Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 05 10, 10:30)
nu ir kas cia juokingo, man tai nejuokinga  schmoll.gif man baisu



Geraui, gerai nesijuokiu schmoll.gif , gal ir aš tokia būčiau g.gif , o kada tau pas gydytoją?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 10:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 10:35)
Geraui, gerai nesijuokiu schmoll.gif , gal ir aš tokia būčiau  g.gif , o kada tau pas gydytoją?


rytoj po darbo.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 10, 10:38)
rytoj po darbo.



nusiramink, viskas bus gerai, ryt tuo galutinai įsitikinsi wub.gif
nepamiršk ateiti pasipasakoti
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 10, 10:12)
zinok tryznioju, tik kvailu klausimu nebeuzdavineju, kad kitu nenervint. vakar prazliumbiau visa vakara, kad dingo pozymiai  nestuke.gif , nebejautri krutine, kodel manes nepykina, nevemiu, kad matyt nesivystantis. o  sian ryte vos tik pamatau tulika taip ir susileidziu, is tos laimes visa skrandzio turini atiduodu. tik cia galbut bus vakaryksciu sampinjonu padazas. taip, kad rami nesu, tryznioju taip pat, gal net labiau


Zinok zirzalele, pacioj nestumo pradzioj buvau lygiai tokia pati kaip ir tu. Manau, kad savo gydytoja buvau ir is kantrybes isvedusi beskambinedama ir paranojiskai aiskindama, kad dingo nestumo pozymiai (tai atseit krutys nebejautrios kaip buvo anksciau, tai nepykina, nors nepykino visiskai:)) Skaitau tavo pasisakyma ir toks jausmas, kad apie mane rasytum:D:D:D Visiskai suprantamas tavo toks elgesys, juk taip laukimas tas mazylis ir nerimauji del kiekvieno pokycio organizme. Linkiu tau kuo daugiau ramybes, juk pirmieji 3 menesiai be galo svarbus (nenoriu pasakyti, kad like men nereiksmingi, bet...) sekmes thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 10, 09:52)
Laba ryta, lakiukas čia.. Rezultai- viena juostelė.. verysad.gif Sėdžiu darbe pilnoma akim ašarų..  : unsure.gif Žodžiu š..Ir bliauti negaliu.10 val. pradėsiu aptarnauti klientus, turiu šypsotis.., o taip norisi paverkt. Šiandien 13 d. po IUI, tai manau Rapipregas turėjo jau parodyti...Dar neišbraukit iš sąrašo, 15d mm turiu sulaukti..., bet viltis -durnių motina..

Suprantu tą jausmą kai pamatai tik vieną juostelę... verysad.gif Negera pasidaro.
Lakiuk, dar neprarask vilties, kol neatėjo mmm, tu nestuke.gif

QUOTE(Spanguole @ 2007 05 10, 09:55)
dekui, kad teiraujiesi, ne kokie pas mane reikalai... per pacia Motinos diena sulaukiau mmm  doh.gif  ironiska, kad net juokinga....


Tikrai, kad ironiška, nes ir man mmm atėjo per Motinos dieną.Ai, dar pasidarysiu penktą IUI, o dėl šeštos labai abejoju. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 10, 11:34)
ne negaliu, o bijau, tiesiog elementariai bijau, kad nepabegtu blush2.gif

nono.gif nepavydek, negalima

Čia gi baltas pavydas, ji geras ax.gif
Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif

Papasakokit man šiek tiek blush2.gif Yra planas toks, kad sekantį ciklą, jei šį nepasiseks natūraliai, bandysim IUI ax.gif Bet yra baimė, kad nuplauks man tas ciklas g.gif Gaunasi taip, kad turi ateiti mmm, tą dieną skambinu į kliniką, važiuoju pas gydytoją. Tai pagal viską turėtų būti ketvirtadienis. O šeštadienį 10 dienų išvažiuoju iš šalies doh.gif Ar galėsiu leistis aš sau viena, be apžiūrų, arba eiti į apžiūras kur nors kitur, ar paprastai gydytojai tokių cirkų neleidžia? g.gif Ant tariamos O kaip ir spėju grįžt ax.gif

