ne tik su manim asmeniskai susijusius, istatymu pakeitimus... Seimoje yra dirbantis pensininkas pernai prisiteises ir pensijos nepriemoka - 8 tukst. Lt, tai manau ta patirtim pasinaudosiu blush2.gif tik savo jegom asmeniskai nepasitikiu - samdysiu arba viena is pazistamu teisininku, arba gera advokata (jei toki sios srities rasiu). Ateinancius 2-3 metus teistis neapsimoka, nes nera aiskus zalos dydis smile.gif
Atsakyti

po tokiu tekstu niekas niekada gyvenime neprivers surasyti asmeninius duomenis. Emociju, skambiu sukiu kratinys ir tiek. Jokios juridines galios ir teisiniu pasekmiu. Vadinas eilinis vaiku zaidimas. Be to, eiliniai zmones net nesupranta, kad jau pavogta dalis ju pensijos. O kai supras senatveje, pavogusieji jau seniai po velena bus.
Renku juridinius dokumentus, konsultuojuosi su teisininkais, nes po krizes planuoju teistis savo pensijos klausimu smile.gif o be namu darbu niekaip nelaimesiu to teisminio proceso smile.gif
[/quote]


Pritariu drinks_cheers.gif . Aš irgi būtinai teisiuosi ateityje, nes procentų sumažinimas - totalus mano ateities lūkesčių sužlugdymas. Jei jau taip dabar padarė valdžia, tai ką jiems reikš kada nors ir iš mano sąskaitų banke paimti kokį procentą valstybės reikmėms (žinau, kad Baltarusijos papa taip daro, ten tai norma - nori turėt verslą sėkmingą, duok valstybei nemokamai).
Atsakyti
Pensijų fondai š. m. I ketv. daugiausia lėšų investavo Lietuvoje 4u.gif tas daugiausia iki 35 proc. visu valstybes pervestu lesu.

Institucijos kontroliuojančios pensijų fondų veiklą – Vertybinių popierių komisija ir Draudimo priežiūros komisija – kas mėnesį skelbia visų valstybinio socialinio draudimo įmokos dalies kaupimo (II pakopos) pensijų fondų rezultatus bei jų investicijų apžvalgas. Vertybinių popierių komisijos duomenimis nuo 2004 metų spalio, kai pradėjo veikti pirmieji pensijų fondai, iki 2008 m. gruodžio 31 d. Lietuvoje veikė 29 II pakopos pensijų fondai, kuriuos valdė 9 pensijų kaupimo bendrovės. Šių fondų bendra investicinių portfelių vertė siekė 2250,5 mln. Lt. II pakopos pensijų kaupime iš viso dalyvavo 957,3 tūkst. gyventojų. Nuo pensijų sistemos reformos pradžios priežiūros institucijos nebuvo nustačiusios nė vieno esminio investavimo reikalavimų pažeidimo.

Arba prieziuros institucijos fiziskai nepajegios visko patikrinti, arba lietuviai fondu valdytojai tikrai saziningi, tik vakaru valstybese ju kolegos pazeidimus daro, arba musu reikalavimai tokie, kad net ir pasistengus sunkiai pavyktu pazeisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arana81: 10 balandžio 2009 - 13:33
QUOTE(arana81 @ 2009 04 10, 10:53)
svarbiausia bus teisingai ieskini suformuluoti biggrin.gif as nesu  teisininke, tai cia sunkiausia dalis blush2.gif
dokumentu jau neblogai susikaupe - renku ne tik su manim asmeniskai susijusius, istatymu pakeitimus... Seimoje yra dirbantis pensininkas pernai prisiteises ir pensijos nepriemoka - 8 tukst. Lt, tai manau ta patirtim pasinaudosiu blush2.gif tik savo jegom asmeniskai nepasitikiu - samdysiu arba viena is pazistamu teisininku, arba gera advokata (jei toki sios srities rasiu). Ateinancius 2-3 metus teistis neapsimoka, nes nera aiskus zalos dydis smile.gif


arana81 friends.gif

patinka man tavo postai...

