Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 05 14, 15:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 15:23)
beja, kad neliktų jokių klaustukų šiame IUI reikale, po darbo važiuoju pasidaryti HCG, tuomet bus galutinai ramu ir galėsiu padėti tašką.


Tiesiog aš, kaip hcg tyrimas? unsure.gif
Atsakyti
sveikos, mergytes, ir as greit isiterpsiu i jusu rateli.Dar nezinau kada, bet jau mano gydytojas pradejo intensyviai IUI siulyti. Tai vat sulaukiu mmm ir suzinau ar darom IUI ar dar bandome natur produkt. Jei iskils kokie kvaili klausimai apie IUI nepykit, nes tik dabar kai susidursiu pradedu dometis.
Mano pirmas klausimas: ar IUI daro kita diena po tarkim Ovritelio suleidimo? Kaip jus suderinat tuos IUI su darbu? Galbut biuletenius isduoda? Nes kai as pagalvoju kad kokias dvi dienas man teks praleisti vilniuje (esu siauliete) tai apie darba tik pasvajot sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 05 14, 20:08)
sveikos, mergytes, ir as greit isiterpsiu i jusu rateli.Dar nezinau kada, bet jau mano gydytojas pradejo intensyviai IUI siulyti. Tai vat sulaukiu mmm ir suzinau ar darom IUI ar dar bandome natur produkt. Jei iskils kokie kvaili klausimai apie IUI nepykit, nes tik dabar kai susidursiu pradedu dometis.
Mano pirmas klausimas: ar IUI daro kita diena po tarkim Ovritelio suleidimo? Kaip jus suderinat tuos IUI su darbu? Galbut biuletenius isduoda? Nes kai as pagalvoju kad kokias dvi dienas man teks praleisti vilniuje (esu siauliete) tai apie darba tik pasvajot sad.gif


Sveikute 4u.gif

Tikiuosi, kad ilgai neužsibūsi šiame skyrelyje ir greitai tapsi nestuke.gif
O dėl klausimų tai klausk drąsiai - čia mergaitės visos labai draugiškos ir kantriai atsakinėja į užduodamus klausimus bigsmile.gif Aš pati vis dar turiu klausimų - žinok kuo toliau, tuo vis daugiau klausimų iškyla smile.gif
IUI daro kitą dieną po ovitrelio suleidimo bigsmile.gif
O dėl darbo tai aš nuėjau pas savo šefą ir pasakiau, kad turiu šiokių tokių problemų su sveikata ir man per mėnesį reikės dviejų laisvų dienų ax.gif
Pasakiau, kad jei neišleisite taip, tada imsiuosi atostogų sąskaita bigsmile.gif
Bet mano šefas labai geras - išleidžia kada reikia ir nieko neklausinėja 4u.gif
Beje ir aš iš saulės miesto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 05 14, 21:08)

Mano pirmas klausimas: ar IUI daro kita diena po tarkim Ovritelio suleidimo? Kaip jus suderinat tuos IUI su darbu? Galbut biuletenius isduoda? Nes kai as pagalvoju kad kokias dvi dienas man teks praleisti vilniuje (esu siauliete) tai apie darba tik pasvajot sad.gif

aš taip pat iš saulės miesto. deja, teko iš eilės dvi dienas išsiprašyti iš darbo. doh.gif biuletenio neėmiau smile.gif pirmąją nuvažiavau pati viena, o ant rytojaus su savo mb. tik kad man truputį arčiau, tik iki kauno

tikiuos merginos tau atsakys į visus rūpimus klausimus, nes aš toj srityj dar naujokė
Atsakyti
Labas. Pas mane irgi jokiu naujienu, dariau šiandien testa, irgi tik I. Tai šiandien visą dieną vaikštau kaip iš kito pasauliaus, nieko nesuprasdama, ka veikiu ir ka sakau. mmm dar nera, bet pilvas jau skauda, kaip prieš mmm. iki
Atsakyti
QUOTE(AnnaSt @ 2007 05 14, 23:08)
Labas. Pas mane irgi jokiu naujienu, dariau šiandien testa, irgi tik I. Tai šiandien visą dieną vaikštau kaip iš kito pasauliaus, nieko nesuprasdama, ka veikiu ir ka sakau. mmm dar nera, bet pilvas jau skauda, kaip prieš mmm. iki

