Įkraunama...
Įkraunama...

Bobutės, užkalbančios rožę

QUOTE(Mamukas31 @ 2009 02 23, 13:42)
Taip, sutinku. Priezastis as zinau 100%. Isgastis.


Jei priežastis išties yra išgąstis, siūlau kreiptis į V.Lobačiuvienę. Ji pagelbės.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2009 02 23, 15:50)
liaudies ismintis sako, kad galima viena pleista ismusti kitu. gal padetu dar didesnis isgastis?

Teko girdeti, bet tikrai nerizikuosiu.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 23, 16:36)
Jei priežastis išties yra išgąstis, siūlau kreiptis į V.Lobačiuvienę. Ji pagelbės.

Cia toji ragana vadinama? Kodel rekomenduojate, ar teko pas ja kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(Mamukas31 @ 2009 02 23, 15:55)
Cia toji ragana vadinama?  Kodel rekomenduojate, ar teko pas ja kreiptis?


Teko. Mano sūnui tikas buvo- akim mirkčiojo. Irgi buvo išsigandęs. Labai puiki moteris.
Atsakyti
QUOTE(Mamukas31 @ 2009 02 23, 14:42)
Brr ar as kazko nesuprantu? Taip atrodo, kad ne vaikui o Jums reikejo pagalbos. Nenoriu veltis i nereikalingas kalbas, kadangi ne to cia ieskau, ir ne sau apsiraminimo, o vaikui pagalbos ieskau, bet tokie pasakymai kaip mikciojimas - tai baime issakyti savo mintis?...    mano baimes sumazejo ir jos deka rezultatas buvo.... teisingai nukreipe mano mintis, po pokalbio labiau pasitikejau savo jegomis...taip, galima sakyti padejo..> Isigilinkit i tai ka rasote ir i tai, ko kam kiti pagalbos iesko. Mano vaikas, yra mano stiprybe, mikciojantis ar nemikciojantis, jam nuo to mano meile nemazeja, kaip ir mano tikejimas juo, ir tik norisi, kad jam gyvenime si problema maziau kliudytu, medicina nieko nepagelbejo, patarimai logopedu ir kitu asmenu mazai ka pagelbejo, va todel ieskoma visu krastutiniu budu, visu bobuciu, nes kitur jau viskas isbandyta.  Uzjauciu Jus jei labiau rupinotes savo baimemis, isivaizduoju gal net geda pries kitus, negu savo vaiko problemomis.
Papildyta:
Taip, sutinku. Priezastis as zinau 100%. Isgastis.

zinote, tokiai, kaip jus dabar nei Lobaciuviene nepades, nei kita ...bobute smile.gif
Jus savo vaika taip "mylite", kad jis del jusu tooookios "meiles" net prasizioti bijo doh.gif man gailo jusu vaiko....
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 02 23, 20:29)
zinote, tokiai, kaip jus dabar nei Lobaciuviene nepades, nei kita ...bobute  smile.gif
Jus savo vaika taip "mylite", kad jis del jusu tooookios "meiles" net prasizioti bijo  doh.gif  man gailo jusu vaiko....

