Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Labas rytas 4u.gif
Agnilt, sėkmingos procedūros wub.gif
Lakiuk, kaip pas tave situacion?
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 05 11, 00:16)
jauciuosi..kaip nubausta misties bausme  4u.gif  tokiu minciu paskaicius  biggrin.gif


Na ne mirties tai bausme 4u.gif
Manau kiekviena susiduria su visokiom mintimis, kai paaiskeja kad yra problemu ir naturaliai pastoti galbut nepavyks. Visko spejam prisigalvoti - ir apie geriausia ir apie blogiausia g.gif Aisku, mano patirtis procedurose dar minimali ir net nezinau ka galvosiu po 1 ar kokiu 6 IUI. g.gif
Sekmes mums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 05 11, 09:09)
Na ne mirties tai bausme  4u.gif
Manau kiekviena susiduria su visokiom mintimis, kai paaiskeja kad yra problemu ir naturaliai pastoti galbut nepavyks. Visko spejam prisigalvoti - ir apie geriausia ir apie blogiausia g.gif  Aisku, mano patirtis procedurose dar minimali ir net nezinau ka galvosiu po 1 ar kokiu 6 IUI. g.gif
Sekmes mums visoms  4u.gif


Relaks, aš po 6 IUI galvoju, kad IVF tai dar vienas, bet labai didelis šansa būti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 05 10, 16:29)
Puk, kazkodel man atrodo, kad mes pas ta pati gydytoja  smile.gif  Ar tau pirma IUI bus?
Papildyta:


Aš tai pas Ž iš M ir V mirksiukas.gif O tu?
Man bus antra, pirma buvo nestimuliuota, o kitas tai stimuliuosiu.
Tik dar nežinau kada darysiu, nes viskas priklauso nuo to ar pagerėjo maniškio spermiukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 11, 09:14)
Aš tai pas Ž iš M ir V mirksiukas.gif O tu?


As taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 05 11, 09:19)
As taip pat  4u.gif


O kada planuoji IUI? Aš tai norėčiau vėl startuoti birželio pradžioje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 11, 09:22)
O kada planuoji IUI? Aš tai norėčiau vėl startuoti birželio pradžioje ax.gif


Eisiu pas gyd geguzes antroj pusej viska aptarti, tai man bus pries pat mmm. Tai tikiuosi nuo sito sekancio ciklo ir pradesim. thumbup.gif Bent jau as noreciau, kad greiciau viskas prasidetu smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Puk aš irgi ko gero jungsiuosi prie birželio mėn, nes nostalgija procedūroms atsiranda bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 11 gegužės 2007 - 09:06
QUOTE(zulika @ 2007 05 11, 09:59)
4u.gif
Puk aš irgi ko gero jungsiuosi prie birželio mėn, nes nostalgija procedūroms atsiranda bigsmile.gif


drinks_cheers.gif Ir aš jungiuosi su jumis birželio mėnesį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 11, 09:59)
4u.gif
Puk aš irgi ko gero jungsiuosi prie birželio mėn, nes nostalgija procedūroms atsiranda bigsmile.gif

Čia gerai - nostalgija procedūroms lotuliukas.gif vat ir man kažkas panašaus yra - kol kas mėnesiuko pertrauka, tai tarsi kažko trūksta, laiko per daug, nes nereik pas gydytojus lakstyt biggrin.gif žodžiu, kažkokia priklausomybė atsirado nuo IUI doh.gif
Aš irgi jungiuos birželio mėnesiui. Bus 7 IUI. Mušiu visus rekordus biggrin.gif 7 - mano laimingas skaičius, tai, sakau, gal pasiseks ax.gif
Atsakyti
Ina, gerai čia išsireiškei-priklausomybė nuo IUI biggrin.gif lotuliukas.gif Man irgi ta priklausomybė reiškiasi. biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
priklausomybe joms matai nui IUI reiskiasi, kai pasireiks ji birzeli nestuke.gif tai tada paziuresim apie kokia priklausomybe kalbesit hihihi.gif
Atsakyti