Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Espace

Vazineju su Renault Clio 1992 metu, variklis 1.2, rida 250 000, pirkau su rida 150 000....Man vazinejant kazkokiu rimtu gedimu nepasitaiko, siaip taisau kol kas viska pats - pakeiciau pora davikliu, monoipurskimo blokeli (del forsunkes), termostata, pora salniku, amortikus, duslintuva, kelis kartus virinau radiatoriu.....Pats jeskau espace 1.9 arba 2.2 .....Kazko ypatingo pasakyti apie prancuzus negaliu - Auto Bild zurnale kartais paligina renaultus su kitom masinom, siaip naujesniose modeliukose su elektronika problemos buna...Na o ko isitikinau pats tai kad prancuziskose priejimai labai blogi (jai ko pakeist pvz nori), del to mechanikai ir nenori jom uzsijimti.....
Atsakyti
O kas gali placiau papasakoti apie Renault Espace, bet 2003 m.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bajadare @ 2008 02 21, 22:39)
O kas gali placiau papasakoti apie Renault Espace, bet 2003 m.?  ax.gif


Aš vairuoju Renault Espace Grant 2003.11mėn. thumbup.gif wub.gif
Gal ir keistokai atrodai kai sėdžiu už tokio "autobuso" vairo, bet jaučiuosi puikai thumbup.gif
Komfortiškas, manevringas, nors ir didelis. Daugiabučių kiemuose per auto dideli kiekį puikiai prasisuku ax.gif
3ltr. dyzelis, mieste 11lrt- 100km, trasoje - 6ltr. thumbup.gif
Aiškku remontas kainuoja, nes garažiniai servisai nelabai apsiima, o ir nesinori ten ponauję mašiną taisyti. Sostena ir Lautramotors kainos doh.gif .
Nors ne taisėm, o tik detales po pirkimo pasikeitėm: variklio diržą, amortizatorius ir dar kažką, kad vėliau bėdų nekiltų smile.gif .......
Pirkom, nes norėjom komforto visai šeimai ir išlošėm.
Atsakyti
Mano broliukas turi ir negali atsidžiaugt. Vieną "sudrožė" nusipirko kitą. teko vairuot, pagal gabaritus gana smagi važinėt. talpi. Tokia šeimos ir kelioninė mašinėlė.
Atsakyti
QUOTE(temide @ 2008 05 09, 16:02)
Mano broliukas turi ir negali atsidžiaugt. Vieną "sudrožė" nusipirko kitą. teko vairuot, pagal gabaritus gana smagi važinėt. talpi. Tokia šeimos ir kelioninė mašinėlė.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
turiu as renault espace, 2.2,dyzeliukas, 2002.11. Kai vyras nusprende nupirkti sita masiniuka, tai as labai priesinausi. Pries tai as istisus penkis metus vazinejau su VW Golf 1993 m.(treciu)- tas tai buvo galvos skausmas- savaite vaziuoji, dvi servise. Isedau pirma karta as i musu Renault- net baisu pasidare! kokia didziule. Po keleto kartu pajutau, kad jis man patinka. Ir vietos daug, ir manevringas, ir kuro sunaudoja nedaug, o jau visas komfortas viduje- PASAKA! Yra 6 oro pagalves ir 7 sedynes. O ka as galiu pasakyti apie tuos senuosius espacus- jie ir yra senieji! Taburetes! Mano uosvis turi antra Espaca- gal 1993 metu- taburete, net lyginti nesinori su manuoju. Trecias Espacas turi savo problemele- elektronika. Mes irgi nupirke keitem sankabos cilindrus- 2 (hidraulika)- tai juos pirkom tik Renault centre ir kainavo kiekvienas nuo 400 iki 600 lt. Po to teko pakeist rakta- kortele, tai ji irgi kainavo 600 lt. Bet tokius dalykus tvarkysi karta gyvenime. O detales yra tokios brangios naujam automobiliui, nes Renault koncernas teises i detaliu gamyba parduoda tik praejus 8 metams po automobilio isleidimo (taip vyrui sake Renault centre), todel jokiu MADE IN CHINE nenupirksi, o is kitos puses pagalvojus ar verta. Pirksi pigiai ir naudosi trumpai. O del paties vairavimo, tai as patenkinta. Vyrai vairuotojai su pavydu vis nuzvelgia kur sankryzoje! O man malonu! Ir ziuri i visus is virsaus! Jei seimos biudzetas leidzia, tai siulau pirkti! thumbup.gif
Atsakyti
Norečiau tokio miniveno
Atsakyti
As kolkas tik gerai atsiliepiu apie 2004 m pirkta nauja Espace thumbup.gif Atrodo ispudingai,komfortas 5 asmenu seimai thumbup.gif erdvus,manevringas,galingas thumbup.gif Garantija 3 m atlaike puikiai,dabar tenka apsilankyti servize,neneigiu... ax.gif Bet jau laikas ir keisti,o i koki vat cia jau problema...
Atsakyti
Mes ir turim reanault espace 1998m 3lt, tai masiniukas liux. Pradzioje turejom truputi bedu, bet nedideliu kaip ir kiekvienai masinai. Bet visumoj labai patenkinti. As ir pradzioj labai nenorejau, nes didelis labai, o dabar sau vaziuoju ir vargo nematau. Vyrukai tik nuziurineja, nu zodziu faina ir masiniukas jega smile.gif
Atsakyti
Labutis mane domina kiek valgo nuo 2000 m 1.9 ir 2.2 dyzeliukai
kiek supratau 3.0 jama 11-6
Laukiu pasisakymu
dekui.
Atsakyti
Na vis dar laukiu pasisakymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bajadare @ 2008 02 21, 22:39)
O kas gali placiau papasakoti apie Renault Espace, bet 2003 m.?  ax.gif

vazineja mano vyras su senesniu RE, jokiu probelemu ir jokiu rimtesniu gedimu nebuvo per visus tuos metus, labai patenkintas tikrai, nor ta masina buvo naudojama kaip krovinine - oi kiek ji mate smile.gif
Atsakyti