Jaučiu, labai neaiškiai viską sudėliojau biggrin.gif Nu bet kaip blondinei, geriau nesigavo biggrin.gif

Pasiskaičiau čia klinikos puslapy, jaučiu, kad plauks sekantis ciklas man schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktoriukas: 10 gegužės 2007 - 11:11
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 10, 12:07)
Pasiskaičiau čia klinikos puslapy, jaučiu, kad plauks sekantis ciklas man schmoll.gif  verysad.gif

kaip beskaičiuočiau dienas, tai tu niekaip nespėtum susekti O, juk visai nebūtinai 14cd ji būna, o jei anksčiau g.gif
bet turėsi dar vieną naturalų šansą ax.gif jei jau taip gaunasi, gal tik į gera visa tai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 09:29)
kaip beskaičiuočiau dienas, tai tu niekaip nespėtum susekti O, juk visai nebūtinai 14cd ji būna, o jei anksčiau  g.gif
bet turėsi dar vieną naturalų šansą  ax.gif jei jau taip gaunasi, gal tik į gera visa tai  biggrin.gif  4u.gif

Ai, čia nuo stimuliuojančių gali nusimušt? g.gif Nes šiaip pas mane laikrodžio principu ciklas blush2.gif Jei anksčiau, nespėsiu, jei laiku - spėčiau rolleyes.gif

Gero tai jau tame tiek, pavargau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 10, 12:34)
Ai, čia nuo stimuliuojančių gali nusimušt? g.gif Nes šiaip pas mane laikrodžio principu ciklas blush2.gif Jei anksčiau, nespėsiu, jei laiku - spėčiau rolleyes.gif

Gero tai jau tame tiek, pavargau verysad.gif

nu mano laikroduką išmušdavo, net 2 d anksčiau yra buvusi O...
žiūrėk 10-12 turėtum nueiti echo, man regis tikrai negrįši schmoll.gif
nebandai apsimesti pavargusia, tiek vilčių suteikė pastarasis laikas, kad kaip arklys turėtum skinti vagą mirksiukas.gif
ps, kažkaip mane į žemės ūkį šnd patraukė, pienas, arklys blink.gif biggrin.gif o ir apačioje nikas Kriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 10 gegužės 2007 - 11:42
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 09:40)
nu mano laikroduką išmušdavo, net 2 d anksčiau yra buvusi O...
žiūrėk 10-12 turėtum nueiti echo, man regis tikrai negrįši  schmoll.gif
nebandai apsimesti pavargusia, tiek vilčių suteikė pastarasis laikas, kad kaip arklys turėtum skinti vagą  mirksiukas.gif
ps, kažkaip mane į žemės ūkį šnd patraukė, pienas, arklys  blink.gif  biggrin.gif o ir apačioje nikas Kriu  biggrin.gif

Normaliai, arkliu išvadino blink.gif lotuliukas.gif Aš neapsimetu, aš rimtai pavargau blush2.gif

Ne, 10-12 negrįšiu schmoll.gif Grįžtu 12CD vakare tiktai doh.gif Žodžiu, pravalas, ne kitaip schmoll.gif Reikėjo tam tėvui sumąstyt ženytis doh.gif biggrin.gif

Nu ką, tai tada su procedūrom teks laukt rugpjūčio unsure.gif Bet kažkaip visada liekas tas mažas 'o gal...'
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 10, 12:47)
Normaliai, arkliu išvadino blink.gif  lotuliukas.gif Aš neapsimetu, aš rimtai pavargau blush2.gif

aš sakiau 'kaip'
suprantu, nu bet šitoj vietoj paguoda nepadės, tai bent humoras išjudintų ax.gif
tėvukas molodiec, pavasaris galvon, velnias uodegon biggrin.gif
Atsakyti