Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Musmiryte @ 2007 05 14, 11:32)
Ką čia jau ir bepadarysi... Tiesiog labai gaila, kad IUI nepadėjo... Aš tai jau ir priėjusi prie IVF labai rami.



Niekur nedingisu ir aš tuoj pas tave atbėgsiu. Kaip tau sekasi? klausyk, per kiek laiko pasiruošiama IVF. ?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 14, 10:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 10:38)
...pradėjo teplioti  verysad.gif ...


Nu š.... verysad.gif Tiesiog aš, kaip norėčiau tave dabar stipriai apkabinti. console.gif console.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 14, 11:34)
Nu š.... verysad.gif Tiesiog aš, kaip norėčiau tave dabar stipriai apkabinti. console.gif  console.gif  console.gif


ai mergos nebegraudinkit, dar vyras nieko nežino, bandau nepraskysti ir nesakyti iki darbo pabaigos, nes jis taip tikėjosi...
ačiū Veronika, dabar tikrai labai norėčiau apsikabint visas ir normaliai pabliaut
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 05 14, 10:52)
Prie progos noriu toki lausimeli nevisai i tema paklausti. Dar tik laukiu pirmojo IUI ir greiciausiai su stimuliacija, tai idomu, kiek plius minus pinigeliu reikia pasiruosti g.gif  Kiek pati procedura kainuoja tai zinau, bet kiek dar sudaro medikamentai, vizitai, echoskopijos...


Žiūrint kokiai vaistais tave stimuliuos.Jei su clostilbegitu, tai jis 5 tabl. kainuoja apie 30 litu, plius Ovitrelle apie 60 litu.Brangiausia stimuliacija yra gonaliu, aš už gonalį pieštuką mokejau apie 500 litu.
Atsakyti
Tiesiog aš, laikykis, nepasiduok 4u.gif aš tau kompaniją palaikysiu, kartu IVF ruošimės smile.gif

Relaks, klausei, kiek viskas kainuoja. Na, sunku tiksliai pasakyt, nes neaišku, kokiais vaistais tau stimuliuos. Labai neskaičiavau, bet man paskutinė IUI su viskui išėjo apie 1000. Čia maždaug.
Atsakyti
smile.gif+2007 05 14, 11:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 11:34)
Niekur nedingisu ir aš tuoj pas tave atbėgsiu. Kaip tau sekasi? klausyk, per kiek laiko pasiruošiama IVF. ?


Na mes pasidarėm tyrimus, kuriuos reikėjo pasidaryt prieš IVF - šiandien pasiimam ats. Dar vyras nuneš grikiukus ištirt ir užsirašau pas U., kad startuoti su 1IVF. U sakė, kad laiko prasme viskas užtrunka tiek pat laiko kaip per IUI. Jei viskas gerai, tai tas mums pasiruošimas iki starto užėmė 1 savaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 14 gegužės 2007 - 10:44
Sveikos merginos, braukit mane lauk... verysad.gif Šiandie antrą testą dariau, vėl 1 juostelė.., o be to jau teplioja ir pilvą skauda. verysad.gif Savaitgalį blioviau, kaip už tėvynę, tai daba lengviau ax.gif
4 IUI prisijungsiu liepą (jei iškentėsiu).Noriu pailsėt nuo hormonų ir nuo stresų.. Išvažiuoju atostogų.Paskui gal ką tirsiuos, tik nežinau ką, bo nieko neranda. blush2.gif
Visom sėkmės, gerinkit statistiką, man nepavyko.. verysad.gif
Atsakyti
Lakiukas, gaila.... Bet kita vertus, pailsėsi ir tau pavyks, pamatysi 4u.gif Tik labai tikėk drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 14, 10:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 14, 10:38)
...pradėjo teplioti  verysad.gif ...

ech Tiesiog as:) console.gif kokia neteisybe protest.gif laikykis....
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 14, 13:16)
Lakiukas, gaila.... Bet kita vertus, pailsėsi ir tau pavyks, pamatysi  4u.gif  Tik labai tikėk  drinks_cheers.gif

Ačiū, aš nepataisoma optimistė.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Musmiryte @ 2007 05 14, 12:42)
Na mes pasidarėm tyrimus, kuriuos reikėjo pasidaryt prieš IVF - šiandien pasiimam ats. Dar vyras nuneš grikiukus ištirt ir užsirašau pas U., kad startuoti su 1IVF. U sakė, kad laiko prasme viskas užtrunka tiek pat laiko kaip per IUI. Jei viskas gerai, tai tas mums pasiruošimas iki starto užėmė 1 savaitę.



Man jau irgi kyla klausimų apie IVF.Kokia kaina bendra? Apie 10000 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 14, 13:08)
Ačiū, aš nepataisoma optimistė.. smile.gif

Nu ir puiku! aš irgi tokia pati ax.gif tik kartais užeina juodų bangų periodai, bet, alimei, praeina smile.gif
Atsakyti
kokia s.. diena verysad.gif tiesiog as console.gif labai labai gaila. as taip tikejausi, kad tau sis kartas pavyks. dieve, kaip neteisinga verysad.gif laikykis, sirdele console.gif

lakiukas, tau butinai pavyks, jei ne dabar, tai kita karta tikrai.

as net bijau del saves doh.gif
Atsakyti