Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

tai, kad nieko as dar neprisizirziau tongue.gif

dar gi tik 13 dpo siandien.

bet zinok tikrai per maza buvo visad, as gi su 4IUI kai verkiau, kad cia blogai su ta gleivine taip ir buvo, paskui IUI darymo diena buvo viskas idealu, vyras thumbup.gif , pas mane thumbup.gif , su gydytoja dziaugemes, kad nu dabar tai pavyks, o gavosi nieko, o va 5IUI as jau nebesitikejau, tiesiog pradejau galvot apie IVF. tik gydytojos ikalbeta ta 5IUI dariausi, nes jau abi galvojom, kad nelabai kas be IVF gausis.
Atsakyti
Zirzalėle, super thumbup.gif greičiau tą tyrimą pasidaryk ir mums rezultatus pranešk... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 08:28)
tai, kad nieko as dar neprisizirziau  tongue.gif

dar gi tik 13 dpo siandien.

bet zinok tikrai per maza buvo visad, as gi su 4IUI kai verkiau, kad cia blogai su ta gleivine taip ir buvo, paskui IUI darymo diena buvo viskas idealu, vyras  thumbup.gif , pas mane  thumbup.gif , su gydytoja dziaugemes, kad nu dabar tai pavyks, o gavosi nieko, o va 5IUI as jau nebesitikejau, tiesiog pradejau galvot apie IVF. tik gydytojos ikalbeta ta 5IUI dariausi, nes jau abi galvojom, kad nelabai kas be IVF gausis.

thumbup.gif tyliai tyliai laikau kumstukus uz tave wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 26 balandžio 2007 - 08:16
Zirzalele, prisidirbai wub.gif
Atsakyti
Na, zirzalėlė, ir tavo nestuke.gif eilė atėjo mirksiukas.gif O tu taip bijojai. Sako, kad kažkada vis tiek turi pasisekt, jei labai atkakliai sieki to tikslo tik visoms skirtingu laiku ir skirtingais metodais. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 08:28)
tai, kad nieko as dar neprisizirziau  tongue.gif


Zirzalėle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 26, 10:16)
thumbup.gif tyliai tyliai laikau kumstukus uz tave wub.gif

Labutis, o kokia tavo gleivinė buvo? g.gif Bo mano irgi maža...vakar žiūrėjo 5,6, dugne 6, man su kiekviena IUI mažesnė.Pirmąkart 6,2 buvo schmoll.gif
Atsakyti
Zirzalėlė, wub.gif wub.gif , brač naujienos wub.gif Lauksim tęsinio wub.gif
Atsakyti
as gi tik vos vos prisidirbau 4u.gif
gi tik biski nestuke.gif

Laukiukas,

mano per sia IUI geriant estrofema buvo 9, o kiek pries tai kai ziurejo ciklo dienom nepamenu, bet buvo mazesne. si kart as estrofema, gal nuo 3 geriau, o clost nuo 5cd. +gonal dar 5 po 75 leidausi.

Tikuosi tesinys bus, ryt jau bent apytiksliai zinosiu i kuria puse tesiasi. tiesa sakant as vis dra nesuprantu as as jau tikrai ar dar ne.nesitiki dar

p.s. nepykit jei nedekosiu, bent kol kas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 26 balandžio 2007 - 10:16
o kaip su sperma reikalai buvo? viskas pasitaise? 4u.gif

QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 11:14)
as gi tik vos vos prisidirbau  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 25, 21:06)
jus dar palaukit as dar penktadieni hcg pakartosiu ir jei viskas ok paskambinsiu gydytojai, tada pas ja nueisiu ir pusliuka bent pradziai pamatysiu tada patikesiu, dabar dar ne. o gal loboratorija suklydo, man gi mmm turi sestadieni ateit, as dar ju ribos neperzengiau  blush2.gif
bet jeigu ir pasiseks busiu didziausia tryzniotoja visam musu skyrely, prizadu  notworthy.gif



As irgi galvojau kad suklydo, pasidariau testa - silpna silpna juostele pamaciau smile.gif

Super naujiena biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 26, 10:52)
As irgi galvojau kad suklydo, pasidariau testa - silpna silpna juostele pamaciau smile.gif

Super naujiena  biggrin.gif  4u.gif


aha tau gerai, o as va ka tik dariau rapipreg, net silponos nerodo. visgi matyt klaida laboratorijos, eina syyykt. verysad.gif



oi oi, man irgi pasirodo silpna rodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 26 balandžio 2007 - 11:10