Įkraunama...
Įkraunama...

Bobutės, užkalbančios rožę

Gluosniui esu linkusi pritarti... Žmogus yra tooooks tinginys... Nors jo ligos yra tik jo asmeninis reikalas, ne, jis būtinai turi ieškoti kokio nors stebukladario, kuris kažką pašnibždės, rankomis pamojuos ir atkibs ta zaraza nelaboji...
Atsakyti
Sveiki.
Yra tokia mociute Kaune. Monika ir gyvena karkazu gatvej (lyg). Zmonai padejo apgydit zaizda ( ne roze), nors medikai patare nupjauti koja- nera kojos- nera problemos.
Atsakyti
Rusų laidoje mačiau kaip gydyti rožę - ant tos vietos kur yra rožė uždėti natūralų liną, ant viršaus iįskaidyti plonu plonu sluoksniu vatą (lyg voratinklis plonas) ir tą vatą padegti. Vata sudega, o linas lieka įkaitęs. Po paros viskas praeina.
Atsakyti

H.Vaitiekūno laidoje rodė kažkokį seneliuką, kuris sakė, kad rožę išgydo rupūžė: reikia uždėti ją ant rožės, aprišti kuo nors ir palaikyti apie 2 val. smile.gif
Atsakyti
yra dar toks krumas , kai buvau maza buvo suo isgasdines tai ant veido buvo roze prasidejus tai mociute vire arbata ir dejo tuos lapus man ant veido ir ta arbata dave gert padejo ne zymes nelike
Atsakyti
jei kam reikia bobutes Vilniuje- rasykite AZ
Atsakyti
Sveikutes! As naujoke smile.gif ! Moku uzkalbeti nuo rozes , jei turit tokia problema galiu padet .
Atsakyti
QUOTE(TiTa 8 @ 2010 01 26, 21:13)
Sveikutes! As naujoke  smile.gif  ! Moku uzkalbeti nuo rozes , jei turit tokia problema galiu padet .


Tą gėlę su spygliais ar jau be spyglių atsinešti? mastau.gif
Atsakyti
Kai turesit tai ir neskit, o man nera skirtumo su ar be spygliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTa 8 @ 2010 01 27, 18:56)
Kai turesit tai ir neskit, o man nera skirtumo su ar be spygliu  biggrin.gif


Į gėlių krautuvę užeisiu. Spalva svarbu?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 27, 23:01)
Į gėlių krautuvę užeisiu. Spalva svarbu?

Kai uzklups roze juokaut nebereikes . Jei tokia tema yra sukurta, tai nuo jos nereiketu nukripti , o be to kam tas skepticizmas?
Atsakyti
QUOTE(TiTa 8 @ 2010 02 06, 16:30)
Kai uzklups roze juokaut nebereikes . Jei tokia tema yra sukurta, tai nuo jos nereiketu nukripti , o be to kam tas skepticizmas?


Jei ji užklups, rimtai susirūpinsiu, bet užkalbėjimais neužsiimsiu schmoll.gif Niekas nedarė tokios statistikos, kur ta kažkur nukišta rožė atsiduria ax.gif Visatoje niekas niekur nedingsta...
Atsakyti