Įkraunama...
Įkraunama...

IUI statistika

Apklausa: Ar padėjo IUI? (207 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Natali,jei neklystu,aš Tave mačiau per "Nomedos" laidą.Tu tąsyk kalbėjai,kad trokšti susilaukti tik savo kūdikio.Kaip suprantu,Tau pavyko,sveikinu! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano statistika tokia: Dariausi 3 IUI, visos nesekmingos. Tik va linkus manyti (gal is nevilties?) , kad jos nera labai reiksmingos, nes visas dariau pas Pleskaciauska fool.gif
Dabar darausi tyrimus ir kovo pradzioje IUI, si karta klinikoj.

Butinai parasysiu kokie bus rezultatai.

Beje, pagal info, kuria turiu as, IUI 2,3,4 kartus yra didesne tikimybe pastoti nei pirma karta. Taip, kad tos, kurios dare tik viena karta, nepraraskit vilties (o ir kitos irgi smile.gif ).

P.S. Gal kas nors gali ka nors pasakyti apie ROGALSKIO klinika?

Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2005 02 17, 15:21)
Sveikos,

mano statistika tokia: Dariausi 3 IUI, visos nesekmingos. Tik va linkus manyti (gal is nevilties?) , kad jos nera labai reiksmingos, nes visas dariau pas Pleskaciauska  fool.gif
Dabar darausi tyrimus ir kovo pradzioje IUI, si karta klinikoj.

Butinai parasysiu kokie bus rezultatai.

Beje, pagal info, kuria turiu as, IUI 2,3,4 kartus yra didesne tikimybe pastoti nei pirma karta. Taip, kad tos, kurios dare tik viena karta, nepraraskit vilties (o ir kitos irgi smile.gif ).

P.S. Gal kas nors gali ka nors pasakyti apie ROGALSKIO klinika?

Užuojauta dėl Pleskačiausko, man noris jį gun_bandana.gif už tokius nevaisingumo gydymo metodus.
Atsakyti
QUOTE(Titti @ 2005 01 24, 13:33)
Natali,jei neklystu,aš Tave mačiau per "Nomedos" laidą.Tu tąsyk kalbėjai,kad trokšti susilaukti tik savo kūdikio.Kaip suprantu,Tau pavyko,sveikinu! thumbup.gif



Titti,

Labai atsiprašau, kad taip pavėluotai perskaičiau tavo žinutę... doh.gif
Ačiū labai už gerus žodžius ir sveikinimą. Dar pavyko tik pastoti mirksiukas.gif nestuke.gif, bet tikiuosi, kad po kelių savaičių jau turėsiu savo dukrytę... biggrin.gif

Ačiū labai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2005 02 17, 15:21)
Sveikos,

mano statistika tokia: Dariausi 3 IUI, visos nesekmingos. Tik va linkus manyti (gal is nevilties?) , kad jos nera labai reiksmingos, nes visas dariau pas Pleskaciauska 

Beje, pagal info, kuria turiu as, IUI 2,3,4 kartus yra didesne tikimybe pastoti nei pirma karta. Taip, kad tos, kurios dare tik viena karta, nepraraskit vilties (o ir kitos irgi smile.gif ).





Kristik,

Drįstu nesutikti su tavo informacija. Kiek teko skaityti mokslinių tyrimų rezultatų - IUI efektyvumas didesnis po pirmos procedūros, tačiau labai daug priklauso nuo diagnozės, stimuliacijos būdo ir laiko ir visų kitų smulkmenų (pvz., tokių kaip gydytojo kompetencija ir pan.).

Labai pritariu tam, kad po pirmos nesekmės nereikia prarasti vilties. Bet ir nepatarčiau daryti IUI iki begalybės. Tai, deja, neturi prasmės...
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2005 02 17, 15:21)
Sveikos,

mano statistika tokia: Dariausi 3 IUI, visos nesekmingos. Tik va linkus manyti (gal is nevilties?) , kad jos nera labai reiksmingos, nes visas dariau pas Pleskaciauska  fool.gif
Dabar darausi tyrimus ir kovo pradzioje IUI, si karta klinikoj.

