Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Espace

Turiu 2001 metu Renault Espace 1,9 tdi dyzeliuka. man tai ciki, bet vis kiti kritikuoja ir pan. juk yra ir 2,2 dci, tai nzn, kuris geresnis ar 1,9 tdi ar 2,2, dci. Tai va noreciau nuomoniu apie si masiniuka.. smile.gif
Dar draugas turi 1993m. espace, bet ten su juo labai dideles problemos.. verysad.gif
Atsakyti
RENAULT yra gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bercike @ 2007 05 05, 12:24)
RENAULT yra gerai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Prieštarauju ir pefrazuoju: Renault yra pakenčiamai bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 13:46-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 05 05, 13:46)
Prieštarauju ir pefrazuoju: Renault yra pakenčiamai  bigsmile.gif

nu as konkreciai apie Espace klausiau ax.gif
Atsakyti
Turejau ir as Espace'a ... iki siol prisimindama kad teko parduot asaros kaupiasi smile.gif Labai man faina buvo masinyte! Nei daug kuro sunaudodavo... tik kad luzta jie labai daznai.. vienam servise pora tikrai but, o tai ir visi 7 stoves.. Ir tie luziai atsiranda staigiai ir nepataisomai...
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 12:46-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 05 05, 12:46)
Prieštarauju ir pefrazuoju: Renault yra pakenčiamai  bigsmile.gif


...as darsyk perfrazuoju: Renault Espace yra laabai blogai schmoll.gif . Nebent turi savo nuosava universalu autoservisa. Mes turim espasa jau keturis metus, aisqu sena (1993). Ispudis toks: nu vaziuot tai super patogu: sedi aukstai, salonas puikiai isplanuotas, gali persukiot sedynes; traukia puikiai (pas mus 2.2) ; musu masinukas atkentejo 3 uzsienio keliones po mazdaug 3500 km ir jautemes privilegijuoti lyginant su tais kas vaziavo mazesnem masinom. Bet jau kiek visko luzo, ir kaip reikejo rasti kas taisys (visi meistrai isgirde kad RE iskart pakeisdavo mina is malonios i rugscia ir staiga surasdavo kad turi nu laabai daug darbo) ... Ir kaip skaudejo pinigine kai reikejo moketi... Zodziu ir priesui nelinkeciau, dabar parduosim 'ant daliu' ir ieskosim nebeprancuziskos masinos verysad.gif
Atsakyti
Gal dar kas turit kokiu atsiliepimu.ar tikrai ne verta pirkti tokia masina?Labiau domina 96-97m. dyzeliukai.
Atsakyti
mes taip pat ieskomes nuo 98-99m. renault espace dyzeliuko..kaip detales, ar brangios, ar sunku rasti? kokiu dar turit pastebejimu apie sias masinas: privalumu/trukumu? butume labai dekingi 4u.gif
Atsakyti
Mano pusbrolio atsiliepimas: " per 3 eksplotavimo metus liko neardyta tik ratai ir veidrodėliai...Visa kita - perrinkta, remontuota, revizuota, tvarkyta.....
Ir dabar dar šiurpas krato, kai tokią kur nors pamatau..."
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 01 22, 11:16)
Mano pusbrolio atsiliepimas: " per 3 eksplotavimo metus liko neardyta tik ratai ir veidrodėliai...Visa kita - perrinkta, remontuota, revizuota, tvarkyta.....
Ir dabar dar šiurpas krato, kai tokią kur nors pamatau..."


o metai kokie to pusbrolio masinytes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ewwe @ 2008 01 23, 00:55)
o metai kokie to pusbrolio masinytes? smile.gif


Metai - 1993... smile.gif senoka, aišq...Jis pirko ją 2000m. o pardavė 2003m. tobiš parduodant po visų vargų jai buvo 10m. Nei daug nei mažai....
O aš tuo metu važinėjau mazda 626 ...1985 metukų...Pardaviau tik 2006m. visiškai gerą...Ir dabar dar man jos gaila...Jokių problemų nebuvo su ja.
Atsakyti
Ne į temą, bet pamastymas apie renault....ir senienas.
Brolis kaime turi renault 21 nevada 1990m. Nu mašina, kaip ir nieko, tsakant su problemom, bet pagrindinė transporto priemonė...buvo.
Paskui sugalvojo kad reikia ir "darbinio" transporto - važinėt į laukus pas karves, vežiot viedrus, bidonus ir melžimo aparatūras.Buvo beveik už dyka nupirktas NISSAN BLUEBIRD 2,0l dyzelis. - 1984m. - po avarijos, kėbulas sutvarkytas tik nedažytas...,
Nudažėm namų salygom patys -( pofig, karvės nesibaidys gal)...
Sutvarkius ir surinkus viską galutinai paaiškėjo, kad tai puiki mašina...žvyrkeliuose niekas nebilda, nebarška, stabili, erdvi, patogi, šilta....(renuškė - bilda, barška, nestabili, šalta, na nors erdvi ir vairuotojo vieta patogi...)
Matoriukas dirba kaip laikrodukas, kuriasi per visus šalčius, tepalo nedegina,nors skaitliukas rodo jau virš 500 tkm...(renuškė - 258 tkm, varikliui jau senatvės požymiai ryškūs).
Kuras - tik žalia saliūra, kurios sudegina juokingą kiekį...Traukos ne fontanai, bet ...nelabai TEN jos reikia
Tai dabar renuškė vežioja viedrus ir bidonus, o nissan užėmė garbingą vietą garaže....
Renuškei važiuoklė jau net nežinau kiek kartų perrinkta,...nissanui per tris metus nedaryta NIEKO..Ir nėr žinių, ar išvis kada kas daryta....

Nors čia renkasi turtingos ponios, kurioms tokia technika šypseną kelia,...bet faktas tas, kad renault patikimumu neblizga ir geros kol naujos....
Atsakyti