Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Jeigu raso salto spaudimo tai cia nerafinuotas? g.gif
Atsakyti
O is kur gauti to aliejaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 04 08, 10:52)
O is kur gauti to aliejaus?  g.gif

jūs čia rimtai? man kartais atrodo,kad jūs rašot vardan to, kad rašyt. nes dalyvaujat forume aktyviai ir temose pasisakot, bet jūsų klausimai kartojas
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2011 01 17, 15:50)
Ar kava nekemsa vonios/duso? Ka darot kad nekimstu  blush2.gif ?

Aha, man tapogi sis klausimas iskilo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėjau paklausti tų, kurios alyvuogių aliejų naudoja plaukams. kaip jums pavyksta jį išplauti? man tenka kokius 7 kartus perskalaut šampūnu,kad neatsibusčiau aliejuota galva... sad.gif
Atsakyti
Sveikos, na su kokiu džiaugsmu perskaičiau temą! Aš aliejų šalininkė jau senai, veido kremą pamiršau tada, kai nusipirkau kažkokį prancūzišką natūralų avokadų aliejų. Makiažo valiklių irgi nenaudoju jau beveik metai, nes bet koks aliejus puikiai valo (bandžiau ir avokadų, ir paprastą saulėgrąžų, ir ricinos - pastarasis per tirštas naudojimui man). O dabar va kaip tik turiu nusipirkusi gero alyvuogių aliejaus, kurį naudoju salotoms, tai vakar pradėjau lūpas tepti, nes labai skirsta, o šiandien va radau šią temą. Tai jau aišku išsitepiau ir kojas, ir rankas, ir veidą. Kaip tik prieš vyrui iš darbo grįžtant, kad nesakytų ką čia tepliojies su aliejum lotuliukas.gif Nuostabus jausmas thumbup.gif plaukams ryte gal irgi pabandysiu jeigu nepamiršiu biggrin.gif

O dėl aliejaus pertekliaus ant veido kaip čia kelios skundėsi, tai palaukus kokį 10 min uždėkit popierinį rankšluostį ir sugers tą perteklių, patikrinta thumb_yello.gif
Atsakyti
naudoju jį blakstienų tušui nuvalyti, nes esu žiopla, ir prasimerkiu valydama tušą, tai eiliniai valikliai sudirgina akis..o kartais ir nenuvalo, tenka trinti..ko pasekoje tampu panašesnė į pandą.

vasarą naudojausi makadamijų aliejumi,rekomendavo krautuvėje, kai ieškojau kaip savo nudegimus nuo saulės apmažinti.. nieko toks, pasiteplioju ir alkūnes, ir pėdas..nors jaučiu, visų aliejų principas panašus, minkština, švelnina, glotnina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazilietė @ 2012 09 10, 19:13)
Sveikos,
norėjau paklausti tų, kurios alyvuogių aliejų naudoja plaukams. kaip jums pavyksta jį išplauti? man tenka kokius 7 kartus perskalaut šampūnu,kad neatsibusčiau aliejuota galva... sad.gif

Aš dabar jau 2 kartus tepiau plaukus aliejumi, pirmą kartą aliejų su citrinos sultimis pamaišiau, tai išsiplovė puikiai, tik 2 plovimų reikėjo. O antrą kartą be citrinos, tai 4 plovimų reikėjo doh.gif labiau patiko su citrina, tik nesu tikra ką ta citrina duoda, gal kas žinot?
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2010 09 14, 00:27)
Rudas cukrus,stambiai malta kava ir alyvuogiu aliejus.good.gif

Kartais net tuso likucius nuo akiu nusivalau

Ar cia rimtai?
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2014 11 18, 09:42)
Aš dabar jau 2 kartus tepiau plaukus aliejumi, pirmą kartą aliejų su citrinos sultimis pamaišiau, tai išsiplovė puikiai, tik 2 plovimų reikėjo. O antrą kartą be citrinos, tai 4 plovimų reikėjo  doh.gif  labiau patiko su citrina, tik nesu tikra ką ta citrina duoda, gal kas žinot?

Citrina suteikia zvilgumo plaukam,
Atsakyti
QUOTE(alinuksss @ 2015 03 19, 17:52)
Citrina suteikia zvilgumo plaukam,

Ačiū, beje citrina šviesina plauką, tą reikia turėti omeny tamsiaplaukėms.
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2011 04 08, 07:53)
Jeigu raso salto spaudimo tai cia nerafinuotas? g.gif


Taip smile.gif
Atsakyti