Butinai parasysiu kokie bus rezultatai.

Beje, pagal info, kuria turiu as, IUI 2,3,4 kartus yra didesne tikimybe pastoti nei pirma karta. Taip, kad tos, kurios dare tik viena karta, nepraraskit vilties (o ir kitos irgi smile.gif ).

P.S. Gal kas nors gali ka nors pasakyti apie ROGALSKIO klinika?


turiu komentarų biggrin.gif
pati pas Pleskačiauską dariau 5-6 IUI. Atsiprašant ,šššššššššš, Ten daugiau niekada neik.
Bogdanskienės klininkoje dariau 6 iUI. 5 nesėkmingos, o viena, kurią atliko Rogalskis buvo sėkminga, deja, pastojimas kiaušintakyje. Mano nuomonė apie Rogalskį pati geriausia. Ši, sėkmingoji IUI, buvo antra daryta B. klinikoje.
Atsakyti
Mano požiūris į IUI neigiamas. Dariausi 3 dvigubas IUI - nesėkmingai. Vaisingumo klinikos daktarai man rekomendavo darytis dirbtinį apvaisinimą, esą praktiškai tik taip galėsiu pastoti. Abu su vyru nusprendėm kuriam laikui pamiršti nevaisingumo problemas ir atsipalaidavę mėgavomės gyvenimu (juolab, kad vieną dukrytę jau turime). Praėjo trys mėnesiai, ir ką Jūs manot - AŠ LAUKIUOSI!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(DiRima @ 2005 02 22, 09:40)
Mano požiūris į IUI neigiamas. Dariausi 3 dvigubas IUI - nesėkmingai. Vaisingumo klinikos daktarai man rekomendavo darytis dirbtinį apvaisinimą, esą praktiškai tik taip galėsiu pastoti. Abu su vyru nusprendėm kuriam laikui pamiršti nevaisingumo problemas ir atsipalaidavę mėgavomės gyvenimu (juolab, kad vieną dukrytę jau turime). Praėjo trys mėnesiai, ir ką Jūs manot - AŠ LAUKIUOSI!!!!!!!


DiRima,

Nuoširdžiai sveikinu!!!
4u.gif
Atsakyti
Liucile, kaip laikaisi? Atleisk, kad neatsakiau dėl dvigubos IUI - gydytojų nuomonės labai skirtingos, taigi aš juo labiau nežinau blush2.gif
Atsakyti
Nėra čia ką atleisti Daiva mirksiukas.gif , žinai gydytoja ir pati nežinojo kaip čia geriau padarius. Bet kadangi sekančia diena po IUI vienas folikulas buvo sproges o kitas dar ne, tai pasidariau ir dviguba smile.gif . Bet šiandien jau jaučiu pms -ą sad.gif . Taigi manau laikas pradėti nusiteikinėti laparoskopijai, nes pati sau esu pažadėjusi - dvi IUI - laparoskopija - toliau nežinau, priklausys nuo laparosk. rezultatų. Nežinau, gal ir kvailas planas.
Beje Daiva, paskutiniam "moters savaitgaly" mačiau tave ir tavo geriausią didčkį draugą smile.gif , labai liuks abu atrodot 4u.gif
Atsakyti
liucile, dar nepasiduok, gi dar nera mmm. Gi visom merginom, kuriom pavyko IUI taip pat maude pilva kaip pries mmm. Taip, kad dar turek vilties
Atsakyti
Nėštukės jaučia lygiai tokį patį "PMS" - juk ir vienu, ir kitu atveju hormonai "žaidžia"...Aš jau va rodos tuoj visus kampus apvemsiu - ko ne nėštumas biggrin.gif , o ryt poryt mmm atkeliaus....
Atsakyti