Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Aleksiukas

QUOTE(Viktorijaaaaa @ 2007 09 19, 15:55)
Kai tiek mirsta maziuku  wub.gif pradedu abejoti ar tikrai yra dievas ,kodel jis pasiima angelelius?suteikia tiek skausmo ,sielvarto tevams.neapsakomas skausmas visam gyvenimui.iseina vaikelis su juo kartu ir mamytes dalis. Net nerandu zodziu paguodzianciu,kad butu lengviau.Ramybes,stiprybes jusu seimai!!

Ačiū...
Atsakyti
Laikykites verysad.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Miledi*: 01 lapkričio 2007 - 20:02
"Man patinka naktį žiūrėt į
mėnulį,
Žvaigždėse aš tave
išvystu.

Man patinka rytą žiūrėti į
žolę,
Rasoje aš tave
išvystu.

Man patinka dieną žiūrėti į
dangų,
Saulėj aš tave
išvystu.

Man patinka vakare žiūrėti į
tolį,
Toliuose aš tave
išvystu.

Man patinka bet kada žiūrėt į
bet ką,
Nes bet kur aš tave
išvystu. "

(Karolina)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiaveide: 04 lapkričio 2007 - 20:09
QUOTE(Rugiaveide @ 2007 05 03, 15:27)
Norėjau čia įžiebti ir savo mažulėlio ALEKSIUKO žvaigždelę, kad jam būtų linksmiau šalia kitų žvaigždučių.
Aleksiukas "išėjo" 2006-07-16. Visa istorija - www.rugute.com  -> Angeliukai

console.gif
Atsakyti
Pasikeitė puslapio, kuriame skelbiama Aleksiuko istorija, pavadinimas: www.rugute.lt / Atminkime juos / Aleksas.
Atsakyti
Skaičiau, ir verkiau... verysad.gif Sunku net pagalvoti, ką teko iškesti mažyliui ir Jums verysad.gif Sėkmės Jums, mažasis angelėlis dabar saugo JUS iš viršaus
Atsakyti
Perskaičiau visą istoriją. Verkiau. Nė neturiu žodžių. Neteisybė.
Tėveliai, laikykitės wub.gif
Atsakyti
uzuojauta teveliams... verysad.gif labai liudna
Atsakyti
Perskaičiau jūsų mažiuko istoriją. Liūdna... Bet gėriuosi jūsų šeimos stiprybe, o ypač mamos. Mamos, kuri kovojo. Stiprybės jums visiems ir ramybės jūsų a.a. Aleksiukui. Jis laimingas, kad turėjo tokius nuostabius tėvelius ir broliuką.
Atsakyti
QUOTE(Smiltė_viltė @ 2008 03 27, 23:14)
Perskaičiau jūsų mažiuko istoriją. Liūdna... Bet gėriuosi jūsų šeimos stiprybe, o ypač mamos. Mamos, kuri kovojo. Stiprybės jums visiems ir ramybės jūsų a.a. Aleksiukui. Jis laimingas, kad turėjo tokius nuostabius tėvelius ir broliuką.

Ačiū. Ir mes laimingi, kad jį turėjome. Gaila, taip trumpai...
Atsakyti
ramybes verysad.gif
Atsakyti