Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Merginos, o ruošiantis IUI geriau apsilankyti pas gydytoją prasidėjus mm, ar galima ir prieš, ar yra koks skirtumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 10, 14:38)
Merginos, o ruošiantis IUI geriau apsilankyti pas gydytoją prasidėjus mm, ar galima ir prieš, ar yra koks skirtumas g.gif

prieš mmm neverta, per mmm reikia, jei buvo stimuliacija, o šiaip tai pradžioj ciklo nuo 10cd... bet... jei reikės stimuliuot, tai būtina iki 3cd, kada paskirs tablietkas...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 14:48)
prieš mmm neverta, per mmm reikia, jei buvo stimuliacija, o šiaip tai pradžioj ciklo nuo 10cd... bet... jei reikės stimuliuot, tai būtina iki 3cd, kada paskirs tablietkas...


Stimuliacijos nebuvo, tai galvoju, kad gal galiu ir prieš mmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 11:48)
prieš mmm neverta, per mmm reikia, jei buvo stimuliacija, o šiaip tai pradžioj ciklo nuo 10cd... bet... jei reikės stimuliuot, tai būtina iki 3cd, kada paskirs tablietkas...

Pas jus tablietkos? Man tai leistis reiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 10, 14:52)
Stimuliacijos nebuvo, tai galvoju, kad gal galiu ir prieš mmm g.gif


jeigu niekuomet nebuvo cistos, tai galima tuomet ir prieš mmm eti, tačiau bet kokiu atveju, mano nuomone geriausia nueiti 2-3 c.d., kad nekiltų kokių abejonių 4u.gif

Viktoriuk, stimuliuoti galima ir tabletėmis Colstybeigitu, ir leidžiamais vaistais Gonal mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 14:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 14:56)
jeigu niekuomet nebuvo cistos, tai galima tuomet ir prieš mmm eti, tačiau bet kokiu atveju, mano nuomone geriausia nueiti 2-3 c.d., kad nekiltų kokių abejonių 4u.gif


aciuks.gif Taip ir padarysiu.
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 11:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 11:56)
Viktoriuk, stimuliuoti galima ir tabletėmis Colstybeigitu, ir leidžiamais vaistais Gonal mirksiukas.gif

Aišku, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 10, 14:38)
Merginos, o ruošiantis IUI geriau apsilankyti pas gydytoją prasidėjus mm, ar galima ir prieš, ar yra koks skirtumas g.gif


As eisiu pries mmm. Niekada nebuvau dar stimuliuota ir cistu neturejau.
Speju, man IUI bus su stimuliacija, nes tik vienas kiausintakis veikia schmoll.gif

Puk, kazkodel man atrodo, kad mes pas ta pati gydytoja smile.gif Ar tau pirma IUI bus?
Papildyta:
As dar tik laukiu pirmos IUI, bet jau galvoju i ateiti ir man baisu darosi, vien pagalvojus, kad isbandzius kad ir tuos visus 6 IUI kita iseitis tik IVF unsure.gif
Tai tarsi priespaskutinis sansas ir baugu sulaukti paskutinio ,kuris kuris daug ka atbaido ir is finansines puses.
Padariau cia vos ne kertele sielai 4u.gif
Atsakyti
Na va, aš jau po procedūros. Per darbus vos suspėjau nulėkt paskirtu laiku, tai streso buvo unsure.gif Bet dabar jau nuotaika labai gera, beliko tik 14 dienelių išlaukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 05 10, 16:30)
Na va, aš jau po procedūros. Per darbus vos suspėjau nulėkt paskirtu laiku, tai streso buvo unsure.gif  Bet dabar jau nuotaika labai gera, beliko tik 14 dienelių išlaukti  biggrin.gif


dri, lengvo laukimo 4u.gif
Atsakyti
Buvau pas gyd., siandien suleido gonali tai rytoj darys 4 IUI. Tikui ketvirtas kartas garantuoja nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
jauciuosi..kaip nubausta misties bausme 4u.gif tokiu minciu paskaicius biggrin.gif

QUOTE(Relaks @ 2007 05 10, 16:29)
As dar tik laukiu pirmos IUI, bet jau galvoju i ateiti ir man baisu darosi, vien pagalvojus, kad isbandzius kad ir tuos visus 6 IUI kita iseitis tik IVF unsure.gif
Tai tarsi priespaskutinis sansas ir baugu sulaukti paskutinio ,kuris kuris daug ka atbaido ir is finansines puses.


Atsakyti