Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

o man reik konsultacijos, tik tylios gerai.
sian 12d, po IUI (balandzio 13 buvi iui) hcg 35,04 daryta geromedoj. laborante sake, kad nestumas yra ir antra savaite norma nuo 20 iki 400 berods, galines ribos neuzfiksavau. ar gali but cia vaistu likuciai ovitreli leidausi pries iui mazdaug pries 38 val. tai nuo ovitrelio susileidimo jau butu apie 14 dienu. kas man yra? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 25, 19:57)
o man reik konsultacijos, tik tylios gerai.
sian 12d, po IUI (balandzio 13 buvi iui) hcg 35,04 daryta geromedoj. laborante sake, kad nestumas yra ir antra savaite norma nuo 20 iki 400 berods, galines ribos neuzfiksavau. ar gali but cia vaistu likuciai ovitreli leidausi pries iui mazdaug pries 38 val. tai nuo ovitrelio susileidimo jau butu apie 14 dienu. kas man yra?  blink.gif


tyliai tyliai, bet su sypsena galiu pasakyt, kad tikrai ne ovitrelio likuciai. jie per 10 dienu pasisalina lygtai. tai turbut bus geros naujienos wub.gif kaip smagu
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 25, 19:57)
o man reik konsultacijos, tik tylios gerai.
sian 12d, po IUI (balandzio 13 buvi iui) hcg 35,04 daryta geromedoj. laborante sake, kad nestumas yra ir antra savaite norma nuo 20 iki 400 berods, galines ribos neuzfiksavau. ar gali but cia vaistu likuciai ovitreli leidausi pries iui mazdaug pries 38 val. tai nuo ovitrelio susileidimo jau butu apie 14 dienu. kas man yra?  blink.gif


Zirzalele, cia ne ovitrelis... schmoll.gif
Jo lieka mazdaug 2, 3 gali likt. Bet ne 35...
Kaip smagu girdeti... thumbup.gif
Tyliai dziaugiuosi hihihi.gif...
Laikau kumstukus. wub.gif
Nebijok, zirzalele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 25 balandžio 2007 - 19:27
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 25, 19:07)
tyliai tyliai, bet su sypsena galiu pasakyt, kad tikrai ne ovitrelio likuciai. jie per 10 dienu pasisalina lygtai. tai turbut bus geros naujienos  wub.gif  kaip smagu

oi oi as dar nezinau, as bijau. bijau.gif kazko tai man tas hcg mazokas jei jau istiesu pasiseke. penktadieni kartosiu ziuresiu ka rodo, gal cia tik siaip saulute trumpam nusisypsojo pomidorai2.gif
as gi is tos nuostabos uzmirsau paklaust kaip tas savaites skiciuoja nuo pastojimo ar nuo paskutiniu mmm dienos. oi ziopla as kokia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 25 balandžio 2007 - 19:16
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 25, 20:14)
oi oi as dar nezinau, as bijau. bijau.gif kazko tai man tas hcg mazokas jei jau istiesu pasiseke. penktadieni kartosiu ziuresiu ka rodo, gal cia tik siaip saulute trumpam nusisypsojo pomidorai2.gif
as gi is tos nuostabos uzmirsau paklaust kaip tas savaites skiciuoja nuo pastojimo ar nuo paskutiniu mmm dienos. oi ziopla as kokia  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dar vienai prasideda trizna... lotuliukas.gif
Nestumo savaites skaiciuoja dvejopai - galima ir nuo pastojimo datos - tada nescia busi 38 sav. O jei nuo paskutiniu mmm datos - tai 40 sav. Ginekologai skaiciuoja daugiausia nuo paskutiniu mmm datos. tada visiems viskas aisku buna.
I dekreta 30 sav., tai jei zinai pastojima, ka mes, gudruoles, zinome, tai gali pasitikslinti gimdymo data... nestuke.gif
Kaip dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 25, 19:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Dar vienai prasideda trizna... lotuliukas.gif
Nestumo savaites skaiciuoja dvejopai - galima ir nuo pastojimo datos - tada nescia busi 38 sav. O jei nuo paskutiniu mmm datos - tai 40 sav. Ginekologai skaiciuoja daugiausia nuo paskutiniu mmm datos. tada visiems viskas aisku buna.
I dekreta 30 sav., tai jei zinai pastojima, ka mes, gudruoles, zinome, tai gali pasitikslinti gimdymo data...  nestuke.gif
Kaip dziaugiuosi  4u.gif


