Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Tada bus priklausomybė nuo tuliko - lėksim kas penkias minutes žiūrėt, ar tik mmm neatėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Buvau širyt pas V, ir jai kažkokia mergaitė skambino, ir pokalbio supratau, kad pagavo stebukliuką. Taip smagu pasidarė, kad kažkam sekasi smile.gif

Tiesiog ašsmile.gif kaip laikaisi? Aš labai galvoju, kad Tau turi pasisekt šįkart. Ir įtrauk mane į sarašiuką - gegužės 13 mano 6 IUI. TOkia diena doh.gif gal kaip tik bus sėkminga. Apžiūra parodė, kad turiu 4 folikulus, bet tik du didesni. VK vėl pilna žmonių, tai ir vėl nepakalbėjau su gydytoja, ką siūlys daryt jei vėl nesėkmė.
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 05 11, 11:32)
Tiesiog ašsmile.gif kaip laikaisi? Aš labai galvoju, kad Tau turi pasisekt šįkart. Ir įtrauk mane į sarašiuką - gegužės 13 mano 6 IUI. TOkia diena  doh.gif gal kaip tik bus sėkminga. Apžiūra parodė, kad turiu 4 folikulus, bet tik du didesni. VK vėl pilna žmonių, tai ir vėl nepakalbėjau su gydytoja, ką siūlys daryt jei vėl nesėkmė.

Sveikos, merginos, norejau paklausti, kokiu atveju daroma IUI? Kas cia per procedura?

As tik pradedu darytis tyrimus, bandom 6 men, bet nepavyksta, tai issiaiskinau, kad man O nevyksta, laukiu kitu tyrimu rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 11, 10:57)
drinks_cheers.gif Ir aš jungiuosi su jumis birželio mėnesį. ax.gif


Tai jau hėbrytė birželiui garantuota thumbup.gif
O kaip manot, kas mums leliukus atneš, gandrai skrido tai pavasarį ir kopūstai uždera rudenį. Kur teks leliukų ieškoti g.gif
Atsakyti

Tiesiog ašsmile.gif kaip laikaisi? Aš labai galvoju, kad Tau turi pasisekt šįkart. Ir įtrauk mane į sarašiuką - gegužės 13 mano 6 IUI. TOkia diena doh.gif gal kaip tik bus sėkminga. Apžiūra parodė, kad turiu 4 folikulus, bet tik du didesni. VK vėl pilna žmonių, tai ir vėl nepakalbėjau su gydytoja, ką siūlys daryt jei vėl nesėkmė.
[/quote]


Dragonfly* džiugu tave matyti smile.gif , įtraukiau tave į sąrašiuką thumbup.gif , sekmės mergyt sunkiame kelyje wub.gif , tegul ta 13 d. tau pakeičia gyvenimą kardinaliai wub.gif
Faina, kad apie mane pagalvoji blush2.gif , o kodėl tau atrodo, kad man turi pasisekti, g.gif dėl to, kad 6 kartas, ar šiap dėl ko smile.gif
Nežinau, kaip čia bus, bet žinau, kad kaip jau bebus, noriu greičiau sužinoti rezultatą, nes pavargau laukti blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 11, 12:07-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 11, 12:07)
Faina, kad apie mane pagalvoji  blush2.gif ,


Aš apie tave taip pat pagalvoju blush2.gif Vis pasižiūriu į kalendorių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 11, 13:17)
Tai jau hėbrytė birželiui garantuota thumbup.gif
O kaip manot, kas mums leliukus atneš, gandrai skrido tai pavasarį ir kopūstai uždera rudenį. Kur teks leliukų ieškoti g.gif



ui mergaites kaip smagu...ir as birzeli prisijungsiu smile.gif eisim i braskiu lysves leliuku ieskot bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tiesiog aš smile.gif negalvok, kad tie...kurie tyli...nelaukia ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 05 11, 14:54)
tiesiog aš smile.gif negalvok, kad tie...kurie tyli...nelaukia ziniu  4u.gif



Tikrai taip drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif nespeju po skyrelius lakstyt...kaip idomu, kaip visoms sekasi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Brangiosios mano, tikrai jaučiu visa širdimi, kad turiu savo palaikymo komandą schmoll.gif (čia susigraudinau), ir tos kurios parašo, ir tos kurios mintimis palaiko, žinau, kad turiu aplink daug žmonių, kurie laukia mano pergelės rolleyes.gif
Jūs man iš tikro labai artimos, ir tikrai visai savo palaikymo komandai pranešiu žinias, kokios jos bebūtų. cool.gif Dar reikia pakentėti, tačiau trečiadienį tikiuosi kažką jau sužinoti.
Ačiū jums, kad esate smile.gif Su visų jūsų palaikymu tikrai lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 05 11, 12:54)
tiesiog aš smile.gif negalvok, kad tie...kurie tyli...nelaukia ziniu  4u.gif



Tikrai tikrai 4u.gif kasdien atsiverčiu pasižiūrėti kaip sekasi ir laukiu gerų žinių, ypač nuo tavęs ....
Ir nuo visų kitų, juk taip smagu kai kam nors pasiseka thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 11, 15:10-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 11, 15:10)
Brangiosios mano, tikrai jaučiu visa širdimi, kad turiu savo palaikymo komandą schmoll.gif  (čia susigraudinau), ir tos kurios parašo, ir tos kurios mintimis palaiko, žinau, kad turiu aplink daug žmonių, kurie laukia mano pergelės rolleyes.gif
Jūs man iš tikro labai artimos, ir tikrai visai savo palaikymo komandai pranešiu žinias, kokios jos bebūtų. cool.gif  Dar reikia pakentėti, tačiau trečiadienį tikiuosi kažką jau sužinoti.
Ačiū jums, kad esate smile.gif Su visų jūsų palaikymu tikrai lengviau 4u.gif



na ir graziai parasei smile.gif net asara nusibraukiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti