Įkraunama...
Įkraunama...

Bobutės, užkalbančios rožę

QUOTE(Gytarė @ 2007 07 18, 20:09)
O kaip Kriaunų ragana?

baiku tu, ji neturi jokios galios, netikra jinai.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 07 18, 20:09)
[color=blue]O kaip Kriaunų ragana? Ar verta pas ją važiuoti?

Nu kaip tik pazrejau, kad mazai laidiniu telefonu iskalbeta, tai ta proga paskambijau gerb. kunigui - dekanui. Pakalbejom apie gydymo sugebėjimus. Tai jisai man paporino, kad tai, kas duota is Aukštybių dovanai (ta galia ne perkama, o gaunama - kas paneigs?) - tas dovana ir duodama. Žmonės, kurie savo galią naudoja reklamai, jie arba šarlatanai, arba neprotingi. Gavę galią gydyti, jie gauna ir tos galios "vartojimo instrukciją" ir, kaip tėvėlis dziakonas paporino, jei duota galia nuo Dievo, tai Dievas ir pasirūpins, kad pas tą žmogų atvestų tuos, kuriems reikia pagijimo. Va tokiu būdu visos reklamkos - tuščias daiktas, čia tik šarlatano išmislas. Net jei ir duota galia, per bandymą save užsireklamuoti arba, neduok Dieve, užsidirbti iš to, ta galia sumažės arba iš viso bus atimta.
Daug čia jums prirašiau, mano išmintingasis bratkis Andriukas pasakytų: netikėkit jūs ta šarlatanka. Ir taškas
Atsakyti
Girdėjau, kad Naujojoj Akmenėj užkalbėtoja gyvena. Kažkur prie pat kapų. Ji užkalba vandenuką ir liepia jį vartot. Tetos draugė pas ją važinėjo. Sakė, kad patenkinta rezultatais buvo.
Atsakyti
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2007 07 18, 16:03)
žinau keletą gerų užkalbėtojų, tik jau senokai turėjau reikalu, gal nebe visos ir gyvos. sakau jums labai rimtai, jei reikia kontaktu - rasykite az, bet perspelioju, kad tos bobikes gyvena ne vidury Lietuvos, bet pakrastyje. nieko neima jokiu pinigu, tik jei galesit pupirkt gele vazonine, duoneles, cukraus, nu kokiu nors makaronu bobutei. jokiu bizniu is to nedaro jinai....
as pats nesikreipiaubet vienas pazistamas labai giria - jam yra problemos su kojom, daktarai negali greitai tinimo nuimt, tai jisai eina pas ta bobute periodiskai... nu vienzo ji daug visokiu ligu uzkalba
Papildyta:

reikia *milede* pas uzkalbetoja nuvezt, gal pagydys jos negalia, vel atjaunes organizamas ir nebus forume tokia pikta  mirksiukas.gif


As cia kaip ir naujoke siame puslapyje ir nezinau, kaip su Jumis susisiekti ir gauti tos bobutes, kuri uzkalba, adresa ar pan.. Turiu egzema ant veido, isgydyti neimanoma - medicina nepazengusi tiek. Gal galit man e'mail parasyti ar kaip cia paprastai daroma..
mano el.pastas ligita.kuzminskiene@gmail.com
tel. 8 682 16 451
Atsakyti
Rojaus_ mamytė: As cia kaip ir naujoke siame puslapyje ir nezinau, kaip su Jumis susisiekti ir gauti tos bobutes, kuri uzkalba, adresa ar pan.. Turiu egzema ant veido, isgydyti neimanoma - medicina nepazengusi tiek. Gal galit man e'mail parasyti ar kaip cia paprastai daroma..

Nors čia temelė apie abrakadabras, bet šiai mamytei norėčiau pasakyti, kad visokios egzemos, žvynelinės ir pan. odos ligos dažniausiai pasireiškia dėl organizmo užterštumo - nebegalėdamas kitais būdais atsikratyti organizmą žalojančių teršalų, jis pradeda juos šalinti per odą, taip bent kiek stengdamasis sumažinti teršalų kiekį. Taigi patarčiau rimtai užsiimti profesionaliu organizmo valymu, mitybos korekcija, gerti daug švaraus vandens ir kiek galima atsisakyti cheminių vaistų. Esu tikrai girdėjus, kad žmonės taip pasveiksta nuo ilgus metus medikų vadintos "nepagydoma" odos ligos. Juk medikai gydo tik pasekmes, o priežasties neieško. Šiaip ar taip, linkiu sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2007 07 18, 16:03)
žinau keletą gerų užkalbėtojų, tik jau senokai turėjau reikalu, gal nebe visos ir gyvos. sakau jums labai rimtai, jei reikia kontaktu - rasykite az, bet perspelioju, kad tos bobikes gyvena ne vidury Lietuvos, bet pakrastyje. nieko neima jokiu pinigu, tik jei galesit pupirkt gele vazonine, duoneles, cukraus, nu kokiu nors makaronu bobutei. jokiu bizniu is to nedaro jinai....
as pats nesikreipiaubet vienas pazistamas labai giria - jam yra problemos su kojom, daktarai negali greitai tinimo nuimt, tai jisai eina pas ta bobute periodiskai... nu vienzo ji daug visokiu ligu uzkalba
Papildyta:

