Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(ingakalnis @ 2009 02 13, 16:59)
Čia taip daro hanzai, mano sutarties nenutraukė net pagrąsinus VPK skudais, jau  nutariau taip ir padaryt bet paskambino skyriaus vadovė ir paprašė susitikti, o tada  atvirai galiu pasakyt, maldavo likti nes jų  skyriui tai daug kainuoja(aišku kokios mano problemos jei aš nenoriu pas juos būt, per tris mėn pažįstamui kuris norėjo tik į  valstybės vp  inv. praganė 7000lt tai persiprašau)  o man ataskaitą parodė vienokią, kai paprašiau duoti ją išsinešimui su jos viza ( nes realiai žinau kokie rezultatai ir rodo pagrąžintus) tai  nedavė biggrin.gif
cirkininkai.

nu jo... neblogas psichologinis spaudimas unsure.gif
Atsakyti
Gal kas atsakys i mano klausima, siandien isgirdau tokia naujiena, kurios dar neteko girdeti( ar as cia taip atsilikus ir nieko nznau).Sako, kad galima tuos 2 procentus nuo atlyginimo kurios paskiriame kiekvienas savo nuoziura, galima pervesti i pensiju kaupimo fonda. Na, paneikite sita pletka smile.gif
Atsakyti
pirmą kartą girdžiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2009 02 24, 18:19)
Gal kas atsakys i mano klausima, siandien isgirdau tokia naujiena, kurios dar neteko girdeti( ar as cia taip atsilikus ir nieko nznau).Sako, kad galima tuos 2 procentus nuo atlyginimo kurios paskiriame kiekvienas savo nuoziura, galima pervesti i pensiju kaupimo fonda. Na, paneikite sita pletka smile.gif

as irgi pirma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2009 02 24, 18:19)
Gal kas atsakys i mano klausima, siandien isgirdau tokia naujiena, kurios dar neteko girdeti( ar as cia taip atsilikus ir nieko nznau).Sako, kad galima tuos 2 procentus nuo atlyginimo kurios paskiriame kiekvienas savo nuoziura, galima pervesti i pensiju kaupimo fonda. Na, paneikite sita pletka smile.gif


o tai pensijų fondai jau tapo paramą galinčiomis gauti institucijomis? mastau.gif labdaros ir paramos įstatyme kalbama, kad tokią paramą gali gauti tik ne pelno siekiančios organizacijos, o pensijų fondai ko tikrai siekia - tai pelnas. taip kad antytę kažkas paleido cool.gif
Atsakyti
Bent jau oficialus saltiniai nieko apie tai neraso, greiciausiai tay yra tik pletkas, ir nieko daugiau. Siap mintis visai gera butu tokia. Kolkas teisiskai tai nera patvirtinta ir kiek ieskojau net tokio istatymo projekto nera. Manau bus koks konsultantas fondu naujokas ka nors prifantazaves, jo klientai draugams ir t.t.
Atsakyti
Reikia manyt, kad taip ir buvo, o mintis tai ir man visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Kaip Jūs manote su tais Pensijų kaupimo fondais ar ką nors susikursime ateičiai g.gif Dabar, kai atsiunčia ataskaitas, tai tik į minusiuką eina verysad.gif Tirkiausiai duodame su savo pinigiukais kažkam biznį be nuostolių pasidaryti unsure.gif
Atsakyti
aš manau, kad po metu kitų ypatingo pelno nepamatysi... tai ne mažiau kai 10 metų taupymo produktas ax.gif aš kažkodėl linkusi kaupti savarankiškai, nei pasitikėt Sodra...
Atsakyti
Sveikos,
bendradarbio žmona labai kalbina pasirinkti pensijų fondus... kažin, ar verta šiuo metu?
Ir iš principo - ar verta?
Esu nusivylusi investiciniu gyvybės draudimu, kai iš sumokėtų įmoku šiam momentui likę tik pusė, o įvertinus infliaciją ir pan...

Be to, pabandžiau pasinaudoti ta skaičiuokle... nežinau, kiek gerai ją užpildžiau, bet man gaunasi, kad pasirinkusi pensijų kaupimo fondus (II pakopą), gausiu mažiau pensijos, nei mokėdama vien Sodrai...
Beje, ar gali bankrutuoti pensijų fondai?
Ar galima sugrįžti į Sodrą?
Kur imami mažiausi mokesčiai? ...

Gal kas galėtumėt pakomentuoti plačiau... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
I sodra sugrizti negalima tikrai. Pensiju fondai bankrutuoti gali, bet tada juos perperka kitos bendroves. Na kazkas tokio smile.gif Na as kiek skaiciuojuosi skaiciuoklej tai man pensijos tikrai daugiau gaunas, priklauso nuo grazos, kaupiam tai ne 5 ir ne 10 metu. Jei iki pensijos butent tiek ir liko ( 5 - 10metu) tikrai nepatariu kaupti fonduose, minusas beveik garantuotas. Del mokesciu dabar pakomentuot negaliu, bet vyriausybe kazka kalba, kad apkarpys tuos mokescius ar ne? Tai paprastas zmogelis kaip ir laimet turetu nuo to.
Del investicinio draudimo gal nepergyvenkit, tai taip pat ilgalaikis dalykas, turetu atsistoti viskas ant koju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2009 02 26, 15:19)

Beje, ar gali bankrutuoti pensijų fondai?
Ar galima sugrįžti į Sodrą?
Kur imami mažiausi mokesčiai? ...

Gal kas galėtumėt pakomentuoti plačiau... 4u.gif  smile.gif

Ir mane domina šie klausimai. Aš jau norėčiau grįžti į SODRĄ... ax.gif 4u.gif
Atsakyti