Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Laukiu @ 2007 05 10, 09:47)
As net 3 panasias radau...Laukiukas jeigu neklystu IVF su dvynukais irasyta,
Lakiukas testuka turi daryt IUI skyrelyje, o Laukiu t.y as dabar stimuliacijos be IUI skyrelyje 4u.gif  4u.gif  4u.gif bet ilendu ir pas Jus ir manau, kad greik grisiu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

o tu siaube doh.gif
nu bet nesvarbu kuriam skyrelį, svarbu sėkmingai ax.gif
Zirzalėle, kaip sekasi lauktis mirksiukas.gif nebetryznioji, tai sakau pati paklausiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 10 gegužės 2007 - 08:52
Laba ryta, lakiukas čia.. Rezultai- viena juostelė.. verysad.gif Sėdžiu darbe pilnoma akim ašarų.. : unsure.gif Žodžiu š..Ir bliauti negaliu.10 val. pradėsiu aptarnauti klientus, turiu šypsotis.., o taip norisi paverkt. Šiandien 13 d. po IUI, tai manau Rapipregas turėjo jau parodyti...Dar neišbraukit iš sąrašo, 15d mm turiu sulaukti..., bet viltis -durnių motina..
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 10:47-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 10:47)
Laukiu, laukiam prisijungiant lotuliukas.gif


Aciu, dar geguzes men neprisijungisiu...nes iskrendu atostogaut...ir pacios geriausios dienos bus kelionej, tai IUI prapuola...Nu bet stimuliuojama busiu, gal ten gandra pagausiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 10, 09:52)
Laba ryta, lakiukas čia.. Rezultai- viena juostelė.. verysad.gif Sėdžiu darbe pilnoma akim ašarų..  : unsure.gif Žodžiu š..Ir bliauti negaliu.10 val. pradėsiu aptarnauti klientus, turiu šypsotis.., o taip norisi paverkt. Šiandien 13 d. po IUI, tai manau Rapipregas turėjo jau parodyti...Dar neišbraukit iš sąrašo, 15d mm turiu sulaukti..., bet viltis -durnių motina..



Lakiuk, suprantu tavo nuotaikas, nes pati kitokių deja išgyventi neturėjau progos cool.gif Nusiramink, testai kartais žymiai vėliau parodo, HCG būtų informatyvesnis, bet žinoma, dar daug priklauso nuo tavo nuojautos, BT , jei BT laikosi, gal HCG pasidaryk g.gif
Bent jau man BT niekada nemeluoja, jai jau nukrenta tai viskas, ateina mmm
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 09, 14:16)
o kaip tavo pačios reikaliukai, kas naujo  ax.gif

dekui, kad teiraujiesi, ne kokie pas mane reikalai... per pacia Motinos diena sulaukiau mmm doh.gif ironiska, kad net juokinga.... zodziu dar nusprendem su MB si menesi 'dirbt' be mediku isikišimo, as prie to pacio sekmingai išsitrauksiu dar kelis protinius dantis cool.gif o birzeli busim pasiruose vel startuoti su 6 IUI... zinot, jau pasiilgau procedurintis ax.gif
Tiesa, buvau metusi visus vaistus gerti (tame tarpe ir Bromocriptina), tai po poros savaiciu patikrinau PRL, jis man vel pakilo auksciau normos iki 672 (kai norma 530), tai vel pradejau gert po puse tabletes... ir vis mastau, tai negi tas mano prolkatinas dabar be vaistu ir negris i norma g.gif anksciau neturejau del to jokiu bedu ir ko jis cia man uzkilo unsure.gif
Dar idomu, kad kai tik jis uzkyla, sutrumpeja mano ciklas iki 22d doh.gif kai kitoms uzkiles PRL kai tik cikla prailgina....
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 10:55-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 10:55)
Lakiuk, suprantu tavo nuotaikas, nes pati kitokių deja išgyventi neturėjau progos cool.gif  Nusiramink, testai kartais žymiai vėliau parodo, HCG būtų informatyvesnis, bet žinoma, dar daug priklauso nuo tavo nuojautos, BT , jei BT laikosi, gal HCG pasidaryk g.gif
Bent jau man BT niekada nemeluoja, jai jau nukrenta tai viskas, ateina mmm

BT labai graži..37.2;37,4..Panevėžy kur daro HCG nežinau, ai nieko palauksiu iki antradienio.. Nors man tai vienąkart buvo ryte-37,2, o vakare susirgau, tai kur logika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 10, 10:01)
BT labai graži..37.2;37,4..Panevėžy kur daro HCG nežinau, ai nieko palauksiu iki antradienio.. Nors man tai vienąkart buvo ryte-37,2, o vakare susirgau, tai kur logika? g.gif


Jo, kažkada girdėjau, kad panevėžį HCG pasidaryti problematiška, reikia laukti savaitę tyrimo rezultato doh.gif , tuomet belieka laukti ir tikėtis geriausio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 09:52)
o tu siaube  doh.gif
nu bet nesvarbu kuriam skyrelį, svarbu sėkmingai  ax.gif
Zirzalėle, kaip sekasi lauktis  mirksiukas.gif nebetryznioji, tai sakau pati paklausiu  ax.gif  biggrin.gif


zinok tryznioju, tik kvailu klausimu nebeuzdavineju, kad kitu nenervint. vakar prazliumbiau visa vakara, kad dingo pozymiai nestuke.gif , nebejautri krutine, kodel manes nepykina, nevemiu, kad matyt nesivystantis. o sian ryte vos tik pamatau tulika taip ir susileidziu, is tos laimes visa skrandzio turini atiduodu. tik cia galbut bus vakaryksciu sampinjonu padazas. taip, kad rami nesu, tryznioju taip pat, gal net labiau
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 10, 10:12)
taip, kad rami nesu, tryznioju taip pat, gal net labiau



lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 10:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 10:24)


nu ir kas cia juokingo, man tai nejuokinga schmoll.gif man baisu
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 10, 11:12)
zinok tryznioju, tik kvailu klausimu nebeuzdavineju, kad kitu nenervint. vakar prazliumbiau visa vakara, kad dingo pozymiai  nestuke.gif , nebejautri krutine, kodel manes nepykina, nevemiu, kad matyt nesivystantis. o  sian ryte vos tik pamatau tulika taip ir susileidziu, is tos laimes visa skrandzio turini atiduodu. tik cia galbut bus vakaryksciu sampinjonu padazas. taip, kad rami nesu, tryznioju taip pat, gal net labiau


Zirzalele, tu ryškiai negali patikėti savo laime... smile.gif Nesinervink, bo tau negalima , o džiaukis kiekviena dienele 4u.gif Laabai pavydžiu tau...
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 10, 10:31)
Zirzalele, tu ryškiai negali patikėti savo laime... smile.gif Nesinervink, bo tau negalima , o džiaukis kiekviena dienele 4u.gif Laabai pavydžiu tau...


ne negaliu, o bijau, tiesiog elementariai bijau, kad nepabegtu blush2.gif

nono.gif nepavydek, negalima
Atsakyti