Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Puk @ 2007 05 11, 09:14)
Aš tai pas Ž iš M ir V mirksiukas.gif O tu?



ir aš ten pat bigsmile.gif

tik kad pirmas kartas, tai taip labai daug vilčių nededu
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 05 11, 12:07]
Tiesiog ašsmile.gif kaip laikaisi? Aš labai galvoju, kad Tau turi pasisekt šįkart. Ir įtrauk mane į sarašiuką - gegužės 13 mano 6 IUI. TOkia diena doh.gif gal kaip tik bus sėkminga. Apžiūra parodė, kad turiu 4 folikulus, bet tik du didesni. VK vėl pilna žmonių, tai ir vėl nepakalbėjau su gydytoja, ką siūlys daryt jei vėl nesėkmė.
[/quote]
Dragonfly* džiugu tave matyti smile.gif , įtraukiau tave į sąrašiuką thumbup.gif , sekmės mergyt sunkiame kelyje wub.gif , tegul ta 13 d. tau pakeičia gyvenimą kardinaliai wub.gif
Faina, kad apie mane pagalvoji blush2.gif , o kodėl tau atrodo, kad man turi pasisekti, g.gif dėl to, kad 6 kartas, ar šiap dėl ko smile.gif
Nežinau, kaip čia bus, bet žinau, kad kaip jau bebus, noriu greičiau sužinoti rezultatą, nes pavargau laukti blush2.gif
[/quote]
Nežinau, negaliu pasakyt, tiesiog kažkodėl man taip atrodo, tikiuosi nuojauta čia ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

tiesiog aš, išbrauk mane iš sąrašiuko verysad.gif
Jungsiuosi prie jūsų ir aš birželio mėnesiuką, jeigu neprisiauginsiu cistų doh.gif

Dar norėjau paklausti, o ką duoda Duphaston, kodėl reikia jį gerti g.gif Nors man šį mėnesiuką ir nedarė nieko, bet vis tiek man gydytoja liepė jį gerti bigsmile.gif Tikisi, kad gal naturaliai pavyks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanle: 11 gegužės 2007 - 17:59
tai progesteronas, kuris reikalingas nestumui palaikyti smile.gif matyt pagal tavo hormonus pas tave jo truksta..greiciausiai tokia priezastis jo skyrimo 4u.gif

QUOTE(Sanle @ 2007 05 11, 18:58)
Dar norėjau paklausti, o ką duoda Duphaston, kodėl reikia jį gerti g.gif 

Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 05 11, 18:58)
Labutis 4u.gif

tiesiog aš, išbrauk mane iš sąrašiuko  verysad.gif
Jungsiuosi prie jūsų ir aš birželio mėnesiuką, jeigu neprisiauginsiu cistų doh.gif



kaip gaila verysad.gif
bijau net čia įlysti, kad blogų naujienų nerasčiau console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmunce: 11 gegužės 2007 - 19:09
Vakar padare 4 IUI, vienas folikulas buvo ka tik sproges, nes buvo laisvo skyscio, o kiti du reikiamo dydzio, vyro sperma irgi gera sake gyd. Tai laukiam nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,

agnilt, lauksim gerų žinių wink.gif
aš taip laukiu kito mėnesio, jau greičiau noris vėl bandyt. Na, bet nebe dayg ir liko.
Klausykit, o laporoskopiją gali VK padaryt, ar reik ligoninėn gultis?
Atsakyti
Ina, laparoskopijas daro tik ligoninėse.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 12, 15:27)
Ina, laparoskopijas daro tik ligoninėse.

Dėkui! maniau, kažkaip pavyks jos išvengt, bet žiūriu, kad nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 05 12, 13:08)
Vakar padare 4 IUI,  vienas folikulas buvo ka tik sproges, nes buvo laisvo skyscio, o kiti du reikiamo dydzio, vyro sperma irgi gera sake gyd. Tai laukiam nestuke.gif  nestuke.gif

sėkmės tau dideliausios 4u.gif

man kai darė irgi matė laisvą skystį, bet po procedūros nuteikė, kad statistika nėra labai gera verysad.gif
laukia stresinė savaitė, tikiuosi kaip nors išgyventi, jeigu ir ateis tos mmm doh.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz palaikyma tongue.gif
As tai suprantu, jeigu folikulas suplyso ir matosi laisvo skycio, jis plyso visai neseniai, nes skystis matosi labai trumpa laika? Manau spermiukai suspes patekti kur jiems reikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 12, 14:00)
Klausykit, o laporoskopiją gali VK padaryt, ar reik ligoninėn gultis?


Bent jau Vilniuje gali. Tik kainuoja 1500 Lt., norėtumėt tiek mokėti? 4u.gif Bent jau man Usonienė taip pasakė, kai paklausiau ar pas juos negalim būtų pasidaryti laparaskopijos.
Atsakyti