Visada zmogui yra sunku spresti apie tai, su kuo nebuvo susidures tiesiogiai. Apie vaiko prasiziojimus ir baimes, ne Jums kalbeti, ypac kai musu visai nepazystate. As ne gincytis cia atejau. Ir ne Jums det mano meile vaikui i kabutes. O jeigu palieciau jautria vieta, tai turekite savigarbos nedaryti is sios temos turgaus ir izeidineti kitu jausmu.
Atsakyti
Mano kaimyne,gera zolininke sekmingai gydo roze,vasara padejo mano mamai,kam reikia rasykit i a.z. nurodysiu kontaktus mirksiukas.gif .
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...
Atsakyti
Įdomūs patys užkalbėjimų tekstai...Turiu keletą. Juokingiausias nuo impotencijos...
Atsakyti
Laba diena.Pas Marija is Justiniskiu buvau asmeniskai su savo sunumi.Ji nuostabus zmogus ir tikrai zino ka daro.Tiesa tai buvo pries 16 metu.Maso sunus labai sirgo,mes gyvendavom reanimacijose ir skyriose.Niekas is daktaru negalejo pasakiti kuo serga mano sunus.Gydidavo viska is eiles.Kai as jau nebeturejau vilties,man pasiule nuvaziot pas Marija.Mano sunui tada buvo tik keli menesei.mes tik uzejom pas ja namo ir atsisedom prie stalo su ikonais,jinai paziurejus i mano sunu pasake kas jam yra.Liepe 3 kartus pas ja atvazioti su vaiku.Jin sadindavo mane ant kedes o sunu as laikiau ant ranku,atsistodavo mums uz nugaros ir kazka tylei kalbedavo.Po to mano vaikas nustojo taip sirgt.O as po tu apsilankimu 6 metus neturiejau nei vieno tulzes akmenliges priepolio.Nors manes jinai neuzkalbedavo o tik vaika,bet as laikiau ji ant ranku,tai padejo ir man.Nors iki to momento budavo kad po kelis kartus man kvezdavo greitoja del priepoliu.Kai norejau jai atsidekoti,jinai man uzdraude det i krepsiali pinigus.Jinai pasake,kad su tokiu serganciu mazu vaiku jie man bus reikalingi ir kad jinai niekada nuo sunkiu ligoniu pinigu neima.Praejus kazkuriam laikui mano sunui vel buvo pasikartuojas priepuolis,jis pajodavo,pradejo stiprei verkt,pakilo 40 temperatura.O as tuo metu stovejau apsivilkus vestuvene suknele,nes ta diena turieja susitokt su jo tevu.As taip issigandau.Bet as paskambinau ne i greitoja o Marijai.Jinai liepe man apsiraminti,paimt telefono rageli ir padet kudikiui ant pilvuko,palaikit taip 10 min.kol jinai kalbes,o po to padet telefona i vieta.As taip ir padariau.nors as negirdejau,ka jinai kalbejo,as tik stebejau,kaip mano sunus atsigauna,apsiramina.Jam nukrito temperatura,jis pavalge ir uzmigo.Nors mes labai bejojom,bet viskas buvo gerai.Mes laimingai atsokom vestuves,o vaikas visas dienas net neverke.As visa gyvenima busiu jai dekinga.Ir te laimina ja Dievas.Jeigu ne Marija,nezinia kas butu atsitike mano sunui ir man.O dabar vel man labai reike jos pagalbos.Bet deja,praejo daugiau nei 16 metu.As neatsimenu kur jinai gyvena.Turiu tik jos sena,tu laiku,vietinio tel.numeri,kurio nekaip negaliu dasiskambinti jai.Zmones,maldauju jusu,jaigu kas nors zinote,ar jinai gyva,jos adresa ir telefona,maldauju,parasykite man prasau.Mano mamai labai blogai.Jinai negali vaiksioti ir kencia nezmoniskus skausmus.Gydimas nepadeda.viena viltis,Marija.Labai prasau jusu,jeigu kas zinote,parasykite sms.Aciu.867045397.
Atsakyti
QUOTE(prusaite2 @ 2009 07 01, 13:01)
kencia nezmoniskus skausmus.Gydimas nepadeda.viena viltis,Marija.Labai prasau jusu,jeigu kas zinote,parasykite sms.Aciu.867045397.

nezmoniskas skausmas, nes nezmoniskas pyktis ir visur mato tik priesus... niekas nepadeda, nes jusu mama niekuo netiki verysad.gif
Marijos adreso ir tel.Nr. nezinau, bet zinau kur gyvena ...
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 07 01, 14:27)
nezmoniskas skausmas, nes nezmoniskas pyktis ir visur mato tik priesus... niekas nepadeda, nes jusu mama niekuo netiki  verysad.gif
Marijos adreso ir tel.Nr. nezinau, bet zinau kur gyvena ...



Apie ka Jus cia kalbat?Koks pyktis?Koks priesas?Jusu atsakimose visur tas pats.Tai gal Jus tik tai ir matot,jeigu tik apie tai ir rasot?!Jeigu negalit deramai nieko parasyti,kam gaisynat laika?Neturit kitu uzsiemimu?
Atsakyti
QUOTE(prusaite2 @ 2009 07 01, 14:42)
Apie ka Jus cia kalbat?Koks pyktis?Koks priesas?Jusu atsakimose visur tas pats.Tai gal Jus tik tai ir matot,jeigu tik apie tai ir rasot?!Jeigu negalit deramai nieko parasyti,kam gaisynat laika?Neturit kitu uzsiemimu?

O jus nemanot, kad reiketu pradeti patiems srebti ta kose, kuria priviret? O ne pilti ja kitam? ...nors tas kitas ir apsiima tai padaryti rolleyes.gif
Na ne veltui jus jai prisiskambinti negalite, tai jums zenklas, kad ir nereikia jums pas ja. O as tikrai nebusiu " geru zmogumi" ir neieskosiu jums jos Nr.
Atsakyti