a jo tau tai dabar juokinga, kai ant nosies gimdimas lotuliukas.gif

o man tai ne juokai galvoj, nes as gi turejau zinot, kada as nestuke.gif as gi jaust turejau, kad pavyko, o sian emiau ir siaip ant bajerio nuejau to hcg darytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 25 balandžio 2007 - 19:57
Zirzalele wub.gif
Atsakyti
jus dar palaukit as dar penktadieni hcg pakartosiu ir jei viskas ok paskambinsiu gydytojai, tada pas ja nueisiu ir pusliuka bent pradziai pamatysiu tada patikesiu, dabar dar ne. o gal loboratorija suklydo, man gi mmm turi sestadieni ateit, as dar ju ribos neperzengiau blush2.gif
bet jeigu ir pasiseks busiu didziausia tryzniotoja visam musu skyrely, prizadu notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 25, 21:06)
jus dar palaukit as dar penktadieni hcg pakartosiu ir jei viskas ok paskambinsiu gydytojai, tada pas ja nueisiu ir pusliuka bent pradziai pamatysiu tada patikesiu, dabar dar ne. o gal loboratorija suklydo, man gi mmm turi sestadieni ateit, as dar ju ribos neperzengiau  blush2.gif
bet jeigu ir pasiseks busiu didziausia tryzniotoja visam musu skyrely, prizadu  notworthy.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Oi oi oi, kiek cia visokiu dar pribumbasu padaryt reikia... lotuliukas.gif biggrin.gif
"Isitikinsiu, pusliuka pamatysiu, paskui sirdute, paskui embrioniuka, paskui kaip kojom rankom mala, paskui judesius pajausiu... Ir tt."...
Kol pensijon isleisi, ane? mirksiukas.gif
Nori pasakyt, kad jau mmm yra ir siaip sau nuejai hcg pasidaryt?
Ar vis tik mmm nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 25, 20:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Oi oi oi, kiek cia visokiu dar pribumbasu padaryt reikia...  lotuliukas.gif  biggrin.gif
"Isitikinsiu, pusliuka pamatysiu, paskui sirdute, paskui embrioniuka, paskui kaip kojom rankom mala, paskui judesius pajausiu... Ir tt."...
Kol pensijon isleisi, ane? mirksiukas.gif
Nori pasakyt, kad jau mmm yra ir siaip sau nuejai hcg pasidaryt?
Ar vis tik mmm nera? g.gif


ne nera mmm.
o kodel butent siandien dariau hcg ir butent hcg, o ne paprasta testa tai neklauskit nezinau. nusprendziau, kad siandien pasidarau ir tiek.
man mmm turetu pagal grafika sestadieni pasirodyt, bet po penktadieni hcg manau tiksliau zinosiu laukt ju sestadieni ar ne.
Erode, jei as siandien pridaviau kraujuka apie 17 val. tai penkatdieni norint suzinot ar viska ok, man reiketu irgi panasiu laiku priduot, ar galiu ir is ryto?
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 25, 21:50)
Erode, jei as siandien pridaviau kraujuka apie 17 val. tai penkatdieni norint suzinot ar viska ok, man reiketu irgi panasiu laiku priduot, ar galiu ir is ryto?

Gali ir is ryto, jau matysis paaugimas. 2 gubas gal dar nebus, taciau tendencija augti jau bus aiski.
thumbup.gif
Atsakyti
Zirzalėle, prisizirzei, "aš niekaip, man gleivinė per maža,..." biggrin.gif
o dėl laboratorijų jos nebent į mažąją pusę klysti gali ir <1 nustatinėt... o kitaip niekaip 4u.gif tai kad augam...augam...augam... thumbup.gif
Atsakyti