Labas,matau kad toki velyva laika dar kazkas nemiega.... Kai paskaitau sita skyreli,pasidaro ramiau-tiek daug mielu merginu,kurias beda suartino... O kokia tavo praktika IUI??
Atsakyti
QUOTE(AnnaSt @ 2007 05 14, 22:38)
Labas. Pas mane irgi jokiu naujienu, dariau šiandien testa, irgi tik I. Tai šiandien visą dieną vaikštau kaip iš kito pasauliaus, nieko nesuprasdama, ka veikiu ir ka sakau. mmm dar nera, bet pilvas jau skauda, kaip prieš mmm. iki

nu laikykis, kol mm nėra console.gif

man irgi jau panika neužilgo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kovotoja @ 2007 05 14, 22:46)
Labas,matau kad toki velyva laika dar kazkas nemiega.... Kai paskaitau sita skyreli,pasidaro ramiau-tiek daug mielu merginu,kurias beda suartino... O kokia tavo praktika IUI??


Sveika Kovotoja, o tavo kokia praktika su IUI?
Atsakyti
aciu uz nuosirduma ir palaikyma smile.gif
tik siandien nuo 5 ryto nemiegu, nes prabudus kazkaip netycia prisiminiau kad vakar neisgeriau duphaston (man paskyre po 1 tab 2 kart per diena) ir neisgeriau nei vienos kas dabar bus????????? ka daryt? puoliau gert siandienos doze, kad mm neprisissaukciau, nes gyd sake kad ji nutrakti tik tuo atveju jei pasirodys mmm
jauciu prisidirbau sad.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
Taigi vakark HCG patvirtino, kad nėštumo nėra. bigsmile.gif Mažiau nei 0,5. Esu visiškai raimi, nes žinau, kad IUI reikalusoe su vyru padarėme viską ką galėjome. smile.gif
Palieku šį skyrelį, kadangi tikrai nusprendžiau daugiau IUI nebekartoti. Šiandien bandysiu užsirašyti pas gydytoją ir pradėsim kurti IVF planus.
Taigi norėčiau, kad kuri iš merginų testų sąrašo tvarkymą, nes kažkaip įdomu žinoti, kuri mergina artėja link finišo, kuriai pasiseskė ir t.t.
Tikrai užeisiu pas jus labai dažnai pasidomėti ir palaikyti nuotaiką šiame skyrelyje, o jei ką, tai būsiu visai netoli smile.gif
Labai buvo smagu, kartu džiaugtis, kartu pergyventi, kovoti, tikėti savo ar kitų sėkme. Visoms merginoms noriu palinkėti kantrybės, stiprybės ir begalinės sekmės darnat IUI, nes kaip suprantu sekmė yra viena iš sėkmingo IUI sudedamųjų dalių. biggrin.gif Merginos, neskubėkite atsisakyti IUI, tos kurios daro 1 kartą ir nepvayksta, nenuleiskite taip greitai rankų, nes toliau laukia dar sunkesnis, tiek finansiškai, tiek morališkai kelias. Tikėkit savo sėkme, kai kurių ji tikrai neapleidžia wub.gif
Atsakyti
Cooliuke, nepergyvenk taip smarkiai dėl vienos neišgertos duphaston tabletės, tikrai nieko blogo nebus.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 15, 07:18)
Cooliuke, nepergyvenk taip smarkiai dėl vienos neišgertos duphaston tabletės, tikrai nieko blogo nebus.

man buvo paskirta per diena dvi, tai as nei vienos ir neisgeriau, zodziu viena diena isbraukiau is vaistu gerimo sad.gif
Atsakyti