Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 14, 12:08)
Ačiū, aš nepataisoma optimistė.. smile.gif
Papildyta:
Man jau irgi kyla klausimų apie IVF.Kokia kaina bendra? Apie 10000 g.gif


Gali kainuoti nuo 8 000 -15 000 Lt. Prikausomai kokia schema, kaip stimuliuosis kiaušidės 4u.gif Bet dar anksti apie tai galvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, ačiū už palaikymą wub.gif , jau vyrui pasakiau, kaip ir kas, tai po darbo sprendžiame ką daryti toliau smile.gif , ta prasme IVF darysime, tik nežinau ar vasarą, ar rudenį.
Atsakyti
smile.gif+2007 05 14, 12:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 12:38)
merginos, ačiū už palaikymą wub.gif , jau vyrui pasakiau, kaip ir kas, tai po darbo sprendžiame ką daryti toliau smile.gif , ta prasme IVF darysime, tik nežinau ar vasarą, ar rudenį.


Darykit kaip širdis liepia wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 05 14, 13:14)
Gali kainuoti nuo 8 000 -15 000 Lt. Prikausomai kokia schema, kaip stimuliuosis kiaušidės 4u.gif 


O nuo ko priklauso skiriama schema? g.gif
Lakiuk, gaila, kad ir tau nepavyko... verysad.gif
Atsakyti
Tiesiog aš verysad.gif , Lakiukas verysad.gif kaip gaila mergytės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 14 gegužės 2007 - 14:02
smile.gif+2007 05 14, 13:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 13:38)
merginos, ačiū už palaikymą wub.gif , jau vyrui pasakiau, kaip ir kas, tai po darbo sprendžiame ką daryti toliau smile.gif , ta prasme IVF darysime, tik nežinau ar vasarą, ar rudenį.


Tiesiog aš, pasitark su gydytoja ir darykite kaip ji lieps.Tikrai labai gaila, kad nepasisekė jums su tom IUI... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 14, 13:11)
O nuo ko priklauso skiriama schema? g.gif


O net sunku pasakyti, kaip Daiva sakė gal "mados" reikalas, šiuo metu vyrautų trumpos schemos "mada". Nors kiek pamenu ir neklystu, pavyzdžiui dabar Darlutei buvo taikyta ilga schema.

Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 05 14, 15:20)
O net sunku pasakyti, kaip Daiva sakė gal "mados" reikalas, šiuo metu vyrautų trumpos schemos "mada". Nors kiek pamenu ir neklystu, pavyzdžiui dabar Darlutei buvo taikyta ilga schema.



O tau Linasi kokia buvo taikyta schema?
Papildyta:
smile.gif+2007 05 14, 15:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 15:21)
O tau Linasi kokia buvo taikyta schema?



beja, kad neliktų jokių klaustukų šiame IUI reikale, po darbo važiuoju pasidaryti HCG, tuomet bus galutinai ramu ir galėsiu padėti tašką.
Atsakyti
smile.gif+2007 05 14, 14:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 14:23)
O tau Linasi kokia buvo taikyta schema?
[


Man buvo taikyta trumpoji schema, nors pas mane endometriozė, bet aš pusė metų gėriau KT.
Atsakyti
KT gerimas tau ir uzsiskaite uz ilga schema smile.gif

o Veronikai pasakysiu....priklauso nuo to, kokia schema gydytojas mano busiant tau konkreciai tinkamiausia 4u.gif

QUOTE(linasi @ 2007 05 14, 15:26)
Man buvo taikyta trumpoji schema, nors pas mane endometriozė, bet aš pusė metų gėriau KT.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 05 14, 14:51)
KT gerimas tau ir uzsiskaite uz ilga schema smile.gif



Visiškai sutinku,nu nepagalvojau, blondinė... lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 14, 12:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 12:38)
merginos, ačiū už palaikymą wub.gif , jau vyrui pasakiau, kaip ir kas, tai po darbo sprendžiame ką daryti toliau smile.gif , ta prasme IVF darysime, tik nežinau ar vasarą, ar rudenį.

Labai gaila, jei is tikro nepasiseke, nors dar gal? tepliojimas ir pilvo skausmas tikrai nieko nereiskia, cia is savo patirties sakau.
O aš ištaikiau minutėlę ir užklausiau gydytojos ką ji siūlys daryt toliau jei ir 6 kartas bus neėkmingas, tai siūlo toliau IUI, bet čia gal todėl, kad buvau pastojus... tai jei šis kartas nesėkmingas, dar nepaliksiu šio skyrelio. Norėtusi pailsėt, bet net nežinau, tada reikia visai tikėt kažkuo, dabar tai dar gali galvot, kad medicina padės.
Atsakyti