Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Aleksiukas

uzuojauta..........
Atsakyti
Perskaičiau visą istoriją...
Jei taip skauda visa tai tik skaitant, net nenoriu įsivaizduoti, ką jaučiate Jūs...
Tesiilsi Aliukas ramybėje sad.gif
Stiprybės ir tikėjimo Jūsų šeimai...
Atsakyti
Nuosirdi uzuojauta... console.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Pasiilgau Tavęs, sūneli... Tu kiekvieną dieną esi mano mintyse. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiaveide: 25 lapkričio 2008 - 14:57
Jau seniai esu perskaiciusi Aleksiuko ir kitu ruguciu istorijas. Visos tos istorijos tragiskos, bet jau Aleksiuko...mano nuomone, pati baisiausia...Nors niekada Jusu vaikelio nepazinojau, daznai prisimenu Aleksiuka, l. grazu berniuka,is pradziu linksmuti, o po to vis liudnesni...Nemanau, kad tevus gali paguosti prasalaiciu uzuojautos zodziai, bet jei mama jau iziebe mazylio zvaigzdele, tikiuosi neuzigaus suzinojusi, kad Aleksiukas ryskia zvaigzdele ziba ir kitu, Jusu net nepazystanciu zmoniu sielose...
Atsakyti
QUOTE(Stratonikeja @ 2009 02 13, 16:26)
Jau seniai esu perskaiciusi Aleksiuko ir kitu ruguciu istorijas. Visos tos istorijos tragiskos, bet jau Aleksiuko...mano nuomone, pati baisiausia...Nors niekada Jusu vaikelio nepazinojau, daznai prisimenu Aleksiuka, l. grazu berniuka,is pradziu linksmuti, o po to vis liudnesni...Nemanau, kad tevus gali paguosti prasalaiciu uzuojautos zodziai, bet jei mama jau iziebe mazylio zvaigzdele, tikiuosi neuzigaus suzinojusi, kad Aleksiukas ryskia zvaigzdele ziba ir kitu, Jusu net nepazystanciu zmoniu sielose...

Ačiū... Esu be galo sujaudinta.
Atsakyti
Uzuojauta jusu seimai verysad.gif cray.gif ,kaip baisu yra tevam laidoti savo mazus angeliukus
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
user posted image

Norėtume, kad mūsų žodžiai būtų dideli,
Kad sielvartą sušildytų, paguostų,
Gyventi šauktų vėl be sopulio širdy
Ir ašaras nušluostytų nuo skruostų.

Su gimtadieniu, mano angeliuk... verysad.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu, mažasis angelėli... wub.gif saugok ir globok savo mamytę ...
Atsakyti
užuojauta user posted image
Atsakyti