Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Tai aš gi pati ant jo pykstu dėl to. Jis aiškina, kad tipo jam nemalonu, kad spermą suleis daktaras. Jis supranta, kad tai natūralus procesas, bet vis tiek jį tai žemina.
Vis tiek, nors ir nelaimingas jis dėl to, kad reiks IUI daryt, bet aš laiminga, kad jis nebesipriešina. Aš labai laukiu IUI, gal kaip nors pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 09, 10:27)
Tai aš gi pati ant jo pykstu dėl to. Jis aiškina, kad tipo jam nemalonu, kad spermą suleis daktaras. Jis supranta, kad tai natūralus procesas, bet vis tiek jį tai žemina.
Vis tiek, nors ir nelaimingas jis dėl to, kad reiks IUI daryt, bet aš laiminga, kad jis nebesipriešina. Aš labai laukiu IUI, gal kaip nors pasiseks.

gal sakyk, kad daktarė suleis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 09, 09:27)
Tai aš gi pati ant jo pykstu dėl to. Jis aiškina, kad tipo jam nemalonu, kad spermą suleis daktaras. Jis supranta, kad tai natūralus procesas, bet vis tiek jį tai žemina.
Vis tiek, nors ir nelaimingas jis dėl to, kad reiks IUI daryt, bet aš laiminga, kad jis nebesipriešina. Aš labai laukiu IUI, gal kaip nors pasiseks.


Nu nesuprantu aš tų vyrų logikos nors tu ką lotuliukas.gif

Gerai, kad aš su savo MB neturėjau jokių problemų ax.gif Sako jeigu reikia - tai ir darom ax.gif
Atsakyti
Aš kiek suprantu, kad jam visai nėra skirtumo ar vyras ar moteris. Jam svarbiausia, kad ne jis.
Vat toks jis ožys pas mane.
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 09, 09:48)
Aš kiek suprantu, kad jam visai nėra skirtumo ar vyras ar moteris. Jam svarbiausia, kad ne jis.
Vat toks jis ožys pas mane.


Jeigu ne paslaptis, kiek tavo MB metų g.gif
Jeigu nenori, gali nesakyti tongue.gif
Atsakyti
29
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 09, 10:22)


Jaunas dar lotuliukas.gif
Keista, kad taip mąsto ax.gif

Bet manau tu gudri ir sugebėsi pasiekti savo, ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 05 09, 11:04)
Jeigu ne paslaptis, kiek tavo MB metų g.gif
Jeigu nenori, gali nesakyti tongue.gif

ir šitas atvejis, kai ne metuose esmė cool.gif
Atsakyti
Galima ir man įsikišti į jūsų pašnekesį apie vyrus?
Norit jūs ar ne, bet ir vyrai turi savo nuomonę ir savo norus. Kodėl vyras turi ir privalo suprasti moterį, o moteris net neleidžia vyrui norėti ir jausti tai ką jis jaučia, nes pasak moters tai yra nelogiška. Jus žemina ėjimas pas ginekologus, sėdėjimas vertaliote, kojų išskėtimas prieš daktarus? Manęs nei kiek. Bet jei man pasakytų, eik dabar į kambariuką ir pasimasturbuok, mano orumas tirkai būtų pažemintas ir aš tirkai ne greitai tam pasiryščiau.
Daugelis merginų rašo jaučiuosi kaip tuščias kibiras. O ką sakyti vyrui, kuris žino, kad turi mažai spermiukų (tikrai ne invalidų, o tiesiog mažiau nei normaliai reiktų pastojimui). Norit jūs to ar ne, bet taip kaip jūs norit gražios išvaizdos, nebūti storos, būti seksualios - taip vyrui svarbiausia yra būti pajėgiam. Taip, per mažai spermiukų nesusiję su pajėgumu, bet deja vyriška pasamonė šitoj vietoj brėžia paralelę. Taip kad duokit laiko ir jiems apsisprendimui. Suprantu kad pikta, kad norisi kuo greičiau, bet stipriai užspaudę pasieksit ne SUTARIMO, o tiesiog PRITARIMO.
Agnieshka, tu šaunuolė. Va taip turi būti šeimos santykiai grindžiami. Kompromisu. Tik duosiu patarimą, nepalik tos kalbos apie IUI tik rugpjučiui, šnekėkit apie tai dažnai su vyru, kad jam ta procedūra pasidarytu įprastinė. Neįtikinėk ir nespausk, o tiesiog kalbėkit apie tai kas ten daroma, kas vyksta. Tegul pats pasidomi kokia tai procedūra. Kalbėk, kad kalbos taptų įprastu dalyku,o kai tai taps paprastu kalboje ir jūsų kasdienybėje - tai taps lengviau ir kai reikės daryti tą procedūrą.

Ot kiek prirašiau.
Sėkmės visoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 09 gegužės 2007 - 10:51
Sveikos wink.gif
aš ne į temą smile.gif, bet kas yra monitoringas? g.gif kažkokia procedūra?...
Atsakyti
Jei jau prasidejo kalbos apie vyrus, tai prisipazinsiu, kad ir MB i visa tai labai jautriai reaguoja. Kai papasakojau apie jo nekokius rezultatus, tai pradejo isvedzioti, kad jis daug rupesciu turejo ir t.t. ir pan. Bet kol vakar nesuzinojom, kad reikia bandyti IUI, tai prasidejo jo kalbos, kad gydytojams tai verslas ir jiems naudinga atlikineti visokias proceduras ir pan. As suprantu, kad jam skaudu susitaikyti su esamais rezultatais, kai is pirmos santuokos jis turi vaika.
Todel as irgi visokias budais pasakoju apie proceduros esme ir bandau itikinti, kad gydytojai nors ir ne visagaliai, bet stengiasi del musi visu tokiu kurie siekia nestuke.gif Na kol kas oziuojasi, bet kuo toliau tuo tyliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 09, 08:46)
Tai vakar priėjom susitarimą, kad kelis mėnesius dar bandysim natūraliai, nes tipo jam daktaras prirašė vitaminų, kurie gerina spermos rodiklius. Aš tai tais vitaminais netikiu, nes kaip skaičiau skyrelyje apie spermos kokybę jie įtakos beveik neturi.
Tai sutarem kad rugpjūtį jei daktaras neatostogaus darysim pirmąjį IUI.

mano manymu, tie vitaminu pagerimai turetu atsiliepti spermos pagerejimui kaip tik jusu numatytam IUI rugpjucio men, nes sperma visiskai atsinaujina tik per kokius 3 menesius. Tai tau siulau prie to pacio pagert folio rugsties ir rugpjuti SEKMES startuojant 4u.gif
Atsakyti