Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Spanguole @ 2007 05 09, 14:12)

o kaip tavo pačios reikaliukai, kas naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 05 09, 13:28)
Jei jau prasidejo kalbos apie vyrus, tai prisipazinsiu, kad  ir MB i visa tai labai jautriai reaguoja.


Ir turi taip reaguoti, mirksiukas.gif bet tik iš pradžių būna toks šokas, o vėliau pasiryžta bet kam. Reikia tik laiko ir susitaikymo su esama padėtimi.
Maniškis iš po pirmo spermogramos tyrimo nenorėjo man net atsakymo rodyti ir sakė, kad tai jo reikalas ir kad aš nesikiščiau. Verkiau ir aiškinau, kad vaikelis tai mūsų abiejų reikalas. Tai buvo tik laikinas šokas....Dabar daro viską ką tik reikia ir tam pritaria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 16:47)
vyro brangiausią turtą nori taip vadinti (net jei taip ir yra-neturi tokios teisės šitam gyvenime-gal kitam turėsi  biggrin.gif )
ps, o db apšauks mane surūgusia -pikta nesulaukiančia  biggrin.gif

O kodel manai, kad vyro brangiausias turtas yra sperma? Cia ji mums, moterims, brangi, o vyrams - varpa brangiausia.
Kas del piktumo, tai visai jus nepiktos, tik labai jautrios tongue.gif Kadangi ir as kazkada tokia buvau, tai nezeidzia manes kitokios nuomones.
Atsakyti

Noriu klausimo paklausti, jauciuosi nesmagiai, kad tokiu dalyku nezinau? Tiesiog gyd. labai uzsiemusi ir negali kalbeti telefonu.
As manau man IUI reiketu daryti penktadieni, o gal ir sestadieni? Mano vyras sestadini is pat ryto isvaziuoja, ar yra tokia galimybe jeigu mes sperma atnestume penktadieni ar ji galetu stoveti (pvz kaip nors uzsaldyta?)
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2007 05 09, 18:48)
O kodel manai, kad vyro brangiausias turtas yra sperma? Cia ji mums, moterims, brangi, o vyrams - varpa brangiausia.

nu žinai pimpis be spermos, tai kaip varškė ne iš pieno doh.gif (kvailai palyginau, nu bet iš ryto dar nesimasto nieko rimto)

Agnilt, nieks spermos nešaldo... ją kaip tik reikia vežti (jei iš namų) kūno temperatūroje, nes su kiekvienu laipsniu žūsta..
gal prieš pat išvažiuodamas gali palikti, bet reikia tartis, kad iui būtų neužilgo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 10 gegužės 2007 - 07:19
Lakiukas berods šiandien žadėjo daryti testą ax.gif Lakiuk, prašome neerzinti ir kloti visą tiesą į šviesą mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
tikrai Laukiukas šiandien turi naujienų wub.gif , tikimės, kad jos pačios geriausios wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 10, 09:31-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 10, 09:31)
Labas rytas 4u.gif
tikrai Laukiukas šiandien turi naujienų wub.gif , tikimės, kad jos pačios geriausios wub.gif

man rodos yra dvi skirtingos mergaitės, viena Lakiukas, kita Laukiu...
o kai parašai Laukiukas, nebeina suprasti apie kurią kalbi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 09:38)
man rodos yra dvi skirtingos mergaitės, viena Lakiukas, kita Laukiu...
o kai parašai Laukiukas, nebeina suprasti apie kurią kalbi  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif smile.gif tongue.gif thumbup.gif
Žodžiu taisau klaidas
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 10:38)
man rodos yra dvi skirtingos mergaitės, viena Lakiukas, kita Laukiu...
o kai parašai Laukiukas, nebeina suprasti apie kurią kalbi  biggrin.gif



As net 3 panasias radau...Laukiukas jeigu neklystu IVF su dvynukais irasyta,
Lakiukas testuka turi daryt IUI skyrelyje, o Laukiu t.y as dabar stimuliacijos be IUI skyrelyje 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet ilendu ir pas Jus ir manau, kad greik grisiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 10, 09:38)
man rodos yra dvi skirtingos mergaitės, viena Lakiukas, kita Laukiu...
o kai parašai Laukiukas, nebeina suprasti apie kurią kalbi  biggrin.gif


tai, kad man atrodo yra 3 skirtingos, panasiaias nikais Laukiu, Laukiukas ir lakiukas biggrin.gif
Atsakyti
Laukiu, laukiam prisijungiant lotuliukas.gif
Atsakyti