Įkraunama...
Įkraunama...

Bobutės, užkalbančios rožę

QUOTE(Rojaus_mamyte @ 2007 11 01, 13:06)
As cia kaip ir naujoke siame puslapyje ir nezinau, kaip su Jumis susisiekti ir gauti  tos bobutes, kuri uzkalba, adresa ar pan.. Turiu egzema ant veido, isgydyti neimanoma - medicina nepazengusi tiek. Gal galit man e'mail parasyti ar kaip cia paprastai daroma..
mano el.pastas ligita.kuzminskiene@gmail.com
tel. 8 682 16 451

Gal galite ir man atsiusti kokios nors bobutes koordinates, turiu bedu su sveikata....Buciau labai dekinga. Mano el. adresas lelija52@gmail.com
Atsakyti
Ieškau ir aš kontaktų užkalbėtojos. Mano mamai rožė kartojasi nuolat, antbiotikus geria ištisai, bet padeda porai savaičių, geriausiu atveju mėnesiui. Paklausinėjau draugų, pažystamų niekas nežino užkalbėtojos. Labai būsiu dėkinga jei atsiūsite kokios bobutės mokančios užkalbėti rožę kontaktus. Mano emailas minvaida@yahoo.com
Atsakyti
Sveiki, kreipiuosi su dideliu prasymu kaip ir dauguma sios temos lankytoju. Mano mamai prasidejo kojoje roze.. Gal galima butu gauti kontaktus bobules kuri galetu padeti? Dekoju begalo, kas pagelbesit 4u.gif
Atsakyti
sveiki,gal galite parasyti i az arba i email : ynde123@yahoo.com zmoniu kurie gali uzkalbeti roze kontaktus. labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 26, 20:34)
ta pati  rolleyes.gif  kuri moka roze uzkalbeti.

Gluosne ,jei nezinai geriau nerasyk, be to kazka irodineti neprivalau. Ka moku tai garsiai ir pasakau, o neissidirbineju. Pilna tu bobuciu ,tik klausytis ir matyti reikia, o kai tokios netikincios tai ir niekas nepades.
Atsakyti
QUOTE(TiTa 8 @ 2010 10 21, 21:53)
Gluosne ,jei nezinai geriau nerasyk, be to kazka irodineti neprivalau. Ka moku tai garsiai ir pasakau, o neissidirbineju. Pilna tu bobuciu ,tik klausytis ir matyti reikia, o kai tokios netikincios tai ir niekas nepades.

doh.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTa 8 @ 2010 10 21, 20:53)
Gluosne ,jei nezinai geriau nerasyk, be to kazka irodineti neprivalau. Ka moku tai garsiai ir pasakau, o neissidirbineju. Pilna tu bobuciu ,tik klausytis ir matyti reikia, o kai tokios netikincios tai ir niekas nepades.


Būtent, kad pilna, tai taip pridirbs, kad paskui pačioms tą košę ir išsrėbti teks biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Gal kas galetu parasyti kriaunu raganos kontaktus blush2.gif Buciau labai labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
mano uosvis baisiai pradejo gerti. prarado du darbus ir teises. vyras taip pat megejas isgerti ir bijau kad nepasektu tevo pedom. drinks_cheers.gif sako kad nori koduotis, bet tik tam kad atsociau. gal kas zinot kokia ragana žemaitijoje, kuri galeti uzkalbeti juos nuo alkoholio vartojimo jiems nebunant. taip pat ir nuo rukymo. nes krize, pinigeliu mazai turim, o ruko abu kaip kaminai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja_Marina @ 2011 01 07, 12:12)
Sveiki,
mano uosvis baisiai pradejo gerti. prarado du darbus ir teises. vyras taip pat megejas isgerti ir bijau kad nepasektu tevo pedom. drinks_cheers.gif  sako kad nori koduotis, bet tik tam kad atsociau. gal kas zinot kokia ragana žemaitijoje, kuri galeti uzkalbeti  juos nuo alkoholio vartojimo jiems nebunant. taip pat ir nuo rukymo. nes krize, pinigeliu mazai turim, o ruko abu kaip kaminai.  unsure.gif


Tai gal dar ir abiems nežinant apie tai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip suprasti užkalbėti rožę?Prie ko čia išgyjimas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 26, 22:25)
Tikėkit tradicine medicina, kuri irgi negalėjo padėti. Juk šią ligą sukelia stafilokokai/streptokokai. Tik kažkodėl medikai siūlo ieškoti bobučių. Tai kur tie visagaliai antibiotikai?

drinks_cheers.gif Mano mama ismoko is savo mociutes uzkalbeti roze. Kam reikejo gimineje-padejo. Siaip neuzsiima tuo reikalu tik artimiems zmonems....
o kas netiki,tai ir neirodysi....
Atsakyti