reikia *milede* pas uzkalbetoja nuvezt, gal pagydys jos negalia, vel atjaunes organizamas ir nebus forume tokia pikta  mirksiukas.gif

labas, gal kas galite patarti kur Klaipėdoje rasti bobučių užkalbančių rožę, mamai baisi rožė ant kojos, ligoninėje gydo visą mėnesį o pagerėjimo nematyti, o jau kalba apie išleidimą namo, nes jie negali laikyti tiek ilgai ligoninėje. baisu pagalvoti kad gali su tokia žaizdota koja išrašyti.
Atsakyti
[quote=Rokiškio_Monstras,2007 07 18, 17:03]
žinau keletą gerų užkalbėtojų, tik jau senokai turėjau reikalu, gal nebe visos ir gyvos. sakau jums labai rimtai, jei reikia kontaktu - rasykite az, bet perspelioju, kad tos bobikes gyvena ne vidury Lietuvos, bet pakrastyje. nieko neima jokiu pinigu, tik jei galesit pupirkt gele vazonine, duoneles, cukraus, nu kokiu nors makaronu bobutei. jokiu bizniu is to nedaro jinai....
as pats nesikreipiaubet vienas pazistamas labai giria - jam yra problemos su kojom, daktarai negali greitai tinimo nuimt, tai jisai eina pas ta bobute periodiskai... nu vienzo ji daug visokiu ligu uzkalba
Papildyta:

Ar galima butu gauti adresus , kur jos gyvena, kontaktus? Pirma karta cia lankausi, nelabai gaudausi dar kur ka ir kasip cia reikia rasyti. Parasau savo el pasta ir lauksiu zinutes, is anksto dekinga lola-26@yandex.ru
Atsakyti
Justiniškėse Vilniuje Gabijos ar Žemynos gatvėje gyvena tokia Marija, ana padėjo, kai buvo bėdų, deja, kontaktų nebeturiu. Ta gera.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 01 28, 15:54)
Justiniškėse Vilniuje Gabijos ar Žemynos gatvėje gyvena tokia Marija, ana padėjo, kai buvo bėdų, deja, kontaktų nebeturiu. Ta gera.

Gabijos ir Zemynos gatves- Pasilaiciuose 4u.gif
Ten tikriausiai Taikos g.
Atsakyti
Labai noreciau gauti kontaktus tokiu bobuciu, kurios neima pinigus, o "gydo" tik uz atsidekojimus. Teko girdeti, kad tos kurios ima pinigus yra nieko vertos, nes uz tokius "gydymus" pinigu negalima imti. Mano sunelis mikcioja, o siais metais i mokykla jau, issigando kai nuo adenoidu dare praputima, ir dabar ieskau pagalbos tokiu budu. Visi psichologu-logopedu patarimai nieko nepadejo. Buciau dekinga gavusi betokia informacija.
Atsakyti
QUOTE(Mamukas31 @ 2009 01 30, 09:24)
Labai noreciau gauti kontaktus tokiu bobuciu, kurios neima pinigus, o "gydo" tik uz atsidekojimus. Teko girdeti, kad tos kurios ima pinigus yra nieko vertos, nes uz tokius "gydymus" pinigu negalima imti. Mano sunelis  mikcioja, o siais metais i mokykla jau,  issigando kai nuo adenoidu dare praputima, ir dabar ieskau pagalbos  tokiu budu. Visi psichologu-logopedu patarimai nieko nepadejo. Buciau dekinga gavusi betokia informacija.

as buvau pas ta Marija is Justiniskiu pries daug metu (7-8) del savo vaiko ir pamaciau ja si rudieni. Jos pasikeitimas mane sokiravo...is energingos, stiprios ir sveikos moters liko tik seselis verysad.gif ji dar priima zmones, bet as supratau, kad visiems padeti neimanoma, kol zmones patys mastyti neprades... ji praktiskai isdalino save dalimis, atidave visa savo energija, meile ir dvasine siluma kitiems... o ji toks pat zmogus, kaip ir mes.
Atraskit jus savyje ta meile, dvasine siluma, tikejima savo jegomis...kad galetumet padeti savo vaikui ir nereikes jums jokiu bobuciu 4u.gif
Jei reikalinga bet kokia informacija, ateikit i sia tema Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-2, netradicinė medicina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 01 30, 12:05)
as buvau pas ta Marija is Justiniskiu pries daug metu (7-8) del savo vaiko ir pamaciau ja si rudieni. Jos pasikeitimas mane  sokiravo...is energingos, stiprios ir sveikos moters liko tik seselis  verysad.gif  ji dar priima zmones, bet as supratau, kad visiems padeti neimanoma, kol zmones patys mastyti neprades... ji praktiskai isdalino save dalimis, atidave visa savo energija, meile  ir dvasine siluma kitiems... o ji toks pat zmogus, kaip ir mes. Atraskit jus savyje ta meile, dvasine siluma, tikejima savo jegomis...kad galetumet padeti savo vaikui ir nereikes jums jokiu bobuciu  4u.gif
Jei reikalinga bet kokia informacija, ateikit i sia tema Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-2, netradicinė medicina 4u.gif


O iš kur žinai, kad būtent ši priežastis nulėmė jos pasikeitimą?
Atsakyti