bursi koki komiteta - whatever - duok az butinai prisijungsiu. teisiskai kokias. ne prie seimo rumu su vezimeliais schmoll.gif


dar kas ar visia teisiska:

pvz. neismokejimas dalies motinystes atostogu jei dirbai.....
motyvuojama "jog tai uz prarasta darbinguma, o nbe uz kudiki" tai kodel tada dvynuku mamoms dvigubai moka blink.gif

ak. ne tokia jau ir baisi suma kuria del motinystes praradau na 600-900 simtai... bet visvien apmaudu. juk mokescius sodrai ilgai iki motinystes mokejau..
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 04 10, 13:18)
Arba prieziuros institucijos fiziskai nepajegios visko patikrinti, arba lietuviai fondu valdytojai tikrai saziningi, tik vakaru valstybese ju kolegos pazeidimus daro, arba musu reikalavimai tokie, kad net ir pasistengus sunkiai pavyktu pazeisti  smile.gif


nu o kodėl būtinai visur turi būti pažeidimų? blink.gif nejaugi nėra jokio pasitikėjimo?
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2009 04 11, 16:33)
arana81  friends.gif
patinka man tavo postai...
bursi koki komiteta - whatever - duok az butinai prisijungsiu. teisiskai kokias. ne prie seimo rumu su vezimeliais  schmoll.gif
dar kas ar visia teisiska:
pvz. neismokejimas dalies motinystes atostogu jei dirbai.....
motyvuojama "jog tai uz prarasta darbinguma, o nebe uz kudiki" tai kodel tada dvynuku mamoms dvigubai moka  blink.gif
ak. ne tokia jau ir baisi suma kuria del motinystes praradau na 600-900 simtai... bet visvien apmaudu. juk mokescius sodrai ilgai iki motinystes mokejau..
o man taviskiai drinks_cheers.gif
del motinystes reikia istatymus ziureti, bet pagal dabar galiojancius nieko siuo klausimu pakeisti neina, nebent kitoms busimoms mamytems... krizes metu ne vienas parlamentaras tokio istatymo pakeitimo neinicijuos ax.gif
QUOTE(dowwe @ 2009 04 11, 18:04)
nu o kodėl būtinai visur turi būti pažeidimų?  blink.gif  nejaugi nėra jokio pasitikėjimo?
patirtis smile.gif viskuo, kas sakoma, tiki tik vaikai iki treju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 03 05, 21:50)
Vienas realus pavyzdys: gerokai pagyvenusi moteris sąžiningai kas mėnesį į pensijų kaupimo fondą pervedinėjo 500 Lt., ten susikaupė 70 000Lt. Kai ji panoro juos pasiimti kaip pensijos dalį, paaiškėjo, kad atgauti gali tik 7 000 Lt. doh.gif Nes likusius 63 000 Lt. anie investavo...


Čia kažkas ne taip g.gif jei po 500 Lt mokėjo, tai 70000 turejo kaupti daugau nei 11 metų..

Kad pensijų fondai yra didelė afera sutinku.
Vien jau tai, kad niekaip negali nutraukt tos "santuokos", jei jau praėjęs 1 mėn. apsigalvojimo laikotarpis, nuteikia nekaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muli@: 22 balandžio 2009 - 12:59
QUOTE(Muli@ @ 2009 04 22, 13:49)
Čia kažkas ne taip  g.gif jei po 500 Lt mokėjo, tai 70000 turejo kaupti daugau nei 11 metų..


na jei tie įmokėti pinigai buvo pelningai investuoti, tai nereikia 11 metų. nes 11 metų reikia mokėti po 500 Lt kas mėnesį ir negauti jokio pelno.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 22, 14:05)
na jei tie įmokėti pinigai buvo pelningai investuoti, tai nereikia 11 metų. nes 11 metų reikia mokėti po 500 Lt kas mėnesį ir negauti jokio pelno.


Tada įdomu, kur galima taip sėkmingai investuoti, nes PF savo veiklą pradėjo berods 2004 m. Per 5 metus investuota 30000, tai pelnas- 40000 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muli@ @ 2009 04 22, 16:33)
Tada įdomu, kur galima taip sėkmingai investuoti, nes PF savo veiklą pradėjo berods 2004 m. Per 5 metus investuota 30000, tai pelnas- 40000 g.gif
Nemaisykite II ir III pakopos PF smile.gif
Atsakyti
Na jau telkiamos pajėgos kovai už pensijų fondų dalyvių teises: www.dokumentai.info
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 04 22, 16:50)
Nemaisykite II ir III pakopos PF smile.gif


Tai kad nepainioju aš jų.

Manau, Subjektyvi kalbėjo apie II pakopos, gal aš klystu
Atsakyti