Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Ina_ @ 2007 04 25, 12:40)
Man darė su narkoze. Net kalbos nebuvo, kad be jos. Gydytoja pasakė, kad procedūra skausminga, pasiūlė su narkoze, aš iškart sutikau, nes baisiai bijau visokių panašių dalykų...  ax.gif

o aš dariausi be narkozės ir tikrai nemanau, kad mūsų abiejų pasirinkti variantai vienas už kitą blogesni... ir kodėl nepaklausus, kaip patartų konkretus gyd... g.gif kas tame kvailo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 24, 10:46)
ax.gif  o as tai kaip tavo vyras  doh.gif 
paniskai bijau adatu, todel kol pregnyli 2 kartus leido vyras- dar galejau kentet. bet kai pries 3 IUI paskyre gonali -  blink.gif  vajetau... vyras turejo grizti is darbo baliuskos net, kad suleistu - negaliu pati, nors tu ka  lotuliukas.gif


biggrin.gif jo, sitacija gera biggrin.gif
As irgi paniskai bijojau adatu ir niekad negaledavau sau pati susileisti. PAmenu mmm ziauriai skaudzios, padeda tik leidziamas ketanovas, nieko salia nera, o pati susileist negaliu biggrin.gif
Bet kai 5 IUI daktare paskyre vaistus susileisti 1 val nakties, o vyras buvo komandiruotei - turejau ryztis - arba bijau ir toliau ir IUI gali nepavykti, arba bandom lauktis vaikelio biggrin.gif Susileidau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 25, 13:43)
o aš dariausi be narkozės ir tikrai nemanau, kad mūsų abiejų pasirinkti variantai vienas už kitą blogesni... ir kodėl nepaklausus, kaip patartų konkretus gyd...  g.gif kas tame kvailo  doh.gif


as taip pat dariau be narkozes...bet man uzspazmavo abu kiausintakius nuo skausmo...(tai paaiskejo tik po laporaskopijos). Tai buvo nusivilimo, o pasirodo be reikalo...kiekvienas organizmas savaip reaguoja....Nu as cia ne i tema siam skyrelyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 25, 13:11)
as taip pat dariau be narkozes...bet man uzspazmavo abu kiausintakius nuo skausmo...(tai paaiskejo tik po laporaskopijos).  Tai buvo nusivilimo, o pasirodo be reikalo...kiekvienas organizmas savaip reaguoja....Nu as cia ne i tema siam skyrelyje smile.gif

daug ką daro ir psichologija... tipo.. ale.. nusiteikimas.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 25, 12:43)
o aš dariausi be narkozės ir tikrai nemanau, kad mūsų abiejų pasirinkti variantai vienas už kitą blogesni... ir kodėl nepaklausus, kaip patartų konkretus gyd...  g.gif kas tame kvailo  doh.gif

Tai aišku, kad abu būdai galimi ir geri, tik vat tokiais atvejais ir noris sulaukt gydytojo patarimo ir paaiškinimo, kaip konkrečiu atveju geriau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 04 25, 13:08)
biggrin.gif  jo, sitacija gera  biggrin.gif
As irgi paniskai bijojau adatu ir niekad negaledavau sau pati susileisti. PAmenu mmm ziauriai skaudzios, padeda tik leidziamas ketanovas, nieko salia nera, o pati susileist negaliu  biggrin.gif
Bet kai 5 IUI daktare paskyre vaistus susileisti 1 val nakties, o vyras buvo komandiruotei - turejau ryztis - arba bijau ir toliau ir IUI gali nepavykti, arba bandom lauktis vaikelio  biggrin.gif  Susileidau  4u.gif


Saunuole 4u.gif mano akimis tai net didvyre lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 25, 10:38)
o šiaip tas suderinamumo testas iš tiesų pieva... gavus bet kokį rezultatą, galima įvairiai jį interpretuoti, tai kaip ir nebesiūlo balti chalatai mums jų darytis...
pas mus panaši situacija, tai aš sau užsirašiau imuninis nesuderinamumas ir bandom žaisti su iui  ax.gif


Zulika, o kodėl tas suderinamumo testas - pieva? Nes pas mus daugiau jooookių problemų nerado, tik šitą... Tai aš tuo testu labai patikėjau... O dabar net nebežinau ką galvoti... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dri: 25 balandžio 2007 - 13:42
QUOTE(agnieshska @ 2007 04 25, 12:02)
Na kaip pavyzdį:

Kai Klimas siuntė darytis gimdos nuotraukos: Aš jo paklausiau - Kaip geriau darytis šią nuotrauką su narkoze ar be?
Ta patį kartą nustatė man pienligę ir rašydamas žvakučių receptą sako:
Cituoju "Aš jums išrašysiu žvakučių, bet kad jau tiek daug klausinėjate, ar žinote ką su žvakutėmis daryt?"
Šitas jo klausimas buvo pasakytas piktai ir labai mane įžeidė.
Mano manymu aš tikrai jo nepaklausiau nieko kvailo, kad reiktų šaipytis.
Tuo labiau, kad nesu kvaila, po mėnesio baigiu antra aukštaji.
Ir šiaip ne paauglė esu.
Manau, kad iš jo pusės negražu.


doh.gif doh.gif Aš iš vis nemokėčiau už tokią konsultaciją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 25, 14:41)
Zulika, o kodėl tas suderinamumo testas - pieva? Nes pas mus daugiau jooookių problemų nerado, tik šitą... Tai aš tuo testu labai patikėjau... O dabar net nebežinau ką galvoti... g.gif  g.gif  g.gif

diagnozė nėra š... bet pats testas... nu jei nieko kito neranda, tai ir paišo -imuninis nesuderinamumas,
tas testas atlikti baisiai teisingai yra sudėtinga...
mums ir be testo pripaišė diagnozę...
Atsakyti
Merginos, paskaitai IVF skyrelį, tai taip džiugu, daug nestuke.gif , pamenu pas mus Babulka šiame skyrelyje sedėjo, vargo su tomis IUI, o dabar šaunuolė, pirmas IVF bac, ir nėštukė. *****, kad pas mus bent jau panašiai būtų, deja deja.

Atsakyti
smile.gif+2007 04 25, 15:30-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 25, 15:30)
Merginos, paskaitai IVF skyrelį, tai taip džiugu, daug  nestuke.gif , pamenu pas mus Babulka šiame skyrelyje sedėjo, vargo su tomis IUI, o dabar šaunuolė, pirmas IVF bac, ir nėštukė. *****, kad pas mus bent jau panašiai būtų, deja deja.

..kiekvienam savas metodas į laimę...
Atsakyti
smile.gif+2007 04 25, 15:30-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 25, 15:30)
Merginos, paskaitai IVF skyrelį, tai taip džiugu, daug  nestuke.gif , pamenu pas mus Babulka šiame skyrelyje sedėjo, vargo su tomis IUI, o dabar šaunuolė, pirmas IVF bac, ir nėštukė. *****, kad pas mus bent jau panašiai būtų, deja deja.


Nesizaveciau taip tais rezultatais... Tikimybe IVF yra didesne, bet ir kruvis organizmui, kruvis finansams yra didesnis.
Sedziu, ir galvoju, kodel tos IUI tokios neefektyvios?
Bet efektyvios kai kurioms, kurioms to uztenka.
Gal blogai istiriamos moterys pries IUI?
Tiesiog as. Tu pabandyk pagalvoti, kas bus, jei nepastosi po pirmo IVF? Kas tada?
Atsakyti